<b>#GrupaATERIMA #AterimaWORK #AterimaMED #AterimaHR</b>

#GrupaATERIMA #AterimaWORK #AterimaMED #AterimaHR

„Praca nadaje życiu głębszy sens” – w Grupie ATERIMA tak właśnie myślimy. Zobacz film

 • Grupa ATERIMA
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Grupa ATERIMA
Grupa ATERIMA
0 poleceń pracodawcy
0 ofert pracy
Branża
 • Human Resources
 • Agencje pracy tymczasowej
Lokalizacja
Główna siedziba
Kraków
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • umowa o pracę tymczasową
 • umowa zlecenie
Fakty
 • Już od 10 lat pomagamy w znalezieniu pracy. Średnio co godzinę, dwie nowe osoby znajdują zatrudnienie przy wsparciu Grupy ATERIMA. Mamy wpływ na setki ludzkich losów. Dołącz do nas i pracuj z sensem!
Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie
Jak się u nas pracuje?
Dla nas praca to zawsze coś więcej niż sam czas spędzony w firmie. To okazja do nabywania nowych umiejętności i robienia rzeczy ważnych. Każdego dnia widzimy efekty swojej pracy i rozwijamy posiadane talenty. Każdy z nas ma wybór – my wybieramy tak, aby nasza praca miała sens.
Dzień w firmie
Można by powiedzieć, że każdy dzień zaczynamy od łyczka dobrej kawy, ale… Według Instytutu Gallupa najbardziej motywująca praca to taka, w której codziennie można robić to, co potrafi się najlepiej – więc to robimy. Dla nas jest to źródło nagród i zachęta, by się doskonalić.
Zdjęcie
Bądźmy w kontakcie
Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Grupa ATERIMA
Strefa pracodawcy
Grupa ATERIMA
Co nas wyróżnia?

4

Świadczymy usługi w obszarze zatrudniania, rozwijając indywidualne talenty pracowników. Nasze marki to Grupa ATERIMA, ATERIMA WORK, ATERIMA MED oraz ATERIMA HR.

270

Tyle osób pracuje w Grupie ATERIMA. Cenimy odmienność poglądów i bogactwo doświadczeń. I tak po prostu – lubimy ludzi. To powoduje, że chce się tu pracować.

10

Już od 10 lat największą siłą i wartością w naszej firmie to człowiek. Dostrzegamy sens naszej pracy – znaleźliśmy pracę dla blisko 30 tysięcy ludzi.

Zdjęcie
O nas

Grupa ATERIMA zrodziła się z pasji i wspólnego dążenia do celu. Dziś możemy powiedzieć, że znamy się na dwóch sprawach – na ludziach i na pracy. Wyłączając sen, praca to przecież połowa naszego życia. Praca nas określa, kształtuje, pozwala się realizować – daje środki niezbędne do życia. Jednym pozwala iść dalej, innym pomaga stanąć znowu na nogi. Ilu ludzi – tyle historii. 


Pomagamy w znalezieniu dobrego zatrudnienia pracownikom tymczasowym z Polski, Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, krajów Azji Południowo-Wschodniej i Afryki Północnej.


W ATERIMA WORK ułatwiamy proces rekrutacyjny, bierzemy na siebie wszelkie formalności związane z zatrudnieniem w Polsce, Francji i Belgii. Przygotowujemy do podjęcia pracy i gwarantujemy terminowe wynagrodzenia. 


Opiekujemy się także seniorami w Niemczech oraz zatrudniamy opiekunów osób starszych z Polski i Rumunii. ATERIMA MED w 2021 roku odpowiadała za opiekę nad ponad trzema tysiącami starszych osób z Niemiec. Można powiedzieć, że zarządzamy ogromnym domem opieki!


W ATERIMA HR poszukujemy nowych wyzwań dla specjalistów i managerów z różnych branż. Zadajemy właściwe pytania pozwalające określić, kogo potrzebuje firma i w jakiej organizacji pracownik rozwinie swoje umiejętności. Łączymy te odkrycia. ATERIMA HR jest najmłodszą marką w Grupie ATERIMA, jednak jej pracownicy są doświadczonymi rekruterami.

0 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami
Dobra atmosfera sprzyja nam w pracy

Stawanie się ekspertem w swojej dziedzinie to wynik połączenia wiedzy i doświadczenia. Do ich zdobycia niezbędna jest motywacja płynąca z przekonania, że to, co robimy w pracy jest pożyteczne i ma głęboki sens. Podajemy rękę osobom w potrzebie. Wspieramy się nawzajem i chętnie poświęcamy dzień pracy np. wolontariatowi w Środowiskowym Domu Samopomocy dla Osób z Chorobą Alzheimera w Krakowie. 


Każdego dnia wymieniamy się spostrzeżeniami i nowymi pomysłami. Ważna jest też komunikacja – z jednej strony umiejętność słuchania, z drugiej jasne formułowanie myśli. To, co nas łączy to pasja i ogromne zaangażowanie. 


Podążamy za naszymi ambicjami. Każdy projekt to dobra okazja do zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności. Z każdym krokiem rosną nasze oczekiwania i ciekawość, co znajduje się za horyzontem. Wiemy, że setki godzin szkoleń dla pracowników rocznie to w dzisiejszych czasach nic nadzwyczajnego. My jednak odpowiadamy na pojawiające się potrzeby naszych pracowników. Sięgamy po przyjemne i efektywne formy nauki jak np. lunch&learn.


Kondycja i samopoczucie mają wpływ na to, jak żyjemy i pracujemy. Dlatego uprawiamy sport, zaliczamy kilometry na rowerze, w basenie, na bieżni, a także spacerując w parku. Gramy razem w piłkę nożną i squasha. Nasze cykliczne imprezy firmowe to niemalże maratony tańca. Bo ruch to zdrowie – ono jest dla nas priorytetem. Nie tylko wiemy, jak zapewnić opiekę seniorom, ale też jak zadbać o zdrowie naszych pracowników. Organizujemy cykliczne kampanie edukacyjne, stawiamy na zdrowe odżywianie czy organizujemy szczepienia dla zatrudnionych pracowników. 

  Nasza lokalizacja
  Grupa ATERIMA
  Główna siedziba
  Grupa ATERIMA
  Puszkarska 7M, Budynek H, 4 piętro
  30-644 Kraków
  Poznaj pozostałych pracodawców
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0
   Hydro-Vacuum S.A.
   Grudziądz
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0
    Sigma BIS S.A.
    Warszawa
    • 1 oferta pracy
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0
    GRUPA CEZ
    Skawina, Chorzów, Warszawa
    • dodatkowe benefity
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    13
    ERES Partner sp. z o. o. sp. k.
    Kraków(+2 lokalizacje)
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0
    ELESA+GANTER Polska Sp. z o.o.
    Piaseczno
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     0
     IT TOUCH Sp. z o.o.
     Warszawa
     • Obrazek firmy
      Logo firmy
      Licznik polubień
      2
      Locotranssped Sp. z o.o.
      Poznań(+1 lokalizacja)
     • Obrazek firmy
      Logo firmy
      Licznik polubień
      0
      NFM PRODUCTION SP. Z O.O.
      Ski(+1 lokalizacja)
     • Obrazek firmy
      Logo firmy
      Licznik polubień
      1
      Kopalnia Soli „Wieliczka”
      Wieliczka
     • Obrazek firmy
      Logo firmy
      Licznik polubień
      1
      Michael Page
      Warszawa(+57 lokalizacji)