Poznajmy się!

Poznajmy się!

https://www.pkfpolska.pl/

Sukces tworzą ludzie, dlatego dbamy o Twój rozwój

Sukces tworzą ludzie, dlatego dbamy o Twój rozwój

#taksiepracujewpkf

 • Grupa PKF Consult
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
 • Wyślij CV
 Grupa PKF Consult

Grupa PKF Consult

8 poleceń pracodawcy
38 ofert pracy
Rekrutacja zdalna
Branża
 • Doradztwo/Konsulting
 • Księgowość/Audyt/Podatki
 • Prawo
Lokalizacja
Główna siedziba
Warszawa
Oddziały
Łódź, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Opole, Katowice
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • kontrakt B2B
Fakty
 • PKF to jedna z największych firm audytorsko-konsultingowych w Polsce i na świecie. Świadczymy usługi audytorskie, podatkowe, konsultingowe, szkoleniowe, księgowe, kadrowo-płacowe i prawne.
Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie
Grupa PKF Consult to różne działy. Wybierz ten, z którym chcesz związać swoją przyszłość.
Wybierz dział
Jak się u nas pracuje?
Zespoły składają się z: praktykantów, asystentów, koordynatorów, menedżerów, partnerów
Dzielimy się wiedzą
Mamy możliwość podnoszenia kompetencji na koszt pracodawcy
Byliśmy wielokrotnie wyróżniani w rankingach
Dzień w firmie
Pracujemy w godzinach 8:30-16:30
Mamy możliwość pracy hybrydowej
Dzień zaczynamy od kawy
Mówimy sobie po imieniu
Zdjęcie
Benefity dla Ciebie
 • możliwość pracy zdalnej
  wyróżniony
 • dofinansowanie nauki języków
 • prywatna opieka medyczna
 • ubezpieczenie na życie
 • dofinansowanie szkoleń i kursów
 • dofinansowanie zajęć sportowych
 • dofinansowanie biletów do kina, teatru
 • program rekomendacji pracowników
 • dodatkowe świadczenia socjalne
 • spotkania integracyjne
Bądźmy w kontakcie
Wyślij nam swoje CV

Żadna oferta nie wzbudziła Twojego zainteresowania? Nic nie szkodzi! Wyślij nam swoje CV, dołączymy je do naszej bazy. Przeglądamy ją w trakcie każdej rekrutacji.

Wyślij CV
Obserwuj pracodawcę

Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych, które prowadzi ten pracodawca. Bądź na bieżąco!

Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Śledź nas w sieci

Praca w firmie Grupa PKF Consult

PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Koordynator ds. projektów audytorskich - [object Object],[object Object],[object Object],[object Object],[object Object],[object Object],[object Object],[object Object]
PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
8 lokalizacji
opublikowana: 02 października 2022
PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k. - Księgowy ds. rachunkowości - [object Object],[object Object],[object Object],[object Object],[object Object]
PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k.
5 lokalizacji
opublikowana: 30 września 2022
PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k. - Menedżer ds. rachunkowości zewnętrznej - [object Object],[object Object],[object Object],[object Object]
PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k.
4 lokalizacje
opublikowana: 30 września 2022
38
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
Zobacz oferty
Proces rekrutacyjny
 • 1

  Wysłanie aplikacji poprzez ,,Aplikuj’’

  Pierwszym etapem procesu rekrutacyjnego jest oczywiście wysłanie zgłoszenia na dane stanowisko poprzez przycisk ,,Aplikuj’’, który znajduje się na końcu oferty pracy.

 • 2

  Weryfikacja CV oraz kontakt z kandydatami.

  Menedżer odpowiedzialny za dany projekt rekrutacyjny dokonuje wstępnej selekcji zgłoszonych CV.

 • 3

  Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną.

  W następnej kolejności kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi osobami, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu w celu zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną online bądź stacjonarnie.

 • 4

  Informacja o statusie rekrutacji–decyzja końcowa.

  Po odbytym spotkaniu spodziewaj się kontaktu z naszej strony z informacją o statusie rekrutacji. Możemy podziękować Ci za wzięcie udziału albo zaprosić do współpracy.

 Grupa PKF Consult
Strefa pracodawcy
Grupa PKF Consult
Co nas wyróżnia?

300

ekspertów, wśród nich: audytorzy, doradcy podatkowi, radcy prawni, analitycy finansowi, prawnicy, doradcy ASO, księgowi, specjaliści IT

30

lat działalności na rynku audytorsko-konsultingowym w Polsce

7

miejsce w rankingu firm audytorskich dzienników Rzeczypospolita i Parkiet 2021r.

Zdjęcie
O nas

Jesteśmy firmą rodzinną. Atmosfera i praca zespołowa są aspektami, które cenimy najbardziej. Staramy się dbać nie tylko o samego pracownika, ale też o ich rodziny i najbliższych. Naszym motto jest „Sukces tworzą ludzie, dlatego dbamy o Twój rozwój”. To nie spółka dostarcza naszym Klientom wartości dodanej – to nasi pracownicy i zespół. Dbamy, aby nasi pracownicy mieli jasno wyznaczone ścieżki rozwoju. Ponadto należymy do sieci PKF International, która jest akredytowanym pracodawcą ACCA.

Okiem pracownika

Opinie o firmie Grupa PKF Consult

 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  W grupie PKF pracuję od 12 lat. Firma daje duże możliwości rozwoju - swoją drogę zaczynałam od stanowiska asystenta. Na mój tak długi staż pracy wpłynęła również przyjazna atmosfera. A jako mama małych dzieci cenię sobie możliwość pracy hybrydowej.
  Karolina Gołębiewska
  Dyrektor Biura Zarządu i Rozwoju Usług
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  W PKF pracuję już prawie 6 lat. W pracy bardzo ważni są dla mnie ludzie i to oni sprawili, że zostałam na dłużej. Firma zapewnia duże możliwości rozwoju i szkoleń. Szczególnie cenię sobie współpracę między działową i możliwość nabywania wiedzy z różnych dziedzin.
  Karolina Koszyk
  Starszy Menedżer Projektów Sprzedaży i Rozwoju Usług
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Są firmy, które pokazują szacunek dla pracownika na hasłach firmowych. Niestety nie zawsze idzie za tym praktyka. W PKF moje zdanie jest ważne i mam poczucie wpływu na to, jak będzie wyglądała moja praca. Dzięki temu czuję się częścią PKF i cieszę się, że tu pracuję.
  Paweł Jaczewski
  Menedżer projektów ds. sprzedaży szkoleń
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Praca w PKF wymaga ode mnie dużo, nie pozwala się nudzić - ani czasowo, ani merytorycznie – i bardzo dobrze. Lubię wychodzić z pracy z poczuciem, że napracowałam się, że wykonałam to, co zaplanowałam na dany dzień, że rozwiązałam problem. Lubię współpracę z Zespołem Oddziału w Łodzi, tym bardziej, że lubimy się też prywatnie.
  Beata Spychała
  Starszy Supervisor projektów kadrowo–płacowych
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Pracę w PKF rozpocząłem od pracy w dziale księgowości, przypadek sprawił, że trafiłem do audytu, w którym pracuje do dziś. Wtedy nie sądziłem, że zostanę tutaj tak długo. Wspaniali ludzie, fajna atmosfera, sporo nowych doświadczeń – polecam każdemu!
  Dominik Zagaj
  Starszy koordynator w Departamencie Projektów Audytorskich
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Współtworzę Zespół Ekspertów w dziedzinie finansów, w którym mogę doskonalić swoje kompetencje zawodowe. Biorąc udział w ciekawych i rozwojowych projektach mam możliwość analitycznego spojrzenia na procesy gospodarcze. Mogę liczyć na wsparcie i zaangażowanie innych Członków Zespołu.
  Marcin Kuszyk
  Doradca ds. Projektów Konsultingowych
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Nie tak dawno, na końcówce studiów podjąłem wyzwanie i rozpocząłem praktyki w audycie. I tak minęło 10 lat w PKF. Audyt to wyzwania i rozwój każdego dnia. A PKF to firma, ale też miejsce, gdzie można spotkać wspaniałych ludzi i zostać na dłużej :)
  Damian Motyl
  Menedżer ds. projektów audytorskich
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Pracuję w PKF już prawie 6. Jest to mój życiowy rekord. Zaczynałam jako praktykantka, a teraz jestem pracownikiem, który samodzielnie stawia czoła wielu ciekawym wyzwaniom oraz wspiera cały zespół. Ten okres mogę określić jako czas niesamowitego rozwoju zawodowego.
  Karolina Nyk
  Menedżer ds. doradztwa podatkowego
8 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Kultura organizacyjna

W naszej organizacji cenimy przede wszystkim zaangażowanie. Jesteśmy zorientowani na pracę zespołową - wiemy, że przeciwstawienie różnych punktów widzenia doprowadzi do znalezienia najlepszego rozwiązania. Spójność - osiąganie konsensusu i umiejętność efektywnego przedyskutowania danego zagadnienia sprawiają, że problemy stają się możliwościami. Dodatkowo wspólnie osiągnięty cel sprzyja integracji członków zespołu PKF, co zwiększa efektywność naszej pracy. Elastyczność - naszym głównym celem jest realizacja usług satysfakcjonująca naszych Klientów, w związku z tym cenimy samodoskonalenie i rozwój członków naszego zespołu.

Rodzina PKF

Staramy się dbać nie tylko o samego pracownika, ale też o ich rodziny i najbliższych, m.in. dlatego organizujemy i dołączamy do wielu akcji charytatywnych, w tym też takich, które dotyczą naszych pracowników i ich otoczenia. Organizujemy wiele konkursów skierowanych do rodzin i ich najbliższych. Nie zapominamy, aby nasze benefity służyły nie tylko finansom pracownika, ale także zdrowiu psychicznemu. W PKF regularnie organizowane są webinary, które mają na celu zwrócenie uwagi na dbałość o nasze zdrowie psychiczne. Pracownicy dowiadują się jak efektywnie zarządzać swoimi emocjami. Poznają techniki radzenia sobie ze stresem oraz uczą się jak stworzyć zdrowe relacje międzyludzkie w obliczu wyzwań, jakie stawia nam współczesny świat. 

EKO PKF

Działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego są w dzisiejszych czasach bardzo istotne. Na co dzień każdy z nas może przyczynić się do polepszenia stanu środowiska. Właśnie dlatego w PKF co roku świętujemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Organizujemy przy tym różnego rodzaju konkursy i akcje przypominające o dbaniu o naszą Planetę. Mieliśmy m.in. akcję ,,Posprzątaj kawałek Ziemi z PKF’’, podczas której sprzątaliśmy bliską nam okolicę, w której zamieszkujemy oraz pobliskie lasy. Innym wydarzeniem była akcja „Śmieci segregujesz, Ziemię ratujesz”, która miała na celu przypomnieć o prawidłowym sortowaniu odpadów. Na biurkach pracowników można było znaleźć pyszne ekokrówki oraz ulotki informujące, do którego pojemnika należy wrzucić określone odpadki. Postanowiliśmy również wesprzeć projekt „Nie wstydzę się Rudy Pabianickiej” zorganizowany przez absolwentów Zespołu Szkół ZNP w Łodzi. Akcja miała na celu m.in. posprzątanie jednego z najbardziej zanieczyszczonych osiedli w Łodzi, czyli Rudy Pabianickiej.

PKF po godzinach
Zdjęcie

Integracje pracownicze

Praca to nie tylko zadania i projekty, ale przede wszystkim TEAM. Żeby zacieśnić więzy zespołowe, regularnie organizujemy wyjazdy i spotkania integracyjne. Niedawno odbyła się integracja Biura Spółki. Zespół wybrał się na spływ kajakowy. Oczywiście nie obyło się bez przeszkód i czyhających po drodze utrudnień w postaci gałęzi czy płycizn. Po wyprawie na pracowników czekał już grill i karaoke. Kolejna integracja miała miejsce w naszym zespole księgowych świętujących w klimacie hawajskim.

Zdjęcie
Zdjęcie

Nie każdy bohater nosi pelerynę – akcja Mikołajki

Sprawienie radości najmłodszym i wywołanie szerokiego uśmiechu na ich twarzach poprzez podarowanie im wymarzonych zabawek, to jedne z najmilszych chwil, jakie można doświadczyć. Właśnie dlatego od kilku lat, a dokładnie od 9 :), pracownicy PKF angażują się w przygotowywanie paczek świątecznych dla podopiecznych Domów Dziecka. Każdy rok dostarcza nam niezapomnianych wrażeń z niesienia pomocy, a pracownicy PKF przechodzą najśmielsze oczekiwania zaskakując nas swoją hojnością.

Zdjęcie
Zdjęcie

Sport

Bieganie jest pasją wielu naszych pracowników. Daje ono jeszcze większą satysfakcję, gdy jednocześnie umożliwia pomoc innym osobom potrzebującym leczenia i wsparcia finansowego. Dlatego też załogę PKF często można spotkać na startach różnych, charytatywnych biegów długodystansowych. Ponadto nasi pracownicy chętnie grają w piłkę, żeglują czy chodzą po górach. Aby zachęcić pracowników do dbania o zdrowie fizyczne, oferujemy dofinansowaną Kartę MultiSport. Pamiętaj, sport to zdrowie!

Zdjęcie
Galeria

 

  Nasza lokalizacja
   Grupa PKF Consult
  Główna siedziba
  Grupa PKF Consult
  ul. Orzycka 6 lok. 1B
  02-695 Warszawa
  Oddziały
  • Łódź
   ul. Dowborczyków 30/34
   Gdańsk
   ul. Szymanowskiego 4
   Poznań
   ul. 28 Czerwca 1956 Roku nr 406
   Wrocław
   ul. Zwycięska 43
  • Opole
   ul. Kołłątaja 11
   Katowice
   ul. Gawronów 22
   Lublin
   ul. Lipowa 4A , II piętro
  Pokaż feed z...
  • Ikona aplikacji społecznościowej - Facebook
   Facebook
  • Ikona aplikacji społecznościowej - YoutubeVideo
   YouTube
  • Ikona aplikacji społecznościowej - Instagram
   Instagram
  Grupa PKF Consult na Facebook
  Poznaj pozostałych pracodawców
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0
   Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.
   Warszawa
   • 19 ofert pracy
   • rekrutacja zdalna
   • dodatkowe benefity
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0
   IZOHAN sp. z o.o.
   Gdynia
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0
    Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy
    Warszawa
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0
    WEBCON Sp. z o.o.
    Kraków
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0
    Autostrada Eksploatacja S.A.
    Poznań
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     2
     Green Caffè Nero
     Warszawa(+5 lokalizacji)
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     3
     WOLTAIR.PL Sp. z o.o.
     Warszawa
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     0
     Vents Group Sp. z o.o.
     Niepruszewo
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     7
     Stokrotka Sp. z o.o.
     Lublin(+225 lokalizacji)
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     5
     Qualent
     Warszawa