Naszą największą siłą jest zespół

Tworzy go ponad 27 tys. utalentowanych i zaangażowanych osób!

  • LPP
  • Najważniejsze informacje
  • Bądźmy w kontakcie
  • Praca, staż i rekrutacja
  • Strefa pracodawcy
  • Lokalizacje
LPP
LPP
2 polecenia pracodawcy
136 ofert pracy
Możliwość pracy zdalnej
Rekrutacja zdalna
Branża
  • Logistyka/Dystrybucja
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Handel detaliczny
Lokalizacja
Główna siedziba
Gdańsk
Oddziały
Kraków, Warszawa, Pruszcz Gdański, Brześć Kujawski, Rzeszów
Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
Fakty
  • Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.
Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie
Wybierz dział
Jak się u nas pracuje?
Działy przygotowania produktu naszych marek są sercem LPP. Projektujemy ubrania oraz akcesoria, analizujemy trendy i współpracujemy z dostawcami z Polski i całego świata. Dbamy o to, by nasze kolekcje były wyjątkowe i odpowiadały na potrzeby klientów.
Dzień w firmie
Naszą codziennością jest praca z tkaninami, materiałami z pokazów i planszami inspiracyjnymi. Działamy zespołowo, a większość decyzji podejmujemy podczas spotkań, gdzie oceniamy projekty i odszyte modele. Każdy z zespołów odpowiada za dany rodzaj asortymentu, jednocześnie dbając o to, by kolekcje były spójne i zgodne z najnowszymi trendami.
Zdjęcie
Benefity dla Ciebie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • pakiet relokacyjny
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
Bądźmy w kontakcie
Obserwuj pracodawcę

Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych, które prowadzi ten pracodawca. Bądź na bieżąco!

Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Śledź nas w sieci
Praca u nas
LPP S.A. - Specjalistka / Specjalista ds. Operacji i Produktywności - Gdańsk

Specjalistka / Specjalista ds. Operacji i Produktywności

LPP S.A.
Gdańsk
opublikowana: 23 maja 2022
LPP S.A. - Asystentka / Asystent Kupca w dziale Zakupów - Gdańsk
Gdańsk
opublikowana: 22 maja 2022
LPP S.A. - Grafik / Graficzka w dziale komunikacji wizualnej w marce Sinsay - Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański
136
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
Zobacz oferty
Proces rekrutacyjny
  • 1

    Aplikowanie

    Zapoznaj się z interesującym Cię ogłoszeniem i kliknij „aplikuj”.

  • 2

    Testy i zadania praktyczne

    W rekrutacji na niektóre stanowiska możemy poprosić Cię o rozwiązanie krótkiego zadania.

  • 3

    Rozmowa rekrutacyjna

    Nie stresuj się – łatwo się mówi. Pamiętaj, że spotkanie rekrutacyjne to szansa dla obu stron. Zależy nam, aby ta rozmowa była miłym, wartościowym merytorycznie doświadczeniem.

  • 4

    Informacja zwrotna

    Rozmowa rekrutacyjna za Tobą? Świetnie! Liczymy na to, że wkrótce dołączysz do naszego teamu!

LPP
Strefa pracodawcy
LPP
Co nas wyróżnia?

27

tys. pracowników zatrudniamy w LPP (48% w Polsce).

81

% pracowników objęło w 2020 roku stanowiska funkcyjne i menedżerskie w wyniku awansu wewnętrznego.

259

mln. sztuk odzieży dystrybuowanej rocznie.

Zdjęcie
O nas

Wartości są jak kod genetyczny – decydują zarówno o wewnętrznym funkcjonowaniu LPP jako organizacji, jak i o tym, jacy chcemy być wobec naszych klientów, pracowników, partnerów biznesowych oraz całego społeczeństwa.

ROZPALA NAS WEWNĘTRZNY OGIEŃ.

Jesteśmy pełni energii. Naszą pasją jest nasz biznes, nasze marki i nasi klienci. Jesteśmy dumni z bycia częścią LPP.

AMBICJA NAPĘDZA NAS W DZIAŁANIU.

Szukamy wciąż nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepsi. Mamy odwagę sięgać po więcej. Spodziewamy się niespodziewanego.

JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI ZA TO, CO ROBIMY.

Ciągle się rozwijamy, by osiągać coraz lepsze wyniki. Przekraczamy bariery. Osiągamy nasze cele.

JAKO ZESPÓŁ JESTEŚMY NAJWIĘKSZĄ SIŁĄ.

Pomagamy rozwijać się talentom. Doceniamy to, co najlepsze w ludziach. Traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Zobacz nasze biuro
Wybierz pomieszczenie, które chcesz zobaczyć w technologii 360
2 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami
Sekcje od pracodawcy
Zdjęcie

Angażujemy się w działania wolontariackie

Nasi pracownicy od lat angażują się w akcje wolontariatu pracowniczego. Taka aktywność służy naszemu rozwojowi i jest okazją do poznania siebie nawzajem i zacieśniania relacji w pracy. Dzielenie się naszym czasem, talentem i umiejętnościami – niezależnie od zajmowanego stanowiska – przynosi po prostu satysfakcję. Z tego właśnie powodu wielu z nas angażuje się w regularnie prowadzone działania lub wręcz na stałe dołącza do ekipy WolontWariatów. Do pomagania coraz częściej zapraszamy również współpracujących z nami partnerów biznesowych.

Jesteśmy aktywni

Do dyspozycji pracowników Centrali są rowery, którymi mogą poruszać się pomiędzy różnymi lokalizacjami. W LPP działa sportowa drużyna LPP TEAM, a w niej sekcje biegowa, triathlonowa i rowerowa. Jej członkom opłacamy udział w zawodach, tak by mogli rozwijać swój talent sportowy i pasję.

Dbając o zdrowie pracowników, umożliwiamy im wykupienie dofinansowywanych w połowie pakietów medycznych (dla nich samych oraz – w przypadku osób zatrudnionych w LPP SA – również rodziny) oraz karty Multisport. W wielu biurach znajdują się pokoje relaksu. Do dyspozycji pracowników jest też bezpłatna siłownia.

Zdjęcie
Zdjęcie

Promujemy różnorodność

Jesteśmy organizacją, która promuje różnorodność, czego dowodzimy w naszych codziennych praktykach, zakazując dyskryminacji pracowników i aktywnie działając na rzecz różnorodności. Zobowiązaliśmy się do tego również podpisując w 2019 roku Kartę Różnorodności.

Galeria

Tak się u nas pracuje

    Nasza lokalizacja
    LPP
    LPP
    ul. Łąkowa 39/44
    80-769 Gdańsk
    Oddziały
    • Kraków
      ul. Bagrowa 7
      Warszawa
      ul. Chmielna 25
      ul. Tczewska 2
      Brześć Kujawski
      Machnacz 80
    • Rzeszów
    Pokaż feed z...
    • Ikona aplikacji społecznościowej - Facebook
    • Ikona aplikacji społecznościowej - YoutubeVideo
    • Ikona aplikacji społecznościowej - Instagram
    LPP na Facebook
    Poznaj pozostałych pracodawców
    • Obrazek firmy
      Logo firmy
      Licznik polubień
      1
      Bahlsen Polska
      Skawina
      • 4 oferty pracy
      • rekrutacja zdalna
      • dodatkowe benefity
      Logo firmy
      0
      Upfield Polska Sp.z o.o.
      Warszawa(+1 lokalizacja)
      Logo firmy
      0
      ZPHU Alsecco sp. z o.o.
      Nysa
      Logo firmy
      0
      Grupa Mediowa Time
      Warszawa(+13 lokalizacji)
      Logo firmy
      4
      Shipco Transport Sp. z o.o.
      Gdynia
      Logo firmy
      1
      OKE Poland Sp. z o.o.
      Gdańsk
      Logo firmy
      0
      KPMG
      Warszawa(+6 lokalizacji)
      Logo firmy