• IT Vision Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
IT Vision Sp. z o.o.

IT Vision Sp. z o.o.

  Branża
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Kraków
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • kontrakt B2B
  • umowa o staż / praktyki
  Fakty
  • 20 lat doświadczenia na rynku, Złoty Partner Microsoft. Wiodący dostawca rozwiązań ERP i CRM.

  Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  Jak się u nas pracuje?

  W IT Vision wierzymy, że wartość firmy tworzą jej współpracownicy. Wiemy, że za sukcesem każdego projektu stoją ludzie, dlatego dbamy o nasz zespół wspierając rozwój zawodowy każdego współpracownika. Cenimy entuzjazm, otwartość i kreatywność. Wiemy, że ważne jest doświadczenie - jednak nic nie zastąpi zaangażowania. W procesie rekrutacji kładziemy nacisk nie tylko na przygotowanie merytoryczne, ale przede wszystkim na potencjał i zaangażowanie kandydata. W IT Vision pracują eksperci, specjaliści z wieloletnim stażem oraz osoby na początku kariery – takie połącznie jest gwarantem najlepszej synergii pracy zespołowej i sukcesu każdego projektu. Współpraca z nami wiąże się z ciekawymi zadaniami oraz pozwala poznać nowe technologie i biznes z różnych branż i obszarów zarówno w kraju, jak i za granicą. Stawiamy na zdobywanie nowych kwalifikacji i rozwój. Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku. Średni staż pracy w naszej firmie wynosi 7,5 roku. Posiadamy Microsoft Gold Certified Partner – to najwyższy status w sieci partnerskiej Microsoft, którym poszczycić się mogą tylko najlepsze firmy sektora informatycznego. Od lat IT Vision należy do pierwszej piątki partnerów Microsoft Dynamics w Polsce. Partnerzy wykazują się najwyższym poziomem wiedzy i doświadczenia w zakresie technologii Microsoft, mają możliwość budowania najściślejszych relacji z Microsoft oraz posiadają dostęp do unikalnego wsparcia serwisowego.

  Dzień w firmie

  Pracę w IT Vision znajdą eksperci z różnych dziedzin – consultingu, wdrożenia systemów ERP, BI, programowania czy finansów. Chętnie też współpracujemy z osobami, które chcą zdobywać doświadczenie i ugruntować wiedzę podczas pracy w naszej firmie. Elastycznie modelujemy rozwój naszych pracowników, umożliwiając im realizację celów zawodowych. Prowadzimy projekty na całym świecie i jednocześnie cały czas podnośmy swoje kwalifikacje dzięki m.in. certyfikacji ścieżki Microsoft Azure i Dynamics 365.
  Zdjęcie

  Kontakt: IT Vision Sp. z o.o.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  IT Vision Sp. z o.o.

  Strefa pracodawcy

  IT Vision Sp. z o.o.

  Co nas wyróżnia?

  1

  Praca z nami to gwarancja rozwoju kariery

  2

  Zdobywanie nowych umiejętności

  3

  Pewność zachowania work-life balance

  Zdjęcie
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  Działamy niezmiennie od 2000 roku na międzynarodowym rynku produktów i rozwiązań informatycznych dla firm. Towarzyszymy firmom w nieustającym procesie rozwoju i transformacji cyfrowej. Specjalizujemy się we wdrażaniu i dostosowywaniu systemów ERP i platform B2B. Oferujemy również rozwiązania z zakresu controllingu oraz Business Intelligence. Z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 400 projektów na całym świecie, m.in.: Polska, Niemcy, Austria, Czechy, Słowacja, Rumunia, Węgry, Ukraina, Wielka Brytania, Szwajcaria, Belgia, Norwegia, Holandia, Turcja, RPA. Dzięki tym doświadczeniom posiadamy bardzo szeroką wiedzę branżową z zakresu produkcji, dystrybucji i usług profesjonalnych. W procesie digitalizacji i cyfryzacji wykorzystujemy najlepszą dostępną na rynku technologię chmury Microsoft. Posiadamy najwyższy status partnerstwa Microsoft - Microsoft Gold Certified Partner. To wyróżnienie, bowiem takim certyfikatem, poszczycić się mogą tylko najlepsze firmy sektora informatycznego. Od lat należymy do ścisłej czołówki partnerów Microsoft w Polsce, którzy wykazują się najwyższym poziomem wiedzy i doświadczenia w zakresie technologii Microsoft i mamy możliwość budowania najściślejszych relacji z Microsoft, posiadając przy tym dostęp do unikalnego wsparcia serwisowego.

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

  Galeria

   

  Lokalizacja: IT Vision Sp. z o.o.

  IT Vision Sp. z o.o.
  Główna siedziba
  IT Vision
  ul. Chełmońskiego 166
  31-348 Kraków

  Poznaj pozostałych pracodawców