• HUBER+SUHNER Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
 • Wyślij CV
HUBER+SUHNER Sp. z o.o.

HUBER+SUHNER Sp. z o.o.

0 poleceń pracodawcy
2 oferty pracy
Rekrutacja zdalna
Branża
 • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
 • Produkcja - zakłady przemysłowe
Lokalizacja
Główna siedziba
Tczew
Oddziały
Swarożyn, Gdańsk
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • umowa o staż / praktyki
Fakty
 • Jesteśmy szwajcarską firmą o globalnym zasięgu. Naszą największą wartością są ludzie. Zatrudniamy blisko 4600-tu pracowników, w tym 850-ciu w oddziałach w Polsce.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Wybierz dział
Jak się u nas pracuje?
Kreatywność to najważniejsze narzędzie, którego używamy
Zgodnie ze strategią firmy pod hasłem „low volume, high mix" w codziennej pracy nie ma monotonii, ponieważ wciąż przybywa wiele nowych produktów
Współpracujemy z wieloma działami firmy oraz z Klientami, zdobywając wiedzę z różnych dziedzin
Samodzielnie ustalamy priorytety zadań a w przypadku pilnych projektów wsparcie oferuje zespołu
Pracujemy w międzynarodowym środowisku, co daje szanse na poznanie innych kultur i szlifowanie języka obcego
Dzień w firmie
Elektryfikujemy branżę motoryzacyjną tworząc bez emisyjną przyszłość segmentu Trucks & Buses wspierając klientów w rozwiązywaniu problemów, jakie napotykają przy elektryfikacji swoich pojazdów (Automotive)
Mamy realny wpływ na zmiany w obszarze szeroko pojętej telekomunikacji - pomagamy ratować ludzkie życia (RF)
Wprowadzamy na rynek nowe rozwiązania złącz światłowodowych (FO)
Pracujemy projektowo, pod specyfikę zamówienia klienta
Odpowiadamy za globalne procesy produkcyjne
Zdjęcie

Benefity

dla Ciebie
 • dofinansowanie zajęć sportowych
 • prywatna opieka medyczna
 • dofinansowanie nauki języków
 • dofinansowanie szkoleń i kursów
 • ubezpieczenie na życie
 • możliwość pracy zdalnej
 • elastyczny czas pracy
 • spotkania integracyjne
 • firmowa drużyna sportowa
 • firmowa biblioteka
 • kawa / herbata
 • napoje
 • parking dla pracowników
 • dodatkowe świadczenia socjalne
 • dofinansowanie wypoczynku
 • program rekomendacji pracowników
 • możliwość uzyskania uprawnień
 • inicjatywy dobroczynne

Kontakt: HUBER+SUHNER Sp. z o.o.

Wyślij nam swoje CV

Żadna oferta nie wzbudziła Twojego zainteresowania? Nic nie szkodzi! Wyślij nam swoje CV, dołączymy je do naszej bazy. Przeglądamy ją w trakcie każdej rekrutacji.

Wyślij CV
Obserwuj pracodawcę

Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych, które prowadzi ten pracodawca. Bądź na bieżąco!

Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Śledź nas w sieci

Praca w firmie HUBER+SUHNER Sp. z o.o.

HUBER+SUHNER - Project Engineer

Project Engineer

HUBER+SUHNER
TczewPełny etatPraca stacjonarnaSpecjalista (Mid / Regular)
opublikowana: 30 marca 2023
HUBER+SUHNER - Production Quality Engineer
TczewPełny etatPraca stacjonarnaSpecjalista (Mid / Regular), Starszy specjalista (Senior)
opublikowana: 29 marca 2023
2
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
Zobacz oferty

Proces rekrutacyjny

 • 1

  Analiza CV

  Spośród wszystkich aplikacji wybieramy te, które najbardziej odpowiadają oczekiwaniom względem danego stanowiska. Wybranych kandydatów zapraszamy do II-go etapu: rozmowy online.

 • 2

  Rozmowa on-line

  Pierwszy kontakt w formie rozmowy online to dla nas czas, byśmy mogli poznać doświadczenie, kompetencje i oczekiwania kandydatów. Przedstawiamy charakterystykę pracy w naszej firmie i w dziale, do którego trwa rekrutacja, pozostawiamy też czas na nurtujące kandydata/kę pytania. W spotkaniu bierze udział osoba z działu HR oraz przyszły przełożony/a. Pozytywna weryfikacja skutkuje zaproszeniem do III-go etapu – na spotkanie w naszej firmie.

 • 3

  Spotkanie w firmie

  Ten etap odbywa się w Tczewie, Swarożynie lub w Gdańsku – w zależności w której siedzibie będzie pracował/a kandydat/ka. W drugim spotkaniu bierze udział osoba zarządzająca danym obszarem w organizacji, do którego trwa rekrutacja oraz/lub inni specjaliści, którzy weryfikują wiedzę merytoryczną kondydata/tki. W zależności od stanowiska – zadajemy pytania techniczne, zapraszamy do rozmowy w języku angielskim, rozwiązania testu lub problemu z danej dziedziny.

 • 4

  Decyzja dotycząca zatrudnienia

  Po III-cim etapie, niezależnie od wyniku rekrutacji, kontaktujemy się z kandydatem/ką, aby przekazać informacją zwrotną. W przypadku pozytywnej decyzji przedstawiamy ofertę zatrudnienia i informujemy o kolejnych krokach przed rozpoczęciem pracy.

Staże i praktyki w HUBER+SUHNER Sp. z o.o.
Zdjęcie
Staże

Wiemy, jak ważny jest start. W H+S tworzymy środowisko, które pozwoli Ci sprawdzić w praktyce wiedzę i kompetencje, które zdobywasz na uczelni. Dzięki doświadczonym specjalistom i inżynierom zyskasz szansę na rozwój doświadczenia, które z pewnością będzie cennym aktywem na rynku pracy po ukończeniu studiów.


Nasz program praktyki/stażu celowany jest w rozwój konkretnych kompetencji merytorycznych i umiejętności miękkich, niezbędnych do osiągnięcia sukcesu zawodowego. 

Praktyki

Pracujemy w dynamicznym środowisku, więc szybko znajdziesz się w centrum wydarzeń i angażujących projektów o zasięgu lokalnym lub międzynarodowym. Cenimy wiedzę, zaangażowanie i nieszablonowe myślenie.  


Praktyki dostępne są przez cały rok.


Jeśli jesteś zainteresowana/y odbyciem praktyk w HUBER+SUHNER wyślij CV poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz na naszej stronie internetowej www.hubersuhner.com, zakładka Jobs and Career. 

HUBER+SUHNER Sp. z o.o.

Strefa pracodawcy

HUBER+SUHNER Sp. z o.o.

Co nas wyróżnia?

1

Naszą siłą są ludzie. To oni tworzą różnorodne środowisko pracy, pełne wyzwań, nieszablonowych pomysłów i odwagi w realizacji ambitnych planów.

2

Łączymy dziś z jutrem dostarczając na rynek innowacyjne rozwiązania. Produkty HUBER+SUHNER zapewniają wysoką wydajność, jakość, niezawodność i długą żywotność – nawet w najtrudniejszych warunkach.

3

Z naszym rozwiązaniami z zakresu łączności pomagamy naszym Klientom i ich otoczeniu być bliżej siebie. Dziś i w przyszłości, którą nieustannie kształtujemy.

Zdjęcie

O nas

Poznaj HUBER + SUHNER - organizację zorientowaną na czerpanie z potencjału różnorodności i kwestionowania utartych schematów.


Razem tworzymy innowacyjny, kompetentny i ciekawy świata zespół. Budujemy środowisko profesjonalistów, ale przede wszystkim ludzi, dla których praca to pasja, wnosząca do życia konkretną wartość i poczucie równowagi. 


Dostarczamy naszym Klientom produkty z obszarów telekomunikacji, transportu, przemysłu dla różnych gałęzi rynku tj. samochodowy, kolejowy, czy medyczny. Ich filarem jest łączność, która stanowi o podstawie sukcesu i daje bazę dla budowania trwałych relacji biznesowych.


Łączymy „dziś” z jutrem, teraźniejszość z przyszłością poprzez innowacyjność wpisaną w nasz profil działania. Łączymy ludzi w zespoły, które wykorzystując synergie współpracy bez terytorialnych granic, kreują rozwiązania na miarę przyszłości. Łączność, to dla nas bycie blisko – zarówno w organizacji względem siebie, jak i w środowisku biznesowym. Napędza nas technologia i dobra energia - wierzymy, że nadajemy na tej samej częstotliwości.

Okiem pracownika

Opinie o firmie HUBER+SUHNER Sp. z o.o.

 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Pracuję dla H+S od pięciu lat. W tym czasie zdążyłam przejść przez dwa stanowiska aby aktualnie rozwijać się na pozycji Lean Championa. Minione lata utwierdziły mnie w przekonaniu, że to co najbardziej zachęca ludzi do pracy, to zdrowe środowisko pracy, przyjaźni ludzie oraz nowe, ekscytujące wyzwania zawodowe.
  Alicja Dubień
  Lean Champion
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Ktoś mógłby zapytać, czy Operator może zostać Inżynierem Procesu? W Huber+Suhner wszystko masz w swoich rękach. Z firmą związany jestem już blisko 12 lat - pełnych wyzwań, różnorodnych doświadczeń i wiedzy.
  Piotr Pakeiser
  Process Engineer
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  To już prawie dwie dekady odkąd moja ścieżka kariery zawodowej zaczęła swój bieg z Huber+Suhner. Dziś w roli starszej brygadzistki działu automotive LF ACS dzielę się wiedzą i doświadczeniem z młodszymi stażem koleżankami i kolegami. To, co najbardziej cenię sobie w byciu częścią zespołu Huber+Suhner to ludzie z pasją.
  Karolina Szwed-Smagała
  Senior Foreman
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Gdy w 2016-tym roku aplikowałem na staż do Huber+Suhner nie sądziłem, że firma stanie się moim drugim domem - a jest tak aż do dziś. W sierpniu awansowałem ze stanowiska menedżera zespołu Logsityki i Transportu na globalną pozycję Global Labelling and Packaging Manager. To dowód na to, że w Huber+Suhner rozwój idzie zawsze w parze z ambicją.
  Piotr Wiśniewski
  Global Labelling and Packaging Manager
0 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Lokalizacje HUBER+SUHNER na całym świecie.

Globalna organizacja sprawia, że HUBER+SUHNER jest blisko swoich klientów.


Około 450 pracowników sprzedaży obsługuje klientów we wszystkich segmentach rynku, na wszystkich kontynentach i we wszystkich technologiach.


Nasze produkty są coraz częściej sprzedawane za pośrednictwem kanałów internetowych.

Zdjęcie
Zdjęcie
Łączymy to, co ważne

W H+S cenimy zaangażowanie i różnorodne pasję. Wielu naszych pracowników to zapaleni sportowcy. Mamy drużynę piłki nożnej oraz silną ekipę biegaczek i biegaczy, którzy startują w biegach długodystansowych i sztafetach. Doceniamy talenty artystyczne, m.in. fundując nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Piosenek Grzegorza Ciechowskiego, który co roku odbywa się w naszym mieście-Tczewie.


Angażujemy się społecznie-nasi pracownicy organizują akcje charytatywne, bo chcą nieść pomoc potrzebującym. Zbieraliśmy prezenty w ramach „Szlachetnej Paczki", uczyliśmy dzieci z Ukrainy języka polskiego, nasi wolontariusze byli obecni w banku żywności, pomagaliśmy również przetrwać zimę zwierzakom w tczewskim schronisku.

Troszczymy się o najbliższe środowisko: zbieramy elektrośmieci, promujemy dojazdy do pracy na rowerze lub jednym samochodem-bo wiemy, że tak niewiele dziś może doprowadzić do wielkich zmian.


Lubimy spotykać się na imprezach integracyjnych, świętować urodziny, czy rozmawiać w firmowej kantynie. Doceniamy nieformalną atmosferę w firmie, dzięki której czujemy się ważni-bo wiemy, że praca to nie wszystko.

Zdjęcie

Galeria

 

  Lokalizacja: HUBER+SUHNER Sp. z o.o.

  HUBER+SUHNER Sp. z o.o.
  Główna siedziba
  HUBER+SUHNER Sp. z o.o.
  ul. Bałdowska 26
  83-110 Tczew
  Oddziały
  • Swarożyn
   ul. Wyzwolenia 21
   Gdańsk
   ul. Azymutalna 11a
  Pokaż feed z...
  • Ikona aplikacji społecznościowej - Twitter
   Twitter
  HUBER+SUHNER Sp. z o.o. na Twitter

  Poznaj pozostałych pracodawców

  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   4

   Viterra Polska sp. z o.o.

   Gdańsk
   • dodatkowe benefity
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   5

   Covebo Work Office Sp. z o.o.

   Opole(+25 lokalizacji)
   • 35 ofert pracy
   • rekrutacja zdalna
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Zoetis Polska Sp. z o.o.

   Warszawa
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   PHINANCE S.A.

   Poznań(+4 lokalizacje)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   1

   Nexio Management Sp. z o.o.

   Warszawa
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Eko-logis Jacek Adamczyk

   Wrocław
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    1

    Viessmann R&D Center

    Wrocław
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0

    Delve Partners Sp. Z o.o.

    Warszawa
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0

    SYNOPSYS

    Gdańsk
    • dodatkowe benefity
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0

    S3 Connected Health

    Dublin
    • dodatkowe benefity