Napędzamy transformację energetyczną

Napędzamy transformację energetyczną

www.energynat.pl

 • Grupa Energynat
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Grupa Energynat

Grupa Energynat

 • 2 oferty pracy
 • 1 polecenie pracodawcy
Branża
 • Energetyka
 • Handel detaliczny
 • Handel hurtowy
Lokalizacja
Główna siedziba
Marki
Oddziały
Poznań, Tychy
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • kontrakt B2B
Fakty
 • Grupa Energynat to TOP6 najszybciej rozwijających się firm w Polsce. Napędzamy transformację energetyczną polskich firm i samorządów.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?

W Energynat liczą się ludzie – to nasza największą wartość i źródło sukcesów. Działamy wspólnie, w atmosferze wsparcia, poszanowania i radości z tego, co razem robimy – w pracy i po pracy. Budujemy wyjątkową i pełną dobrej (bo zielonej) energii kulturę organizacyjną, którą przyciągamy pełnych ambicji specjalistów. Dołącz do nas i pracuj w młodym, ambitnym i zgranym zespole, w firmie bez korporacyjnej ociężałości. Z nami rozwiniesz skrzydła i swój potencjał. W oparciu o zaplanowaną ścieżkę kariery będziesz poszerzać wiedzę, doskonalić umiejętności, zdobywać doświadczenie, a także rozwijać swoje „pozapracowe” pasje. A może zarazimy cię naszymi?! Aplikuj już dziś.

Dzień w firmie

Jesteśmy zaangażowani w to co robimy. Świadomie płyniemy w kierunku sukcesu. Działamy razem, w atmosferze wsparcia, poszanowania i radości z tego, co razem robimy – w pracy i po pracy.
Nasze wartości wyrażają nasz stosunek do świata oraz siebie nawzajem: jesteśmy uczciwi, rozważni, odpowiedzialni. Promujmy ekologię!
Zdjęcie

Kontakt: Grupa Energynat

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Praca w firmie Grupa Energynat

Energynat Solutions

Doradca handlowy ds. OZE

10 000–35 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Energynat Solutions
2 lokalizacje
 • Specjalista (Mid / Regular)
 • Pełny etat
 • Kontrakt B2B
 • Praca od zaraz
 • Praca mobilna

Aplikuj szybko

2
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
zobacz oferty
Grupa Energynat

Strefa pracodawcy

Grupa Energynat

Co nas wyróżnia?

6

TOP 6 w Polsce wg 23. Rankingu Gazel Biznesu dziennika Puls Biznesu

200

+200 mln PLN - tyle wyniosły przychody Grupy Energynat w roku 2021

300

300% - to dynamika wzrostu Energynat rok do roku, którą utrzymujemy już trzeci rok z rzędu

Zdjęcie
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

Grupa Energynat to dziś TOP 6 najszybciej rozwijających się firm w Polsce i numer 4 na Mazowszu, czego potwierdzeniem jest tytuł Gazeli Biznesu za 2022. Jesteśmy też TOP 2 największych dostawców modułów Polsce (IEO 2021) oraz TOP 63 najszybciej rozwijających się firm według raportu Financial Times. Nasze marki: Energynat Trade oraz Energynat Solutions.

 
Integrator usług energetycznych z obszaru OZE

Energynat jest pierwszym w kraju podmiotem integrującym w ramach posiadanej grupy spółek wszystkie elementy kompletnego łańcucha energetycznego, opartego o odnawialne źródła energii. To my napędzamy transformację energetyczną polskich firm i samorządów.

 
Zintegrowany model biznesowy Grupy Energynat funkcjonujący w oparciu o nasze marki - Energynat Trade i Energynat Solutions, to unikalne na polskim rynku połączenie kompetencji i usług, zapewniające naszym klientom kompleksową i komplementarną ofertę z zakresu energii odnawialnej – od importu i dostarczania sprzętu PV, przez efektywne narzędzia analizy klienta, zaprojektowanie i wykonanie instalacji, po sprzedaż energii z OZE, jej bilansowanie, a także innowacje z obszaru zarządzania i optymalizacji kosztów zakupu energii. 

Obrazek kciuka w górę
1 użytkownik poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Energynat Trade

Rocznie jako spółka dystrybucyjna, dostarczamy ponad 350MW komponentów do instalacji PV, zajmując dziś pozycję wicelidera polskiego rynku pod względem liczby dystrybuowanych paneli (Certyfikat IEO 2021). W ramach operacji podejmowanych w obszarze internacjonalizacji firmy, działalność dystrybucyjna Energynat od roku 2022 została poszerzona o nowe rynki zagraniczne, takie jak Czechy, Słowację, Bułgarię, Rumunię oraz Niemcy, gdzie uruchomiliśmy naszą spółkę córkę - Energynat Deutschland GmbH.

Działalność dystrybucyjna to solidny fundament napędzający rozwój całej Grupy Energynat. Dzięki gwarantowanej dostępności sprzętu PV oraz konkurencyjnym cenom, zbudowaliśmy silną przewagę rynkową i potencjał szybkiego wzrostu dla należącej do Grupy Energynat spółki wykonawczej – Energynat Solutions.


Energynat Solutions

Energynat Solutions Sp. z.o.o to spółka z Grupy Energynat specjalizująca się w projektowaniu i budowie obiektowych instalacji fotowoltaicznych oraz kreująca innowacyjne rozwiązania w zakresie transformacji energetycznej w szczególności dla instytucji, firm oraz samorządów. Energynat to także koncesjonowana spółka obrotu. Nasz zespół to eksperci branży OZE. W naszej komplementarnej ofercie znajduje się szereg usług z obszaru OZE, w tym projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych, systemów PV wykorzystujących pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki i carporty PV. Dostarczamy także rozwiązania z zakresu biogazowni i elektromobilności, a także, jako spółka obrotu energią, autorskie usługi energetyczne, tj. bilansowanie nadwyżek wyprodukowanej energii do innych punktów poboru, sprzedaż i odkup zielonej energii, optymalizację profili zużycia oraz kosztów zakupu energii przy wykorzystaniu modeli cPPA i mechanizmów giełdowych TGE.


Lokalizacja: Grupa Energynat

Grupa Energynat
Główna siedziba
Grupa Energynat
Kościuszki 40a
05-260 Marki
 • Oddziały
  Poznań
  Tychy

Poznaj pozostałych pracodawców