Współpraca z nami może zmienić wszystko. Również CIEBIE!

Współpraca z nami może zmienić wszystko. Również CIEBIE!

Zmienić świat na lepszy. Jestem gotowy!

 • Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
 • Wyślij CV
Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o.
Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o.
0 poleceń pracodawcy
12 ofert pracy
Branża
 • Farmaceutyka/Biotechnologia
Lokalizacja
Główna siedziba
Warszawa
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
Fakty
 • Grupa Johnson & Johnson istnieje od 1886 r. i należy do największych międzynarodowych korporacji działających w sektorze ochrony zdrowia.
Benefity dla Ciebie
 • ubezpieczenie na życie
 • dofinansowanie szkoleń i kursów
 • program emerytalny
 • dofinansowanie zajęć sportowych
 • prywatna opieka medyczna
Bądźmy w kontakcie
Wyślij nam swoje CV

Żadna oferta nie wzbudziła Twojego zainteresowania? Nic nie szkodzi! Wyślij nam swoje CV, dołączymy je do naszej bazy. Przeglądamy ją w trakcie każdej rekrutacji.

Wyślij CV
Obserwuj pracodawcę

Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych, które prowadzi ten pracodawca. Bądź na bieżąco!

Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Śledź nas w sieci
Praca u nas
Johnson & Johnson - Senior Product Specialist - Białystok

Senior Product Specialist

Johnson & Johnson
Białystok
opublikowana: 18 sierpnia 2022
Johnson & Johnson - Junior Account Manager - [object Object],[object Object]
Johnson & Johnson
2 lokalizacje
opublikowana: 17 sierpnia 2022
Johnson & Johnson - Senior Financial Analyst - Warszawa

Senior Financial Analyst

Johnson & Johnson
Warszawa
opublikowana: 15 sierpnia 2022
12
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
Zobacz oferty
Proces rekrutacyjny
 • 1

  Selekcja aplikacji

  Jeżeli Twoje zgłoszenie zostanie wybrane, członek zespołu Zarządzania Talentem skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na rozmowę telefoniczną.

 • 2

  Rozmowa kwalifikacyjna

  Podczas rozmowy członkowie zespołu będą chcieli sprawdzić przy użyciu wywiadu kompetencyjnego, w jaki sposób Twoje umiejętności, doświadczenie oraz wykształcenie będą służyć organizacji, w której chciałbyś pracować. Proces rekrutacji może być zróżnicowany w zależności od stanowiska oraz działu do którego została przesłana aplikacja. W zależności od stanowiska podczas rekrutacji także wykorzystujemy: testy językowe, business case, assessment centre, testy kompetencyjne.

 • 3

  Spotkanie z kierownikiem wybranego działu

  Jeżeli pierwsza rozmowa przebiegła pomyślnie to zostaniesz zaproszony na rozmowę z kierownikiem wybranego oddziału. Podczas spotkania weryfikujemy Twoje kompetencje, a Tobie dajemy możliwość poznania specyfiki pracy na danym stanowisku.

 • 4

  Oferta/ Informacja zwrotna

  Po spotkaniu skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe, by przekazać Ci feedback i w przypadku oferty zatrudnienia, zadbać o wszelkie formalności.

Staże i praktyki w Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o.

Zdjęcie

Już wkrótce możesz dołączyć do grona profesjonalistów w jednej z największych firm na świecie!

W czasie rocznego programu stażowego w Johnson & Johnson poznasz specyfikę i zasady funkcjonowania organizacji oraz zdobędziesz praktyczne umiejętności z wybranych obszarów biznesowych. Program da Ci możliwość poznania narzędzi wykorzystywanych podczas codziennej pracy oraz tworzenia na ich podstawie rozwiązań wspierających biznes. Praca w naszej firmie dostarczy Ci wielu wyzwań – damy Ci wiele możliwości rozwoju, jak i okazję współpracować ze specjalistami w swojej dziedzinie.

Czy podejmiesz nasze wyzwanie?

Jeżeli: - jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem do roku od zakończenia studiów, - swobodnie komunikujesz się w języku angielskim, - potrafisz doskonale organizować własną pracę, - jesteś nastawiony na rezultat, - jesteś pomysłowy, samodzielny, dynamiczny i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych … to, zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowiska stażowe w naszej firmie.
Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o.
Strefa pracodawcy
Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o.
O nas
Grupa Johnson & Johnson istnieje od 1886 r. i należy do największych międzynarodowych korporacji działających w sektorze ochrony zdrowia. Spółki należące do Grupy produkują sprzęt medyczny, leki oraz kosmetyki. Grupa Johnson & Johnson prowadzi działalność w ramach trzech segmentów biznesowych. Są to segmenty produktów konsumenckich, farmaceutyków oraz wyrobów medycznych. Jesteśmy globalną firmą z najszerszym na świecie asortymentem produktów z zakresu ochrony zdrowia. Obsługujemy klientów, pacjentów oraz przedstawicieli zawodów medycznych za pośrednictwem ponad 275 spółek działających w ponad 60 krajach. Mając na uwadze jakość i bezpieczeństwo leków i sprzętu medycznego, Grupa inwestuje znaczące środki w rozwój technologii medycznych, zaawansowanych metod leczenia oraz projekty badawczo-naukowe. Inne ważne obszary działalności organizacji obejmują programy kształcenia zawodowego, a także projekty związane z działalnością charytatywną i społeczną. Pracownicy naszych spółek czują się częścią globalnej sieci, wykorzystując jej potencjał by dostarczać rozwiązania, które lepiej spełniają potrzeby odbiorców naszych produktów i usług. Mają oni dostęp do światowej klasy programów rozwoju osobistego i zawodowego oraz szansę na dynamiczną karierę w różnych jednostkach, pionach i obszarach funkcjonalnych organizacji.
0 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami
SEGMENTY BIZNESOWE FIRMY

W skład Grupy Johnson & Johnson: wchodzi 275 spółek, działających w 60 krajach na całym świecie, zatrudniających ponad 128 000 pracowników.

Reprezentują one trzy segmenty działalności Grupy: http://careers.jnj.com/discover-our-businesses

PRODUKTY KONSUMENCKIE

Nasze spółki konsumenckie tworzą wiele spośród najpopularniejszych światowych marek produktów zdrowotnych, łącząc naszą wiodącą pozycję w zakresie osiągnięć naukowych z dogłębną wiedzą o konsumentach. Wiele z naszych marek to liderzy w swojej kategorii. Wszystkie nasze marki konsumenckie oferują innowacyjne rozwiązania zdrowotne pomagające ludziom wieść zdrowy tryb życia i cieszyć się nim. W segmencie konsumenckim Johnson & Johnson znajdują się produkty do pielęgnacji niemowląt i dzieci, pielęgnacji skóry i włosów, środki do higieny intymnej, higieny jamy ustnej, opatrunki i maści, a także dostępne bez recepty leki przeciwbólowe, przeciwalergiczne, zwalczające objawy przeziębienia, itd.
Zdjęcie
Zdjęcie

WYROBY MEDYCZNE

Nasze spółki zajmujące się wyrobami medycznymi należą do największych graczy na światowym rynku technologii medycznych. Pracownicy i zespoły naszych spółek zajmujących się wyrobami medycznymi tworzą innowacje i nowe technologie, których każdego dnia potrzebują specjaliści ochrony zdrowia oraz klienci. Współpracujemy z przedstawicielami zawodów medycznych specjalizującymi się w ortopedii, neurologii, kardiologii, chirurgii małoinwazyjnej, leczeniu ran i zdrowiu kobiet. Dostarczamy konsumentom także produkty okulistyczne, takie jak soczewki kontaktowe, a osobom chorym na cukrzycę proponujemy innowacyjne glukometry oraz pompy insulinowe.

PRODUKTY FARMACEUTYCZNE

Nasze spółki farmaceutyczne łączy wspólna nazwa – Janssen, pharmaceutical companies of Johnson & Johnson. Pracownicy i zespoły jednostek Janssen opracowują i dostarczają produkty lecznicze oparte na konkretnych dowodach naukowych, będące odpowiedzią na niezaspokojone potrzeby klientów na całym świecie. Nasze produkty na receptę służą pacjentom we wszystkich obszarach terapeutycznych, w tym w leczeniu chorób sercowo-naczyniowych i metabolicznych, a także w zakresie immunologii, chorób zakaźnych, szczepionek, neurologii, leczenia bólu i onkologii. Sprawdź interesujące Cię oferty pracy na naszej stronie: http://www.careers.jnj.com. Została ona opracowana w taki sposób, aby przedstawić Ci aktualną ofertę zatrudnienia w Johnson & Johnson w zależności od poszczególnych ról, poziomu doświadczenia, segmentu biznesowego oraz kraju. W dowolnej chwili możesz dołączyć do naszej społeczności kandydatów, aby być z nami w stałym kontakcie. Możesz zgłosić chęć otrzymywania mailowych powiadomień o dostępnych miejscach pracy oraz wydarzeniach, a nawet dostosować częstotliwość otrzymywanych informacji.
Zdjęcie
Nasza lokalizacja
Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o.
Główna siedziba
Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o.
Iłżecka 24
02-135 Warszawa
Pokaż feed z...
 • Ikona aplikacji społecznościowej - Facebook
  Facebook
Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o. na Facebook
Poznaj pozostałych pracodawców
 • Obrazek firmy
  Logo firmy
  Licznik polubień
  0
  Nemak Poland Sp. z o.o.
  Bielsko-Biała
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   2
   CareWork
   Poznań
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0
    Salling Group SSC
    Szczecin
    • 1 oferta pracy
    • dodatkowe benefity
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    5
    Qualent
    Warszawa
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0
    Hevelianum
    Gdańsk
    • dodatkowe benefity
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0
    PKP CARGO SERVICE sp. z o.o
    Warszawa
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     1
     Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o.
     Szczecin
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     2
     Crido
     Warszawa
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     0
     I.D.C. POLONIA S.A.
     Libertów(+2 lokalizacje)
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     7
     ACAISOFT POLAND Sp. z o.o.
     Białystok(+2 lokalizacje)