• Guillin Polska Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Guillin Polska Sp. z o.o.

Guillin Polska Sp. z o.o.

  Branża
  • Produkcja - zakłady przemysłowe
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Oleśnica
  Oddziały
  Niepruszewo
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • umowa o staż / praktyki
  Fakty
  • Grupa GUILLIN składa się z 30 spółek w Europie, posiada zakłady produkcyjne i handlowe w 10 krajach i dystrybuuje swoje produkty w ponad 70 krajach dla wszystkich sektorów przemysłu spożywczego.

  Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  Jak się u nas pracuje?

  Zatrudniamy bardzo wielu specjalistów w działach administracyjnych oraz produkcyjnych. W naszym zespole jest miejsce dla wykfalifikowanych specjalistów jak i tych dopiero zaczynających swoją karierę zawodową. Łączymy wiedzę teoretyczną z doświadczeniem i chętnie dzielimy się nią z nowymi pracownikami.

  Dzień w firmie

  Pracujemy stacjonarnie oraz w terenie. Administracja od pn do pt 8:00-16:00. Produkcja i logistyka od pn do pt w systemie 3 -zmianowym lub 4 -brygadowym.
  Obsługujemy klientów krajowych i zagranicznych.
  Nasi pracownicy tworzą silne, zmotywowane i zaangażowane zespoły, zawsze gotowe do mobilizacji w celu zaspokojenia potrzeb klientów.
  Zdjęcie

  Kontakt: Guillin Polska Sp. z o.o.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  Guillin Polska Sp. z o.o.

  Strefa pracodawcy

  Guillin Polska Sp. z o.o.

  Co nas wyróżnia?

  50

  lat działamy jako Grupa Guillin na rynkach światowych

  2 900

  pracowników zatrudnionych na świecie / 326 pracowników zatrudnionych w Polsce

  21 000

  oferowanych produktów

  Zdjęcie
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  Markę GUILLIN cechuje silne zaangażowanie pracowników jak również niezależność marki, które spowodowało, że jesteśmy europejskim liderem poprzez obecność w ponad 70 krajach na świecie. 

  Jako producent innowacyjnych opakowań jesteśmy bardzo świadomi oddziaływań jakie dla środowiska naturalnego stanowi przetwórstwo tworzyw sztucznych, dlatego też gospodarka cyrkularna, eko-projektowanie i używanie surowców z recyklingu stanowi integralną część naszej działalności już od wielu lat. 

  Naszą misją jest dostosowywanie się do oczekiwań naszych klientów, panujących trendów oraz dbanie o wysoką jakość naszych produktów – co potwierdzają uzyskane certyfikaty jakości ISO oraz BRC. Gwarantujemy bezpieczeństwo naszych opakowań poprzez system kontroli procesu produkcji i magazynowania. Oferowane przez nas opakowania w 100% zapewniają bezpieczeństwo produktów w nich przechowywanych.

  Jako ekspert w dziedzinie rozwiązań dotyczących opakowań, skupiamy się na projektowaniu, produkcji i dystrybucji innowacyjnych opakowań spełniających najwyższe wymagania. Chronimy żywność, tworząc rozwiązania z zakresu opakowań do żywności, które są przyjazne dla środowiska i ciągle udoskonalane. Stawiamy na długoterminowe zatrudnienie pracowników i prowadzimy dynamiczną politykę szkoleniową, aby umożliwić wszystkim rozwój w atmosferze pełnego zaufania.

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

  Oddział w Niepruszewie

   

  Lokalizacja: Guillin Polska Sp. z o.o.

  Guillin Polska Sp. z o.o.
  Główna siedziba
  Guillin Polska Sp. z o.o.
  ul. Przemysłowa 3
  56-400 Oleśnica
  • Oddziały
   Niepruszewo
   ul. Jodłowa 2

  Poznaj pozostałych pracodawców