Swojej karierze dodaj gazu!
Nr 1 wśród dealerów aut w Polsce
Maestria serwisowania
Pracodawca wpadł Ci w oko? Chcesz być na bieżąco z jego najnowszymi ofertami? Dodaj go do obserwowanych! Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych.
Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.
Program stażowy READY TO WORK obejmuje swym zasięgiem 4 miasta: Szczecin, Poznań, Warszawę oraz Kraków. Szukamy aż 70 absolwentów szkół technicznych, którzy chcą zdobyć praktyczne doświadczenie w naszej branży i znaleźć ciekawe miejsce pracy, w charakterze pomocnika mechanika, elektromechanika, blacharza oraz lakiernika.
Wskocz na pakę naszego programu stażowego! Aplikuj poprzez stronę: www.ready-to-work.pl
1 500
pracowników
8
miast i 29 salonów
30
lat na rynku
Kim jesteśmy?
Co roku wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W wielu naszych lokalizacjach, w całej Polsce, nasze auta udostępniamy sztabom WOŚP oraz organizujemy licytacje, w których licytujący mogą wygrać weekend z samochodami najnowszej generacji.
Bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest nam szczególnie bliskie. Bycie największą grupą dealerską branży motoryzacyjnej w Polsce to nie tylko zaszczyt, ale także odpowiedzialność, dlatego podejmujemy szereg działań o charakterze edukacyjnym, jak również jesteśmy parterem Fundacji „Nadzieja” Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych
W 2022 roku stworzyłyśmy grupę biegową KOBIETY_GCZ, startując w poznańskim BIEGU KOBIET ZAWSZE PIER[w]SI. Bieg na stałe wpisałyśmy w nasz kalendarz sportowy. Promujemy profilaktykę raka piersi i raka szyjki macicy i wspieramy onkopacjentki a przy okazji bardzo dobrze się bawimy!