<b> Dalkia Polska: </b> Energia dla zmian

Dalkia Polska: Energia dla zmian

Bądź częścią transformacji energetycznej

 • Grupa Dalkia Polska
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
 • Wyślij CV
Grupa Dalkia Polska

Grupa Dalkia Polska

 • 1 polecenie pracodawcy
Branża
 • Energetyka
 • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
 • Rolnictwo/Ochrona środowiska
Lokalizacja
Główna siedziba
Warszawa
Oddziały
Katowice, Łomianki
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • kontrakt B2B
Fakty
 • Pomagamy naszym klientom oszczędzać energię oraz zmniejszać emisję CO2, dbając o efektywność energetyczną. Wybierając Dalkię Polska, wybierasz coś więcej niż firmę. Przekonaj się sam!

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Wybierz dział

Dalkia PolskaDalkia Polska EnergiaDalkia Polska Solutions

Jak się u nas pracuje?

Jesteśmy niewielkim, zgranym, międzynarodowym zespołem. Powiększamy się powoli, ale systematycznie. W pokojach i na korytarzu język polski przeplata się z francuskim (choć wszyscy nasi pracownicy znają polski).
Pracujemy w systemie hybrydowym, bo wiemy jak ważne jest elastyczne podejście do czasu pracy. Pracując zdalnie ograniczamy czas i koszty dojazdów do biura, a także wspieramy nasze działania w zakresie ograniczania emisji CO2. Za to pracując w biurze mamy możliwość osobistych wymian i lepszego poznania się.
Bardzo sobie cenimy dobrą atmosferę w biurze i staramy się, żeby każdy czuł się komfortowo. Lubimy ze sobą rozmawiać, żartować, jeść, a czasem nawet gotować. Szanujemy siebie nawzajem i nasz czas wolny.
Dbamy o bezpieczeństwo, komfort i rozwój pracowników.

Dzień w firmie

Pracujemy hybrydowo w godz. 9.00-17.00, z możliwością bardziej elastycznego czasu pracy. Sam decydujesz, w które dni przyjeżdżasz do biura, a w które pracujesz z domu. Nasze biuro mieści w samym centrum Warszawy, więc dotrzesz do nas każdym środkiem transportu (choć ostatnio stawiamy na rowery!).
Zdjęcie

Benefity

 • prywatna opieka medyczna
 • dofinansowanie nauki języków
 • dofinansowanie szkoleń i kursów
 • elastyczny czas pracy
 • możliwość uzyskania uprawnień
 • możliwość pracy zdalnej
 • spotkania integracyjne
 • komputer do użytku prywatnego
 • brak dress code’u
 • kawa / herbata

Kontakt: Grupa Dalkia Polska

Obrazek teczki
Zgłoś swoją kandydaturę

Żadna z ofert nie jest tym czego szukasz? Mimo to, rozważasz rozpoczęcie współpracy z tym pracodawcą i nie wiesz jak mu o tym powiedzieć? To proste! Zgłoś swoją kandydaturę do przyszłych rekrutacji, przesyłając swój profil z Pracuj.pl.

Wyślij CV
Obrazek oka
Obserwuj pracodawcę

Pracodawca wpadł Ci w oko? Chcesz być na bieżąco z jego najnowszymi ofertami? Dodaj go do obserwowanych! Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych.

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Proces rekrutacyjny

Jak wygląda proces rekrutacji?
 • Poszukiwany! Poszukiwana!
  Zaaplikuj na ogłoszenie przesyłając nam aktualne CV. Upewnij się, że zawiera klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych. Aplikuj ...
 • decoration-image
  I’m just calling to say…
  Odbierz od nas telefon! Jeśli dzwonimy, to Twoje CV spełniło nasze wstępne oczekiwania, zajmiemy Ci kilka minut i opowiemy o stano...
 • decoration-image
  Twarzą w twarz
  Zapraszamy na spotkanie (online/offline). Chcemy Cię lepiej poznać i dać Ci szansę na poznanie nas, w spotkaniu weźmie udział HRBP...
 • decoration-image
  Czas decyzji
  Decyzję ws. współpracy podejmujemy w ciągu dwóch tygodni i zawsze Cię o niej poinformujemy. Jeżeli jest pozytywna - witaj na pokł...
Grupa Dalkia Polska

Strefa pracodawcy

Grupa Dalkia Polska

Co nas wyróżnia?

41

Tylko w 2020 roku udział energii pochodzącej z odzysku i odnawialnych źródeł energii w naszym miksie energetycznym wyniósł 41%

4

Nasze działania zapobiegły emisji 4 mln ton CO2 do atmosfery

Zdjęcie

O nas

Dalkia Polska łączy pełen zakres usług energetycznych dla przemysłu ze zintegrowanymi działaniami na rzecz ochrony klimatu. Współpracując z klientami, uwzględniamy indywidualne potrzeby i możliwości różnych sektorów gospodarki. Jako część międzynarodowej grupy EDF od ponad 80 lat pomagamy naszym klientom oszczędzać energię oraz zmniejszać emisję CO2, dbając o efektywność energetyczną.

W skład grupy Dalkia w Polsce wchodzą:

Dalkia Polska

Spółka holdingowa dla Grupy Dalkia w Polsce, ze scentralizowanym zespołem. ds. rozwoju projektów dla klientów przemysłowych. Łącząc doświadczenie i specjalistyczne know-how, proponuje klientom przemysłowym technologie, rozwiązania i modele finansowania inwestycji, dopasowane do potrzeb dowolnego zakładu przemysłowego.

 

Dalkia Polska Energia

Operator zajmujący się zarządzaniem, optymalizacją i rozwojem miejskich sieci ciepłowniczych, a także produkcją ciepła systemowego oraz energii elektrycznej, m.in. z metanu, w regionie konurbacji śląsko-dąbrowskiej.

 

Dalkia Polska Solutions

Spółka świadcząca klientom przemysłowym pełen zakres usług energetycznych: od projektowania, budowy, zarządzania i optymalizacji instalacji energetycznych, poprzez projektowanie i budowę źródeł energii, wykorzystywanie lokalnych zasobów energetycznych, po usługi efektywności energetycznej obiektów i instalacji.

Okiem pracownika

Opinie o firmie Grupa Dalkia Polska

 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Pracę w Dalkii zacząłem w 2008 r., zajmując różne stanowiska w Dziale Technicznym i Projektowym, Operacyjnym i Sprzedaży we Francji. W 2021 r. dołączyłem do Dalkii w Polsce. Doceniam to, że firma dba o satysfakcję pracowników i daje szansę na rozwój. Cieszę się, że mogę pracować z fantastycznym zespołem i wspólnie działać na rzecz ochrony klimatu.
  Anthony
  Kierownik projektów ds. klientów przemysłowych
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Pracuję w Grupie Dalkia Polska od 2015 r., czyli od samego początku jej działalności na rynku polskim, co czyni mnie pracownikiem z najdłuższym stażem pracy w Dalkia Polska. Praca w Dalkii jest dla mnie inspirująca, przynosi wiele satysfakcji i energii do działania, czuję, że znalazłam swoje miejsce. Do tego wspaniała atmosfera i ciekawi ludzie!
  Ewa
  Kierowniczka ds. komunikacji i PR
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Przygodę z Dalkią Polska Energia zacząłem w 2010 r., gdy zostałem Maszynistą Kotła. Obecnie jestem Kierownikiem ds. Wytwarzania i Centralnej Nastawni. Praca w DPE pozwala mi realizować moją pasję jaką jest energetyka. Cieszę się, że mam realny wpływ na transformację energetyczną. Na co dzień najważniejsi są dla mnie ludzie, z którymi współpracuję.
  Przemek
  Kierownik ds. wytwarzania i centralnej nastawni
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Po 5 latach pracy w DPE mogę śmiało stwierdzić, że z każdym rokiem jest lepiej. Pracując w dziale inwestycji i remontów widzę jak firma się zmienia, widzę efekty swojej pracy. Zbieram doświadczenia, buduję kompetencje zawodowe, rozwijam się. Cenię to, że pracuję wśród ekspertów oraz to, że darzymy się szacunkiem, jesteśmy otwarci i tolerancyjni.
  Dawid
  Kierownik projektów
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  W DPS pracuję kilka tygodni. Do pracy w tym miejscu zmotywowała mnie pozycja firmy na rynku. Chciałabym wspólnie z Zespołem brać udział w projektach, aby budować świadomość bezpieczeństwa wśród pracowników i wdrażać politykę zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Jestem gotowa na nowe wyzwania, możliwości rozwoju i poszerzania kompetencji.
  Diana
  Specjalista ds. BHP
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  W Grupie Dalkia pracuję od 18 maja 2022 r. jako jeden z trzech automatyków. Moim głównym zadaniem jest utrzymanie w sprawności oraz szybka naprawa i konserwacja falowników, których w firmie mamy około 370 szt. W mojej pracy lubię dynamikę i różnorodność.
  Krystian
  Starszy automatyk oddział katowice
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  W Grupie Dalkia pracuję od blisko dekady i nie da się ukryć, że jestem jej najstarszym pracownikiem. Dlatego szczególnie doceniam to, że wciąż mogę wykorzystywać swoją wiedzę i umiejętności nabyte jeszcze w trakcie studiów oraz podczas długiego doświadczenia zawodowego. Mam świadomość, że moja praca jest naprawdę potrzebna i pożyteczna.
  Piotr
  Starszy projektant instalacji automatyki
Obrazek kciuka w górę
1 użytkownik poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Zdjęcie
Dalkia Polska Bike Challenge

W Dalkia Polska wybieramy rower i pomagamy ratować planetę!


Jazda rowerem jako podstawowy środek transportu to nie tylko lepsze zdrowie i samopoczucie, ale również ogromne wsparcie dla naszej planety! Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować dla naszych pracowników wakacyjne wyzwanie - #DalkiaPolskaBikeChallenge2022, którego celem jest zachęcenie do aktywnej jazdy na rowerze zarówno z i do pracy, jak i rekreacyjnie.

 

Pokonując kolejne kilometry nasi pracownicy nie tylko dbają o swoje zdrowie, ale także przyczyniają się do zaoszczędzenia emisji CO2. Cieszymy się, że wspólnie możemy działać na rzecz ochrony klimatu!

 

Zdjęcie
Zdjęcie
Działamy ekoodpowiedzialnie!

Jako Dalkia Polska mamy świadomość, że nasze działania, takie jak na przykład podróże związane ze współpracą międzynarodową, mają ogromne znaczenie dla środowiska, ponieważ pozostawiają po sobie znaczący ślad węglowy.


Misją Dalkii są działania na rzecz klimatu, dlatego nie przechodzimy obok tego faktu obojętnie. Podczas ostatniej wizyty naszych kolegów z Francji, zakasaliśmy rękawy i wspólnie posadziliśmy taką liczbę drzew, która zredukuje poziom CO2, jaki przedostał się do atmosfery w wyniku podróży naszych gości. 


Taką formę ekologicznej rekompensaty wprowadzamy na stałe do naszej firmowej filozofii.

Zdjęcie
Program wsparcia psychologicznego dla pracowników

W Dalkii troszczymy się o bezpieczeństwo, komfort i zdrowie naszych pracowników. 


Pandemia, wojna w Ukrainie, zmienna sytuacja gospodarcza oraz towarzysząca im niepewność sprawiły, że wielu z nas doświadczyło sytuacji głęboko stresujących. Dlatego Dalkia Polska Energia uruchomiła specjalny program wsparcia psychologicznego, w ramach którego pracownicy mogą korzystać z profesjonalnych, bezpłatnych i całkowicie anonimowych konsultacji z psychologiem lub psychiatrą. W trakcie spotkań ze specjalistą można podzielić się swoimi lękami, codziennymi problemami lub trudnymi emocjami, z którymi zmagamy się od dawna. 


Czasami wystarczy jedna rozmowa, by lepiej zrozumieć to, co nas trapi i znaleźć rozwiązanie, które pozwoli nam poczuć się lepiej. Praca ze specjalistą może mieć charakter doraźnej pomocy lub długofalowej terapii – wszystko zależy od naszych potrzeb. Pamiętajmy, że dbanie o zdrowie psychiczne jest tak samo ważne jak pozostanie w dobrej kondycji fizycznej.


Zdjęcie
Nagroda Women's Energy In Transition – Polish Edition

Dalkia od zawsze wspiera kobiety oraz docenia ich rolę w sektorze energetycznym. Dlatego od 2018 roku Dalkia we Francji przyznaje specjalną nagrodę Women's Energy In Transition. Wyróżnienie trafia do studentek i profesjonalistek, które są gotowe związać swoją przyszłość naukową i zawodową z transformacją energetyczną.

 

W tym roku program na najlepsze prace dyplomowe poświęcone zagadnieniu transformacji energetycznej, obronione przez studentki w latach 2021-2022, po raz pierwszy ruszył w Polsce i jest organizowany wspólnie z Politechniką Śląską. 


„Chcemy zachęcić studentki, by wybierały ścieżki zawodowe, dzięki którym będą mogły odegrać kluczową rolę w transformacji energetycznej” - mówi Sylvie Jéhanno, dyrektorka generalna Grupy Dalkia.


https://www.youtube.com/watch?v=8CXbB_a8odE&t=20s

 

Lokalizacja: Grupa Dalkia Polska

Grupa Dalkia Polska
Główna siedziba
Dalkia Polska sp. z o.o.
Złota 59
00-120 Warszawa
 • Oddziały
  Katowice
  ks. F. Ścigały 14
  Łomianki
  Kolejowa 49

Poznaj pozostałych pracodawców