• Gala Poland sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Gala Poland sp. z o.o.

Gala Poland sp. z o.o.

  Branża
  • Produkcja - zakłady przemysłowe
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Wieluń
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  Fakty
  • Istniejemy 30 lat na rynku. Produkujemy 9 mln sztuk świec dziennie. Portfolio Naszej Grupy Gala obejmuje szeroki asortyment wysokiej jakości świec zapachowych i bezzapachowych, dyfuzorów zapachowych.

  Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  Jak się u nas pracuje?

  Swoje osiągnięcia zawdzięczamy naszym pracownikom.
  Jako część GRUPY GALA, jesteśmy jednym z wiodących na świecie i najszybciej rozwijających się producentów świec i produktów zapachowych.
  Aktywnie współpracujemy z oddziałami w Niemczech, Wielkiej Brytanii, na Węgrzech, w Stanach Zjednoczonych i Indiach.
  Tworzymy produkty ściśle odpowiadające potrzebom i wymaganiom naszych klientów.
  Naszym priorytetem jest gwarancja wysokiej jakości produktów.

  Dzień w firmie

  Na co dzień w pracy cieszymy się świetną atmosferą. Bardzo cenimy pozytywnych i otwartych ludzi.
  Pracujemy w międzynarodowym i multikulturowym środowisku. Czynnie współpracujemy z innymi lokalizacjami w naszej grupie.
  Działamy w kilkuosobowych zespołach, w których co dzień dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.
  Zdjęcie

  Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce

  Kontakt: Gala Poland sp. z o.o.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  Śledź nas w sieci
  social-link-icon

  Proces rekrutacyjny

  Analogicznie do procesu tworzenia naszych zniewalających świec i innych pięknie pachnących produktów, na proces rekrutacji składa się kilka kroków.
  • Analiza CV
   Po przesłaniu CV przez kandydata, wnikliwie je analizujemy. Po czym kontaktujemy się z wybranymi osobami, zapraszając do kolejnego...
  • decoration-image
   Pierwsze spotkanie
   Pora poznać się osobiście. Rozmowa, na którą zaprosiliśmy wybranego kandydata, odbywa się z Przedstawicielem Działu Zasobów Ludzki...
  • decoration-image
   Drugie spotkanie (w zależności od stanowiska)
   Jeśli poprzedni etap zakończył się sukcesem, pora na rozmowę z bezpośrednim przełożonym, w zależności od stanowiska również z Kie...
  • decoration-image
   Wynik i oferta
   Jeśli poprzednie etapy zakończyły się sukcesem, wybranemu kandydatowi składamy ofertę pracy. Wszyscy pozostali kandydaci, biorący ...
  • decoration-image
   Zaczynamy działania onboardingowe.
  Gala Poland sp. z o.o.

  Strefa pracodawcy

  Gala Poland sp. z o.o.

  Co nas wyróżnia?

  30

  Tyle lat istniejemy na rynku.

  850

  Tylu pracowników zatrudniamy w lokalizacji w Wieluniu.

  9

  Tyle milionów sztuk świec produkujemy dziennie.

  Zdjęcie
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  Gala Poland w Wieluniu jest jedną z firm wchodzących w skład Grupy Gala, zatrudniającej prawie 4 000 pracowników na całym świecie i posiadającej zakłady produkcyjne w Europie, Ameryce Północnej i Indiach.


  Na nasz asortyment składa się szeroka gama wysokiej jakości świec zapachowych i bezzapachowych, a także innych produktów zapachowych i dekoracyjnych do domu.


  Naszymi Klientami są największe sieci handlowe na świecie. 


  Posiadamy najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technicznie oraz technologicznie fabryki na świecie. Tylko w naszej fabryce w Wieluniu osiągamy wolumen produkcji na poziomie 9 mln sztuk świec dziennie.


  Naszym ogromnym atutem są wewnętrzne Centra Badań, Rozwoju i Innowacji, korzystające z najnowszych zaawansowanych technicznie i technologicznie sprzętów. Dzięki temu ciągle wprowadzamy innowacje w zakresie produktów, surowców, technologii i procesów.


  Jesteśmy ekspertami pełnymi pasji. Dzięki temu oraz stosowaniu innowacyjnych i niestandardowych rozwiązań odpowiadamy na potrzeby klientów i konsumentów na całym świecie.  

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

  Wspólnie tworzymy zdrowe i bezpieczne miejsce pracy.

  Priorytetem firmy Gala Poland jest zapewnienie wszystkim pracownikom bezpiecznego i ergonomicznego miejsca pracy. Zaangażowanie firmy w budowanie świadomości pracowników na temat zasad udzielania pierwszej pomocy to także udział w ogólnopolskich wydarzeniach organizowanych podczas Światowego Dnia Przywracania Czynności Serca. Gala Poland dołączyła do inicjatywy pobicia rekordu Polski na najniżej przeprowadzone szkolenie z przywracania krążenia i oddechu. Ustanowienie rekordu miało miejsce w komorze Podziemnej Trasy Turystycznej w Kopalni Soli w Kłodawie na głębokości ponad 600 metrów pod poziomem morza. Powyższe działania skutkują ciągłym wzrostem bezpieczeństwa w firmie Gala Poland co zostało docenione podczas konkursu „Pracodawca organizator pracy bezpiecznej” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy, w którym firma zajęła 2 miejsce na szczeblu wojewódzkim. W Gala Poland dbamy także o środowisko i społeczną odpowiedzialność biznesu. Realizowane od lat działania pro środowiskowe wpisują się w koncepcję ESG i stanowią odpowiedź na globalne wyzwania zrównoważonego rozwoju, który jest integralną częścią strategii naszej organizacji i integralną częścią naszej codziennej działalności. W Gala Poland podejmujemy liczne działania wpływające na zwiększenie efektywności wykorzystania energii elektrycznej i cieplnej. We wszystkich obiektach naszej firmy wymienialiśmy oświetlanie na energooszczędnie istotnie zmniejszając zużycie oraz emisję CO₂. Posiadamy rozwiązania informatyczne pozwalające na ciągły monitoring zużycia energii na największych odbiornikach. Konsekwentnie wprowadzamy do produkcji świec surowce odnawialne pochodzące z odpowiedzialnych upraw. 

   

  Lokalizacja: Gala Poland sp. z o.o.

  Gala Poland sp. z o.o.
  Główna siedziba
  Gala Poland sp. z o.o.
  ul. Fabryczna 10
  98-300 Wieluń

  Poznaj pozostałych pracodawców