MACTRONIC

 • MACTRONIC Sp. z o.o. Sp.k.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
MACTRONIC Sp. z o.o. Sp.k.

MACTRONIC Sp. z o.o. Sp.k.

 • 1 polecenie pracodawcy
Branża
 • Logistyka/Dystrybucja
 • Handel hurtowy
 • Produkcja - zakłady przemysłowe
Lokalizacja
Główna siedziba
Wrocław
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • kontrakt B2B
Fakty
 • Jesteśmy jednym z największych w Europie producentów specjalistycznego oświetlenia przenośnego. Od ponad 30 lat nasze światło wspomaga profesjonalnych użytkowników na całym świecie.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?

Preferujemy pracę stacjonarną
Cenimy życzliwość i potrzebę pomocy innym
Każdy pracownik ma realny wpływ na rozwój firmy
Korzystamy z krótkiej ścieżki decyzyjnej
Stawiamy na pracę zespołową

Dzień w firmie

Dbamy o to, aby pracować od poniedziałku do piątku, w tych samych godzinach
Do pracy ubieramy się casualowo
Zwracamy się do siebie po imieniu
Tworzymy twórczą i kreatywną atmosferę
Wierzymy, że praca powinna dawać satysfakcję, tak aby po całym dniu można powiedzieć "to był dobry dzień"
Zdjęcie

Kontakt: MACTRONIC Sp. z o.o. Sp.k.

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

MACTRONIC Sp. z o.o. Sp.k.

Strefa pracodawcy

MACTRONIC Sp. z o.o. Sp.k.

Co nas wyróżnia?

1

Zachowujemy elastyczność i ścisły związek pomiędzy zespołem zarządzającym i pra-cownikami poprzez płaskie hierarchie i krótką ścieżkę decyzyjną.

2

Nasze produkty są oparte o design zrobiony w Polsce, przy współpracy z Polskimi firmami, posiadające ochronę EUIPO.

3

Mamy realny wpływ na poprawę jakości w branży poprzez członkostwo w PLATO oraz udział w grupie roboczej poświęconej aktualizacji światowego standardu ANSI FL1.

Zdjęcie
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

Mactronic jest firmą rodzinną o globalnym zasięgu. Historia Mactronic sięga końca lat 80, kiedy to Czesław Mocek stworzył firmę specjalizującą się w produkcji i sprzedaży latarek. W ciągu kolejnych 30 lat firma stała się największym polskim i jednym z największych w Europie producentów sprzętu oświetleniowego najwyższej jakości, przeznaczonego zarówno dla profesjonalistów pracujących w strefach zagrożenia życia (straż pożarna, służby ratunkowe, pracownicy na liniach wysokiego napięcia, formacje uzbrojone), jak również amatorów aktywnego spędzania czasu takich jak biegacze, entuzjaści survivalu, rowerzyści oraz miłośnicy kempingu.

Celem firmy od początku jej działalności jest dostarczanie klientom niezawodnych rozwiązań idealnie dopasowanych do ich zróżnicowanych potrzeb. W bogatej ofercie znajduje się aktualnie ponad 500 modeli, przy czym wiele latarek opartych jest na własnych wzorach przemysłowych.

Każdy nowy model latarki czy bardziej zaawansowanego systemu oświetleniowego tworzony jest w oparciu o badania i analizy pod kątem potencjalnych użytkowników. Mactronic jest członkiem Amerykańskiej Organizacji Handlu Oświetleniem Przenośnym z prawem głosu (PLATO - Corporate Voting Member), który bierze aktywny udział w tworzeniu standardu ANSI FL 1, jedynego istniejącego obecnie standardu mającego na celu ochronę konsumentów przed nieuczciwymi praktykami producentów.


Obrazek kciuka w górę
1 użytkownik poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Zaufali nam profesjonaliści

LINIE PROPDUKTOWE MACTRONIC

 • TACTICAL: sprzęt dla służb mundurowych i wojska, posiadający podwyższoną odporność na wnikanie wody i pyłu, upadki i uszkodzenia mechaniczne; do montażu na broń, do kierowania ruchem lub innych działań obronnych
 • PATROL: produkty o wytrzymałej konstrukcji, przeznaczone do montażu w bazach ładujących wewnątrz pojazdów oraz pomieszczeń, zawsze w gotowości do użycia w trakcie akcji, warty, obchodu, element wyposażenia patroli interwencyjnych, służb ochrony i funkcjonariuszy.
 • EDC & BUSHCRAFT: z myślą o codziennym wykorzystywaniu zgodnie z filozofią every day carry. Kompaktowe rozmiary, nowoczesne sposoby zasilania oraz wyjątkowa moc.
 • ZONE 0: oświetlenie dostosowanej do pracy w strefach zagrożonych wybuchem pyłów i gazów używane przez strażaków oraz pracowników gazoportów itp. 
 • CRI COLOR MATCH: produkty o wysokim współczynniku CRI (oddawania barw). Cenione w pracach warsztatowych, inspekcyjnych, detailingowych, elektrycznych i działaniach medycznych.
 • INDUSTRIAL & WORKSHOP: odpowiedź na potrzeby sektora przemysłowego. Specjalistyczne latarki ręczne, szperacze, najaśnice akumulatorowe, reflektory, lampy warsztatowe oraz oświetlenie warsztatowe odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. 
 • OUTDOOR: kompleksowe oświetlenie rowerowe zaprojektowane z myślą o MTB, kolarstwie szosowym, jeździe turystycznej i miejskiej, zapewniające maksymalną wygodę użytkowania oraz bezpieczeństwo jazdy.

Lokalizacja: MACTRONIC Sp. z o.o. Sp.k.

MACTRONIC Sp. z o.o. Sp.k.
Główna siedziba
MACTRONIC Sp. z o.o. Sp.k.
Stargardzka 4
54-156 Wrocław

Poznaj pozostałych pracodawców