<b>Made for generations</b>

Made for generations

Dla nas najważniejsi są ludzie

 • Fabryka Armatury Hawle Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Fabryka Armatury Hawle Sp. z o.o.

Fabryka Armatury Hawle Sp. z o.o.

 • 1 polecenie pracodawcy
Branża
 • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
 • Logistyka/Dystrybucja
 • Produkcja - zakłady przemysłowe
Lokalizacja
Główna siedziba
Koziegłowy
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
Fakty
 • Jesteśmy rodzinną firmą z siedzibą w Austrii, dla której utrzymanie przyjaznej i rodzinnej atmosfery jest najwyższym priorytetem. Hawle Polska została utworzona w 1994 roku.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?

W Hawle chcemy, aby nasi pracownicy się rozwijali,dlatego oferujemy im kompleksowe szkolenia i przekazujemy praktyczną wiedzę, dostosowaną do wymagań rynku. Dzielimy się wiedzą nie tylko z naszymi pracownikami, ale również z partnerami i klientami Hawle. Nasi pracownicy przechodzą szkolenia, które wspierają ich w codziennej pracy. Dotyczą głównie obszarów takich jak: IT, zarządzanie, rozwój osobisty, kompetencje językowe.

Dzień w firmie

W Hawle przekazujemy wiedzę na temat produktów i ich zastosowania. W ten sposób pragniemy przygotować naszych pracowników i klientów do wykorzystania wszystkich możliwości naszej armatury. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu, są doskonale przygotowani do codziennych wyzwań i przyczyniamy się do osiągnięcia przez nich sukcesu.
Zdjęcie

Kontakt: Fabryka Armatury Hawle Sp. z o.o.

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Fabryka Armatury Hawle Sp. z o.o.

Strefa pracodawcy

Fabryka Armatury Hawle Sp. z o.o.

Co nas wyróżnia?

112

pracowników

29

lat na rynku polskim

Zdjęcie
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

Za każdą odnoszącą sukcesy marką stoi silny zespół. Każdy z osobna przyczynia się do sukcesu firmy jako członek rodziny Hawle. Hawle wspiera swoich pracowników zarówno zawodowo, jak i osobiście. Wszystko to dla wspólnego rozwoju. Naszym celem pozostaje znalezienie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.


W Hawle Made for Generations” oznacza nie tylko produkty, ale przede wszystkim długoterminowe relacje z ludźmi, którzy wspólnie towrzą Hawle.Szkolenia z zakresu wiedzy o naszych produktach dedykowane są zarówno pracownikom, jak i klientom. Uczestnicy zdobywają niezbędną wiedzę oraz praktyczne umiejętności sprawnego posługiwania się produktami Hawle.Podczas spaceru po fabryce, nasi partnerzy, klienci oraz studenci mogą zobaczyć cały proces produkcji. Zyskują również niepowtarzalną okazję, aby skorzystać z oferty edukacyjnej Hawle.

Obrazek kciuka w górę
1 użytkownik poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Galeria

Produkujemy armaturę o dużej wydajności w najnowocześniejszych zakładach, które w znaczący sposób przyczyniają się do usprawnienia zaopatrzenia w wodę. Większość używanych przez nas surowców pozyskujemy z krajów europejskich. 99% tworzyw sztucznych pochodzi z produkcji własnej oraz odlewów z naszej, austriackiej fabryki. Dla nas liczą się ludzie, którzy tworzą firmę Hawle. Dlatego szkolenia zawodowe i rozwój osobisty są dla nas oczywistością. Interakcje na linii klient-zespół Hawle to doświadczenie na najwyższym poziomie. Jesteśmy tego gwarantem!

Lokalizacja: Fabryka Armatury Hawle Sp. z o.o.

Fabryka Armatury Hawle Sp. z o.o.
Główna siedziba
Fabryka Armatury Hawle Sp. z o.o.
Piaskowa 9
62-028 Koziegłowy

Poznaj pozostałych pracodawców