• GRUPA KDM Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
 GRUPA KDM Sp. z o.o.

GRUPA KDM Sp. z o.o.

 • 1 oferta pracy
Branża
 • Budownictwo/Geodezja
 • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
Lokalizacja
Główna siedziba
Warszawa
Oddziały
Mory
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • umowa o staż / praktyki
Fakty
 • GRUPA KDM to jedna z wiodących firm zajmująca się w generalnym wykonawstwem. Kompleksowo realizuje inwestycje: od projektu, przez prace ogólnobudowlane, instalacyjne, aranżacyjne fit-out, po serwis.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?

dajemy dużą samodzielność w planowaniu i wykonywaniu pracy
tworzymy stabilne warunki zatrudnienia
cenimy pomysły i inicjatywę pracowników
rzetelność, uczciwość i staranność to dla nas ważne wartości
tworzymy szanse do rozwoju i awansu w strukturach firmy
w ramach świadczeń pozapłacowych oferujemy pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, karty Benefit

Dzień w firmie

pracujemy w zależności od stanowiska stacjonarnie lub terenowo; od poniedziałku do piątku, przy zachowaniu 8-godz. normy dobowej
często wyjeżdżamy w delegacje i podróże służbowe
nie obowiązuje u nas formalny dress code
mamy piękne i funkcjonalne biuro
nasz zespół współpracuje również po godzinach pracy – wychodzimy wspólnie do teatru, uprawiamy sport i angażujemy się w akcje charytatywne
Zdjęcie

Kontakt: GRUPA KDM Sp. z o.o.

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Praca w firmie GRUPA KDM Sp. z o.o.

GRUPA KDM Sp. z o.o.

Kierownik Robót Elektrycznych

GRUPA KDM Sp. z o.o.
Warszawa, Bemowo
 • Kierownik / Koordynator
 • Pełny etat
 • Umowa o pracę
 • Praca stacjonarna

Aplikuj szybko

1
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
zobacz oferty
 GRUPA KDM Sp. z o.o.

Strefa pracodawcy

GRUPA KDM Sp. z o.o.

Co nas wyróżnia?

500

zrealizowanych projektów

50

pracowników

15

lat historii

Zdjęcie
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

GRUPA KDM Sp. z o.o. jest jedną z wiodących polskich firm specjalizujących się w generalnym wykonawstwie. Działa na rynku od 2008 roku i dziś liczy ponad 50 pracowników, ma na koncie ponad 500 zrealizowanych inwestycji i własne biuro w Warszawie.


Firma zdobywała doświadczenie podejmując, z sukcesem prowadząc i finalizując zadania inwestycyjne o wysokim stopniu trudności, takie jak laboratoria, budynki służby zdrowia, obiekty farmaceutyczne, produkcyjne, oświatowe, technologiczne, biurowe, mieszkaniowe, galerie handlowe, hotele. Mocną stroną spółki jest kompleksowość świadczonych usług i optymalizacja proponowanych klientom rozwiązań – misją GRUPY KDM jest bowiem zapewnienie przewidywalności w procesie budowlanym.


Firma prowadzi:

 • działalność wykonawczą, obejmującą realizację wielobranżowych kontraktów związanych z wykonawstwem prac ogólnobudowlanych, instalacyjnych i aranżacji fit-out,
 • działalność projektową, w ramach której wykonuje projekty wielobranżowe dla budynków przemysłowych, komercyjnych i aranżacji powierzchni biurowych, na zlecenie inwestorów, współpracujących z nimi architektów i działu realizacji Grupy KDM.
 • działalność serwisową, instalacji sanitarnych wykonanych przez GRUPĘ KDM oraz świadczenie usług w zakresie konserwacji urządzeń i instalacji dla innych podmiotów.

Obrazek kciuka w górę
Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

LIDER SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI - DOBRY PRACODAWCA 2022!

Zespół GRUPY KDM tworzą ambitni, zmotywowani i zaangażowani specjaliści i inżynierowie, którzy pomimo wytężonej pracy znajdują czas na rozwój osobisty m.in. w ramach autorskiego programu szkoleń AKADEMIA KDM organizowanego przez naszych profesjonalistów z zespołu Realizacji. To ludzie są największą wartością firmy!


Wiedząc, jak ważna jest równowaga pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, dbamy o work-life balance naszego zespołu. Zapewniamy sprzyjające warunki do pracy w nowej przestrzeni biurowej przy ul. Połczyńskiej 53, umożliwiając jednocześnie w ramach benefitów korzystanie z aktywności sportowych, kulturalnych czy udział w tematycznych imprezach integracyjnych.


GRUPA KDM to pracodawca odpowiedzialny społecznie. Angażuje się w akcje charytatywne i nie przechodzi obojętnie obok potrzebujących – od wielu lat uczestniczymy w „Szlachetnej paczce”, akcji „ Dom poza Domem” współpracując z Fundacją Ronalda McDonalda i innych akcjach pro bono. 


GRUPA KDM jest też laureatem wielu biznesowych konkursów i plebiscytów, m.in. Gazele Biznesu, Złoty Orzeł Polskiego Biznesu, Firma Inżynierska Mazowsza, Złoty Płatnik oraz Kreator Budownictwa. W firmie upowszechniamy zasady odpowiedzialnego biznesu – zwłaszcza w odniesieniu do pracowników. W roku 2022 otrzymaliśmy tytuł Laureata Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności – Dobry Pracodawca 2022! Nagroda potwierdza status naszego przedsiębiorstwa jako firmy solidnej, wrażliwej na potrzeby społeczności lokalnych oraz zatrudnionych w niej osób. 

Lokalizacja: GRUPA KDM Sp. z o.o.

 GRUPA KDM Sp. z o.o.
Główna siedziba
GRUPA KDM sp. z o. o.
ul. Połczyńska 53
01-336 Warszawa
 • Oddziały
  Mory
  Dział Serwisu - Biuro techniczne Ul. Biedronki 10

Poznaj pozostałych pracodawców