Jeden zespół - wiele doświadczeń!

Jeden zespół - wiele doświadczeń!

 • GRUPA KAN
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
 • Wyślij CV
GRUPA KAN

GRUPA KAN

4 polecenia pracodawcy
6 ofert pracy
Branża
 • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
 • Produkcja - zakłady przemysłowe
Lokalizacja
Główna siedziba
Białystok
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • kontrakt B2B
Fakty
 • Istniejemy od ponad 30 lat. Obecnie zatrudniamy ponad 1000 osób. Nasze produkty są eksportowane do 68 krajów świata.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Obszary, w których pracujemy
Wybierz dział
Jak się u nas pracuje?
Posiadamy szeroką flotę wózków na których można zdobyć nowe umiejętności
Mamy możliwość podnoszenia kompetencji na koszt pracodawcy
Zajmujemy się wysyłkami naszych towarów na prawie cały świat
Dzień w firmie
Zajmujemy się załadunkami wysyłek i przyjmowaniem dostaw z różnorodnymi ładunkami
Każdy z nas odpowiedzialny jest za inny zakres (rury, dłużnice, odbiory z produkcji)
Ściśle współpracujemy z produkcją - dostarczamy materiały do utrzymania ciągłości produkcji i odbieramy wyroby gotowe
Zdjęcie

Benefity

dla Ciebie
 • prywatna opieka medyczna
 • dofinansowanie nauki języków
 • ubezpieczenie na życie
 • preferencyjne pożyczki
 • karty przedpłacone
 • bony towarowe
 • paczki świąteczne
 • program rekomendacji pracowników
 • dofinansowanie zajęć sportowych
 • bony żywieniowe
 • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Kontakt: GRUPA KAN

Wyślij nam swoje CV

Żadna oferta nie wzbudziła Twojego zainteresowania? Nic nie szkodzi! Wyślij nam swoje CV, dołączymy je do naszej bazy. Przeglądamy ją w trakcie każdej rekrutacji.

Wyślij CV
Obserwuj pracodawcę

Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych, które prowadzi ten pracodawca. Bądź na bieżąco!

Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Śledź nas w sieci

Praca w firmie GRUPA KAN

GRUPA KAN - Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta

GRUPA KAN
BiałystokPełny etatSpecjalista (Mid / Regular)
opublikowana: 05 lutego 2023
GRUPA KAN - Manager ds. Rynków Zagranicznych
BiałystokPełny etatSpecjalista (Mid / Regular)
opublikowana: 03 lutego 2023
GRUPA KAN - Specjalista ds. Księgowości
BiałystokPełny etatSpecjalista (Mid / Regular)
opublikowana: 03 lutego 2023
6
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
Zobacz oferty

Proces rekrutacyjny

 • 1

  1. Dokładna analiza dokumentów

  Nasz dział HR sprawdza dokładnie każde CV analizując czy profil kandydata jest zgodny z oczekiwaniami na stanowisku. Jeśli Twoje doświadczenie będzie odpowiednie – zadzwonimy!

 • 2

  2. Rozmowa kwalifikacyjna

  Jest to najważniejszy etap, który pozwoli nam bliżej Cię poznać. Możesz zostać zaproszony na kilka rozmów, możemy też poprosić Cię o wypełnienie testu kompetencyjnego.

 • 3

  3. Decyzja

  Niezależnie od decyzji możesz liczyć na informację zwrotną od nas. Jeśli uznamy, że to właśnie z Tobą chcemy współpracować, zadzwonimy i złożymy Ci ofertę.

 • 4

  4. Witaj w KAN

  Już od pierwszego dnia pracy zostaniesz objęty Programem Adaptacyjnym (biuro). Dedykowany opiekun zapozna Cię z firmą, opowie o zasadach i standardach pracy, przedstawi pracownikom i współpracownikom.

Staże i praktyki w GRUPA KAN
Zdjęcie
Dla kogo
Do programu praktyk zapraszamy studentów różnych uczelni, w szczególności z kierunków takich jak Inżynieria Sanitarna, Mechanika i Budowa Maszyn, Logistyka, Informatyka, Ekonomia i innych. Działamy międzynarodowo, dlatego u praktykantów i pracowników, cenimy znajomość języków obcych - języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego. Ważne jest też dla nas szybkie uczenie się i kreatywność. Te umiejętności przydają się podczas stażu w KAN i znacząco zwiększają szanse na przyszłe zatrudnienie.
Czas realizacji
Praktyki w KAN realizujemy od lipca do września, a zgłoszenia przyjmujemy od kwietnia. Chcesz odbyć u nas staż? Napisz do nas: [email protected]
GRUPA KAN

Strefa pracodawcy

GRUPA KAN

Co nas wyróżnia?

30

lat na rynku

68

do tylu krajów świata eksportujemy nasze produkty

12 500

m2 powierzchnia naszego Centrum Logistyczno - Produkcyjnego

Zdjęcie

O nas

Grupa KAN z centralą w Białymstoku jest uznanym w Polsce i Europie doświadczonym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych KAN-therm. Od rozpoczęcia działalności w 1990 roku KAN budował swoją pozycję na mocnych filarach: profesjonalizmie, innowacyjności, jakości i rozwoju. Dziś zatrudnia ponad 1000 osób, posiada sieć oddziałów w Polsce, placówki w Niemczech, Rosji, Ukrainie, na Białorusi oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 68 krajów na całym świecie, sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki. KAN-therm to optymalny, kompletny multisystem instalacyjny, na który składają się najnowocześniejsze, wzajemnie uzupełniające się rozwiązania w zakresie rurowych instalacji grzewczych i wodnych, a także technologicznych. To doskonała realizacja wizji systemu uniwersalnego, na który złożyło się wieloletnie doświadczenie i pasja konstruktorów KAN, rygorystyczna kontrola jakości surowców i produktów finalnych i wreszcie to skuteczne rozeznanie potrzeb rynku instalacji, zgodnych z wymogami budownictwa zrównoważonego.
Okiem pracownika

Opinie o firmie GRUPA KAN

 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Do zespołu laboratorium KAN dołączyłem w 2018 roku jako laborant, odpowiedzialny za przeprowadzanie analiz surowców, półproduktów i gotowych wyrobów. To odpowiedzialne i satysfakcjonujące zajęcie wymagające stałego poszerzania wiedzy i rozwoju.
  Miłosz
  Inżynier Laboratorium
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  W KAN pracuję od 2010 roku. Początkowo pracowałam w obszarze produkcji, a od 2019 roku zajmuję się rozwojem handlu na rynkach wschodnich. KAN wspiera mnie finansując naukę języka rosyjskiego, który jest niezbędny w mojej pracy.
  Sylwia
  Koordynator ds. Handlu
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  W KAN pracuję od ponad 15 lat. Stały rozwój firmy pozwala technologom pracować nad wdrażaniem nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań. W KAN pomysły pracowników są wdrażane i doceniane - po latach spędzonych w innych firmach, wiem jakie to ważne.
  Mariusz
  Dyrektor Pionu Technologii Procesowej
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Pracę w KAN rozpoczęłam w 2018roku od stanowiska specjalisty ds. organizacyjnych. Zajmowałam się pobytami kontrahentów z całego świata. W miarę rozwoju awansowałam na obecne stanowisko, a wcześniej zdobytą wiedzę wykorzystuję w procesach HR.
  Kamila
  Specjalista ds. HR
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  13 lat temu dołączyłem do KAN jako magazynier. Dziś zarządzam całym zespołem. Tutaj nauczyłem się obsługiwać maszyny magazynowe, a dofinansowanie i uzyskane wcześniej doświadczenie, pozwoliły mi zdobyć tytuł inżyniera w dziedzinie logistyki.
  Tomasz
  Kierownik Magazynów
4 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

PRZESZŁOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ

Grupa KAN z centralą w Białymstoku jest uznanym w Polsce i Europie doświadczonym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych KAN-therm. Od rozpoczęcia działalności w 1990 roku KAN budował swoją pozycję na mocnych filarach: profesjonalizmie, innowacyjności, jakości i rozwoju.

Dziś zatrudnia ponad 1000 osób, posiada sieć oddziałów w Polsce, placówki w Niemczech, Rosji, Ukrainie, na Białorusi oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 68 krajów na całym świecie, sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki.

Produkty KAN wytwarzane są już ponad 30 lat. 

W tym czasie wypracowane zostały wysokie standardy dotyczące wytwarzania i jakości produktów i ich oddziaływania na środowisko naturalne.

Produkcja odbywa się pod ścisłym nadzorem zakładowego, doskonale wyposażonego laboratorium badawczego. Wytwarzane elementy poddawane są też kontroli laboratoriów zewnętrznych. Produkcja, tak jak cała działalność firmy, odbywa się pod nadzorem systemu zarządzania jakością ISO 9001: 2008, poświadczonym certyfikatem renomowanej instytucji Lloyd's Register Quality Assurance Limited.

FILOZOFIA FIRMY

Naszą obecną działalność oraz przyszłość budujemy na mocnych fundamentach: doświadczeniu, jakości i innowacyjności. Słuchamy jednocześnie głosu klienta, stale dopasowując ofertę do jego potrzeb i podnosząc poziom jakości obsługi. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie zarówno naszych kontrahentów handlowych jak i użytkowników oferowanych rozwiązań technicznych, a KAN jest postrzegany, jako niezawodny i godny zaufania partner.

Naszym celem jest dostarczenie użytkownikom produktów zapewniających komfort i perfekcyjne działanie instalacji, a także poczucie pełnego bezpieczeństwa. Dążymy do maksymalnej prostoty i szybkości montażu naszych systemów. W trosce o zdrowie użytkowników dostarczamy produkty najwyższej jakości, wytwarzane i użytkowane w zgodzie z naturalnym środowiskiem człowieka.

EKOLOGIA

Systemy KAN-therm przyczyniają się do spełnienia ekologicznych wymogów we współczesnym budownictwie, zgodnie z warunkami systemów oceniających energooszczędność i wpływ na środowisko budynków. KAN wspiera rozwiązania konstrukcyjne i materiałowe zgodne z ideą budownictwa zrównoważonego, ekologicznego. 

Użycie instalacji KAN-therm może spowodować redukcję zużycia wody w budynku, pozwoli na zoptymalizowanie zużycia energii, a także może wpłynąć na poprawę komfortu cieplnego w pomieszczeniach. Gwarantuje również zapewnienie zdrowej, niezmiennej jakości wody pitnej. Dla wszystkich inwestorów, którym bliskie są idee budownictwa zrównoważonego, wybór instalacji KAN-therm to podniesienie walorów ekologicznych ich budynków!

PROMUJEMY ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO

Zdjęcie
Od lat wspólnie realizujemy program "W KAN razem dbamy o zdrowie". W ramach programu nasi pracownicy mogli już skorzystać z możliwości wyrobienia „krew-karty”, wykonania badań na wirusa zapalenia wątroby typu B oraz markerów nowotworowych. Systematycznie realizujemy szkolenia i kursy doskonalące, dzięki którym podnosimy wiedzę w zakresie bezpieczeństwa w pracy. Organizujemy szkolenia z pierwszej pomocy, pracy na wysokościach, kurs przeciwpożarowy oraz kurs doskonalenia jazdy dla naszych pracowników mobilnych.

DZIAŁAMY LOKALNIE

Wspieramy lokalną społeczność. Angażujemy się w takie akcje jak: #gastropomaga, #gaszynchallenge, wsparliśmy też medyków, przekazując certyfikowane specjalistyczne ochronne fartuchy oraz przyłbice. Pomagamy dzieciom poprzez współpracę z fundacjami "Się Pomaga" oraz "Bajkowa Fabryka Nadziei". Nieużywane przez naszych pracowników komputery, monitory, wykorzystują dzisiaj dzieciaki z województwa podlaskiego w nauce zdalnej.
Zdjęcie

WSPIERAMY LUDZI Z PASJĄ

Zdjęcie
Cyklicznie finansujemy udział w rajdach rowerowych, Runmageddonach, ale też w konkursach pianistycznych. Naszym pracownikom pomogliśmy w spełnieniu takich sportowych marzeń jak: zimowy rajd rowerowy dookoła jeziora Bajkał czy wyprawa na Mont Blanc.

Galeria

Tak się u nas pracuje

  Lokalizacja: GRUPA KAN

  GRUPA KAN
  Główna siedziba
  GRUPA KAN
  Zdrojowa 51
  16-001 Białystok

  Poznaj pozostałych pracodawców

  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   1

   All Windows Group Sp. z o.o. (Alsecco)

   Nysa(+2 lokalizacje)
   • 9 ofert pracy
   • dodatkowe benefity
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Balton Sp. z o.o.

   Warszawa
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Flipo Energia Sp. z o.o.

   Piaseczno(+1 lokalizacja)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   2

   Grupa Maspex sp. z o.o.

   Wadowice(+29 lokalizacji)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   3LP S.A.

   Siechnice
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   ADAL Sp. z o o.

   Koziegłówki
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    1

    Danone

    Warszawa(+3 lokalizacje)
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    1

    PPHU SPAWSTAL Sp. z o.o.

    Środa Wielkopolska
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0

    Grupa Astat

    Poznań(+1 lokalizacja)
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    1

    STERNET sp. z o.o.

    Tarnów