Zobacz czym się zajmujemy

 • LOVATO Electric Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
LOVATO Electric Sp. z o.o.

LOVATO Electric Sp. z o.o.

  Branża
  • Energetyka
  • Produkcja - zakłady przemysłowe
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Błonie k. Wrocławia
  Oddziały
  Wrocław, Katowice, Poznań
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  Fakty
  • Lovato Electric zaczynało swoją działalność u zarania historii elektrotechniki i prowadzi ją do dziś. Oferujemy produkty z zakresu elektroniki i automatyki. Polski oddział został założony w 2005 roku.

  Kontakt: LOVATO Electric Sp. z o.o.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  LOVATO Electric Sp. z o.o.

  Strefa pracodawcy

  LOVATO Electric Sp. z o.o.

  Co nas wyróżnia?

  15

  zagranicznych spółek

  90

  importerów z całego świata

  100

  lat na rynku elektrotechniki i automatyki

  Zdjęcie
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  Firma zaczynała swą działalność u zarania historii elektrotechniki i prowadzi ją do dzisiejszego dnia oferując produkty z zakresu elektroniki, automatyki i oprogramowania. Szeroka gama produktów została zaprojektowana, zbudowana, przetestowana i uprzemysłowiona przez LOVATO Electric zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Zespół konstruktorów i badaczy opracowuje innowacyjne i niezawodne produkty przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi programowych dostępnych na rynku, a wewnętrzne laboratorium badawcze (akredytowane zgodnie z normą EN ISO/IEC 17025) przeprowadza badania zgodnie z normami krajowymi i międzynarodowymi. Od ponad 100 lat, LOVATO Electric działa i rozwija się na rynku elektromechanicznych i elektrycznych komponentów urządzeń elektrycznych. LOVATO Electric zostało założone w 1922 w Bergamo (Włochy) i jest prywatną firmą zarządzaną przez 4 pokolenie tej samej rodziny. Polski oddział, LOVATO Electric Sp. z o.o., został założony w 2005 r. i posiada siedzibę, w której znajdują się biura handlowe i magazyny, w miejscowości Błonie (k. Wrocławia). Sukcesy osiągane przez firmę na przestrzeni czasu na terenie rodzimego rynku pozwoliły firmie otworzyć 15 zagranicznych oddziałów oraz stworzyć sieć ponad 90 importerów, którzy dziś gwarantują dostępność produktów LOVATO Electric w ponad 100 krajach na świecie.

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

  Galeria Lovato Electric

   

  Lokalizacja: LOVATO Electric Sp. z o.o.

  LOVATO Electric Sp. z o.o.
  Główna siedziba
  LOVATO Electric Sp. z o.o.
  Zachodnia 3
  55-330 Błonie k. Wrocławia
  • Oddziały
   Wrocław
   Katowice
   Poznań

  Poznaj pozostałych pracodawców