Dołącz do nas

 • GEA Group
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
GEA Group

GEA Group

0 poleceń pracodawcy
7 ofert pracy
Branża
 • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
 • Produkcja - zakłady przemysłowe
Lokalizacja
Główna siedziba
Warszawa
Oddziały
Bydgoszcz, Gdynia, Koszalin, Warszawa, Warszawa, Warszawa
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
Fakty
 • Od 30 lat GEA Group działa na polskim rynku. Zakład posiada 6 oddziałów w Polsce i zatrudnia ponad 300 osób.
Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie
Dzięki naszym produktom wspieramy produkcję artykułów spożywczych, chemicznych, farmaceutycznych oraz innych.
Wybierz dział
Jak się u nas pracuje?
Operatorzy CNC odpowiadają za samodzielną obsługę obrabiarek CNC w zakresie uzbrojenia w narzędzia skrawające, produkcję wyrobów oraz kontrolę procesu skrawania.
Dzień w firmie
Na co dzień produkujemy komponenty do linii produkcyjnych różnorodnych branż, w tym spożywczej czy farmaceutycznej.
Pracujemy zmianowo w hali produkcyjnej.
Mamy spotkania zespołu z brygadzistą, na których ustalamy zadania na dany dzień.
Zdjęcie
Benefity dla Ciebie
 • dofinansowanie zajęć sportowych
 • prywatna opieka medyczna
 • ubezpieczenie na życie
 • spotkania integracyjne
 • parking dla pracowników
 • dodatkowe świadczenia socjalne
 • paczki świąteczne
 • program rekomendacji pracowników
Bądźmy w kontakcie
Obserwuj pracodawcę

Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych, które prowadzi ten pracodawca. Bądź na bieżąco!

Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Śledź nas w sieci

Praca w firmie GEA Group

GEA Tuchenhagen Polska sp. z o. o. - Lean Manager - Koszalin

Lean Manager

GEA Tuchenhagen Polska sp. z o. o.
Koszalin
opublikowana: 29 września 2022
GEA Tuchenhagen Polska sp. z o. o. - Project Manager - [object Object],[object Object]
GEA Tuchenhagen Polska sp. z o. o.
2 lokalizacje
opublikowana: 28 września 2022
GEA Refrigeration Poland Sp. z o. o. - Inżynier ds. nadzoru i rozruchu - Gdynia

Inżynier ds. nadzoru i rozruchu

GEA Refrigeration Poland Sp. z o. o.
Gdynia
opublikowana: 24 września 2022
7
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
Zobacz oferty
Proces rekrutacyjny
 • 1

  Aplikacja

  wyślij nam zgłoszenie mailowo lub zadzwoń – czekamy na Twój ruch!

 • 2

  Poznajmy się

  skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, żeby lepiej Cię poznać i zrozumieć Twoje oczekiwania wobec pracy u nas.

 • 3

  Spotkanie

  w kolejnym kroku zaprosimy Cię na spotkanie, by porozmawiać o szczegółach pozycji i wymaganych kompetencjach.

 • 4

  Witaj w zespole

  i to tyle, jesteś pracownikiem GEA! Gratulujemy 😊

Staże i praktyki w GEA Group

Zdjęcie

Staże i praktyki w GEA

We wszystkich spółkach GEA w Polsce istnieje możliwość odbycia płatnych staży lub praktyk. Współpracujemy ze studentami/uczniami różnych kierunków i specjalizacji, zarówno z obszarów technicznych, bezpośrednio związanych z naszą działalnością, jak i administracyjnych.


Czas trwania praktyk jest uzależniony od potrzeb i dyspozycyjności studentów, jak również od potrzeb i możliwości w naszej organizacji. 

Staże i praktyki w GEA

Praktykanci wykonują zadania wspierające prace działów, w których odbywają praktyki, dzięki czemu mają możliwość poznania życia firmy od wewnątrz, jak i przełożenia wiedzy teoretycznej ze studiów na działania w praktyce.


Osoby zainteresowane odbyciem praktyk/stażu w GEA zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń lub do przesłania swojej aplikacji na adres: [email protected] wraz z podaniem lokalizacji biura, w którym praktyka miałaby się odbyć.

GEA Group
Strefa pracodawcy
GEA Group
Co nas wyróżnia?

25

procent przetworzonego mleka pochodzi z linii produkcyjnych GEA.

50

procent litrów piwa produkowanych jest za pomocą naszych systemów i rozwiązań procesowych.

6

tyle oddziałów GEA działa w Polsce.

Zdjęcie
O nas

GEA jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań dla przemysłu przetwórstwa spożywczego oraz wielu innych branż (farmaceutyczna, chemiczna). Zatrudniamy około 18 000 pracowników w ponad 60 krajach na świecie.

W Polsce, gdzie jesteśmy już od ponad 30 lat, pracuje ponad 300 osób, z czego w samym Koszalinie ponad 160. W maju ubiegłego roku rozpoczęliśmy budowę Fabryki Przyszłości w Koszalinie – będzie to najnowocześniejszy obiekt i zakład produkcyjny w całej grupie GEA.

Nowy zakład produkcyjny to nie tylko możliwości dla pracowników produkcji, ale także dla inżynierów, technologów czy project managerów. Sprawdź, czy nie szukamy właśnie Ciebie 😉

Okiem pracownika

Opinie o firmie GEA Group

 • Obrazek cudzysłowu
  Budujemy nową fabrykę, więc jest to najlepszy moment, aby do nas dołączyć. Pracujemy nad stworzeniem nowoczesnego i bezpiecznego miejsca pracy, z dobrym zapleczem socjalnym.
  Marcin
  Dyrektor Produkcji – Koszalin
 • Obrazek cudzysłowu
  Najbardziej w tej pracy lubię to, że pracuję w zgranym zespole, a ponadto mogę się rozwijać, zdobywać doświadczenie i uczyć się nowych rzeczy. Dzięki temu mam lepszy wstęp do przyszłości.
  Magda
  Technolog CNC – Koszalin
 • Obrazek cudzysłowu
  W GEA odpowiadam za ambitne i odpowiedzialne projekty, które sprawiają, że nieustannie się rozwijam. To sprawia, że w zasadzie każdego dnia mierzę się z nowymi wyzwaniami.
  Wojtek
  Project Manager – Warszawa
 • Obrazek cudzysłowu
  W GEA najbardziej podoba mi się praca w dynamicznie rozwijającym się zespole. Firma dba o komfort pracownika poprzez profity pozapłacowe: nowoczesne auta służbowe, komfortowe hotele oraz prywatną opiekę zdrowotną. GEA posiada szerokie portfolio produktów, które pozwoli odnaleźć dla siebie odpowiednie miejsce.
  Łukasz
  Senior Service Engineer, Liquid & Powder Technologies
 • Obrazek cudzysłowu
  Praca w GEA motywuje do ciągłego rozwoju osobistego, ponieważ każdy nasz projekt to nowe wyzwania. Ponadto w GEA wdrażamy innowacyjne rozwiązania, które poprawiają efektywność energetyczną w przemyśle, a to ma ogromny wpływ na ochronę środowiska. Cieszę się, że moja praca przyczynia się do tak ważnych spraw społecznych i gospodarczych.
  Michał
  Project Manager
0 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Fabryka Przyszłości w Koszalinie

Nowy zakład produkcyjny, który w tym roku otworzymy w Koszalinie, to najnowocześniejszy tego typu obiekt w portfolio GEA. Nowa fabryka to miejsce pracy dla osób o różnych specjalizacjach, pełne innowacyjnych narzędzi i futurystycznych sprzętów.

Zdjęcie

Fabryka Przyszłości GEA w Koszalinie to:

 • najnowocześniejszy zakład produkcyjny GEA na świecie,
 • nowoczesne, przyszłościowe miejsca pracy,
 • 21 500 metrów kwadratowych powierzchni,
 • 0% emisji dwutlenku węgla – neutralność klimatyczna.


W 2022 roku Fabryka Przyszłości GEA została wyróżniona w konkursie „Perły Biznesu” w kategorii „Wydarzenie gospodarcze”.

Nowoczesny zakład pracy

Nasz nowy obiekt stanie się jedną z największych hal produkcyjnych w mieście i regionie. Gotowe urządzenia będą wysyłane z Koszalina do wszystkich regionów globu ziemskiego. Fabryka Przyszłości stanie się najlepszym w swojej klasie ośrodkiem kompetencji w zakresie produkcji pomp, komponentów oraz kompleksowej obróbki mechanicznej, zapewniając wydajną i elastyczną produkcję.

Zdjęcie
Zdjęcie

Zrównoważony rozwój

Zakład w Koszalinie ma się stać wzorem dla kolejnych inwestycji GEA pod względem zaawansowania technologicznego i zrównoważonego rozwoju, co wyraża się między innymi w samowystarczalności energetycznej!


Dlatego jednym z kluczowych założeń projektu Fabryki Przyszłości jest możliwość łatwej rozbudowy. Już teraz powstaje dodatkowa infrastruktura, która pozwoli dalej rozwijać zakład produkcyjny i poszerzać zakres działań GEA w Koszalinie. Szczególnie, że w planach jest przenoszenie coraz większej liczby procesów do Fabryki Przyszłości, by jej znaczenie w strukturze firmy nieustannie rosło.

Dywizje GEA w Polsce

Separation & Flow Technologies

Dywizja Technologii Separacji i Przepływu zajmuje się produkcją elementów inżynierii procesowej oraz urządzeń do wielu procesów produkcyjnych, takich jak: separatory, dekantery, homogenizatory, zawory i pompy. Rozwiązania te umożliwiają skuteczną separację i homogenizację płynów do wykorzystania w różnorodnych produktach. Natomiast pompy i zawory zapewniają wydajny i bezpieczny przepływ surowców i produktów w instalacjach produkcyjnych. W Polsce specjalizuje się w tym spółka GEA Westfalia Separator Polska Sp. z o. o.

Liquid & Powder Technologies

Dywizja Technologii Płynów i Proszków zapewnia rozwiązania procesowe dla branży mleczarskiej, napojów, spożywczej, chemicznej i innych. W ramach tego obszaru zajmujemy się projektowaniem, budową, konfiguracją i instalacją wszechstronnych, wydajnych urządzeń, technologii, linii technologicznych i kompletnych instalacji. W Polsce odpowiedzialna jest za to GEA Process Engineering Sp. z o. o.

Food & Healthcare

Dywizja Technologii Przetwórstwa Żywności i Produkcji Leków dostarcza rozwiązania dla przetwórstwa spożywczego. Obejmują one działania od przygotowania, marynowania i obróbki mięsa, drobiu, owoców morza czy produktów wegańskich aż po produkcję makaronów i wyrobów cukierniczych. W swojej ofercie posiada również urządzenia przydatne przy obróbce zbóż. Dla branży farmaceutycznej, biofarmaceutycznej oraz nutraceutycznej produkujemy komponenty, urządzenia i całe instalacje do przetwarzania różnych produktów. W tym obszarze w Polsce specjalizuje się GEA Food Solutions Poland Sp. z o. o.

Farm Technologies

Dywizja Technologii dla Rolnictwa oferuje zintegrowane rozwiązania do wydajnej, wysokiej jakości produkcji mleka i hodowli zwierząt. Rozwiązania te obejmują automatyczne systemy udojowe i żywienia, konwencjonalne rozwiązania w zakresie doju, cyfrowe narzędzia do zarządzania stadem, a także utylizacji gnojownicy. Oferujemy również szeroki asortyment urządzeń i akcesoriów do optymalizacji zdrowia i zapewnienia komfortu krów. W Polsce zajmuje się tym spółka GEA Farm Technologies Sp. z o. o.


Refrigeration Technologies

Dywizja Technologii Chłodniczych zajmuje się rozwiązaniami z dziedziny chłodnictwa przemysłowego, ogrzewania i zrównoważonego rozwiązań energetycznych. W ofercie tej dywizji można znaleźć instalacje chłodnicze i grzewcze, systemy projektowane na zamówienie, sprężarki i zestawy sprężarek, agregaty chłodnicze, sterowniki oraz pompy ciepła. Wspieramy klientów przez cały cykl życia ich instalacji i urządzeń poprzez kompleksowe programy serwisowe, które mają zapewnić najwyższą wydajność. Za ten obszar w Polsce odpowiada GEA Refrigeration Poland Sp. z o. o.

Galeria

 

  Nasza lokalizacja
  GEA Group
  Główna siedziba
  GEA Polska
  ul. Łopuszańska 95
  02-547 Warszawa
  Oddziały
  • Bydgoszcz
   GEA Farm Technologies Sp. z o.o., ul. Ołowiana 10
   Gdynia
   GEA Refrigeration Poland Sp. z o.o., ul. Hryniewickiego 10
   Koszalin
   GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o., ul. Bowid 9R
   Warszawa
   GEA Process Engineering Sp. z.o.o., ul. Łopuszańska 95
  • Warszawa
   GEA Food Solutions Poland Sp. z.o.o., ul. Łopuszańska 95
   Warszawa
   GEA Westfalia Separator Polska Sp. z.o.o., ul. Łopuszańska 95
  Pokaż feed z...
  • Ikona aplikacji społecznościowej - YoutubeVideo
   YouTube
  GEA Group na YouTube
  Poznaj pozostałych pracodawców
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   1
   Danone
   Warszawa(+3 lokalizacje)
   • 16 ofert pracy
   • rekrutacja zdalna
   • dodatkowe benefity
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0
   DOMEGURU SP. Z O.O.
   Szczecin
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   1
   Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.
   Swadzim k/Poznania(+1 lokalizacja)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   1
   Selt Sp. z o.o.
   Opole
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0
    SECO/WARWICK S.A.
    Świebodzin
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    3
    C&S Construction Sp. z o.o.
    Łódź
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     0
     BCUBE Poland
     Bieruń(+3 lokalizacje)
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     0
     ChilliPharm
     London
     • Obrazek firmy
      Logo firmy
      Licznik polubień
      3
      Kemira Gdańsk Sp. z o.o.
      Gdańsk
      • dodatkowe benefity
     • Obrazek firmy
      Logo firmy
      Licznik polubień
      1
      Demant
      Kopenhaga(+18 lokalizacji)