• KT-24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
KT-24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KT-24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Branża
  • Handel detaliczny
  • Internet/E-Commerce
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Śrem
  Oddziały
  Zielona Góra, Psarskie, Środa Wielkopolska
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • kontrakt B2B
  Fakty
  • Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów urządzeń przemysłowych, maszyn i elektronarzędzi w Polsce - największą część naszego asortymentu stanowią myjki ciśnieniowe, odkurzacze, sprzęt ogrodowy.

  Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  Jak się u nas pracuje?

  Firma posiada salony sprzedaży w trzech miastach: Śremie, Środzie Wielkopolskiej oraz Zielonej Górze, gdzie klienci mogą bezpośrednio zapoznać się z ofertą, a także otrzymać fachowe doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego sprzętu. KT-24 zapewnia również szeroką gamę usług serwisowych, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że ich sprzęt będzie działał bezawaryjnie przez długi czas.

  Dzień w firmie

  Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta i wysokiej jakości obsłudze, firma KT-24 zyskała uznanie wśród wielu klientów. Współpraca z firmą KT-24 to gwarancja nie tylko wysokiej jakości sprzętu, ale także profesjonalnego doradztwa i kompleksowej obsługi.
  Zdjęcie

  Kontakt: KT-24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  KT-24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Strefa pracodawcy

  KT-24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Co nas wyróżnia?

  13

  Lat na rynku. Firma KT-24 zyskała uznanie wśród wielu klientów. Współpraca z firmą KT-24 to gwarancja nie tylko wysokiej jakości sprzętu, ale także profesjonalnego doradztwa i kompleksowej obsługi.

  1 000

  Paczek dziennie i rozwinięte zaplecze logistyczne, które umożliwia dostarczenie asortymentu na terenie całej Polski i za granicą. Klienci mogą zamówić sprzęt przez internet lub bezpośrednio w salonie sprzedaży.

  3

  Salony sprzedaży, gdzie klienci mogą bezpośrednio zapoznać się z ofertą, a także otrzymać fachowe doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego sprzętu.

  Zdjęcie
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  KT-24 to polska firma z branży e-commerce, która zajmuje się sprzedażą, doradztwem oraz serwisem urządzeń czyszczących takich jak Karcher i Annovi Reverberi, sprzętu do ogrodu, sadów czy leśnictwa marki Stiga, elektronarzędzi Milwaukee, agregatów FOGO oraz kompresorów Stanley. Firma oferuje wysokiej jakości produkty, a także zapewnia kompleksowe doradztwo oraz wsparcie techniczne dla swoich klientów.


  Posiadając salony sprzedaży w Śremie, Środzie Wielkopolskiej oraz Zielonej Górze, KT-24 z powodzeniem obsługuje klientów na terenie całej Polski oraz za granicą. Dzięki rozwiniętemu zapleczu logistycznemu firma jest w stanie szybko i sprawnie dostarczać swoje produkty na terenie Europy.


  Firma KT-24 to nie tylko sprzedaż, ale również profesjonalny serwis. W ofercie znajduje się pełna gama usług serwisowych, w tym przeglądy okresowe, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, a także dostęp do oryginalnych części zamiennych.


  KT-24 to firma, która stawia na jakość swoich produktów oraz obsługi klienta. Dzięki temu firma zdobyła uznanie wielu klientów, którzy polecają ją dalej. Jeśli szukasz wysokiej jakości urządzeń czyszczących, sprzętu ogrodniczego czy elektronarzędzi, KT-24 to doskonały wybór dla Ciebie!

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

   

  Lokalizacja: KT-24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  KT-24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  Główna siedziba
  KT-24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  Psarskie, Sikorskiego 86C
  63-100 Śrem
  • Oddziały
   Zielona Góra
   Kożuchowska 8
   Psarskie
   Generała Władysława Sikorskiego 86C
   Środa Wielkopolska
   Dąbrowskiego 29

  Poznaj pozostałych pracodawców