#FromPolandWithDev

#FromPolandWithDev

Sprawdź

 • From Poland With Dev
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
From Poland With Dev

From Poland With Dev

  Branża
  • Informatyka/Programowanie
  • Internet/E-Commerce
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Kraków
  Oddziały
  Bielsko-Biała
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • kontrakt B2B
  • umowa zlecenie
  Fakty
  • Starannie dobieramy projekty, w których pracujemy. Cenimy zdrowe relacje i work-life balance. Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy.

  Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  Jak się u nas pracuje?

  Jeśli szukasz pracy bez korporacyjnych przepychanek i niekończących się spotkań - to my. Interesuje nas realny rozwój i takich ludzi szukamy: zaangażowanych, którym zależy na znajdowaniu najlepszych rozwiązań. Nie tylko realizujemy roadmapę klienta; mamy własne pomysły, istotny wkład w produkt i sporo satysfakcji. Zapewnimy Ci szkolenia i inspirujące otoczenie sprzyjające realnemu rozwojowi. Minimalizujemy formalności i skupiamy się na efektywnej, merytorycznej pracy.

  Dzień w firmie

  masz elastyczne godziny pracy, które pomagają Ci zachować work-life balance
  pracujesz w 100% zdalnie, z biura lub w modelu hybrydowym - to Ty decydujesz, co jest dla Ciebie najwygodniejsze
  dostajesz sprzęt do wyboru: Mac lub Linux, dla nas liczy się Twój komfort
  wybierasz dogodną dla siebie formę współpracy (UoP, B2B lub inne) i niezależnie od niej masz do dyspozycji szeroki pakiet benefitów
  zawsze możesz liczyć na zdrową, przyjazną atmosferę
  Zdjęcie

  Kontakt: From Poland With Dev

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  From Poland With Dev

  Strefa pracodawcy

  From Poland With Dev

  Co nas wyróżnia?

  8

  lat na rynku

  20

  unikalnych projektów

  80

  developerów i specjalistów IT

  Zdjęcie
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  Pracujemy wyłącznie z klientami z polecenia - to klient znajduje nas, a nie odwrotnie. Dzięki temu nie jesteśmy podwykonawcą - działamy jako „team extension”, będąc pełnoprawnymi członkami projektów. Nierzadko pełnimy kluczowe role projektowe, a nasze relacje są prawdziwie partnerskie. Cenimy pracę blisko biznesu, swobodę i możliwość wpływania na produkt. Minimalizujemy formalności, bo interesuje nas wydajna, merytoryczna praca i rozwój.


  Jesteśmy także założycielami polsko-amerykańskiego startupu ShareTheBoard, który ułatwia pracę i naukę w hybrydowym świecie. Produkt z pomocą uczenia maszynowego digitalizuje treści pisane ręcznie w czasie rzeczywistym, przekształcając zwykłe powierzchnie (np. tablice suchościeralne i flipcharty) w powierzchnie smart.

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

  #FromPolandWithLove

  Jesteśmy dumni z naszych wartości, opartych o otwartość, akceptację i wzajemny szacunek. Dzięki temu możemy pochwalić się zdrową atmosferą - nasi pracownicy chętnie polecają firmę znajomym i przyjaciołom, a nawet rodzinie. Na integrację mamy specjalny budżet i chętnie z niego korzystamy - zarówno podczas zespołowych wyjść na lunch jak i imprez firmowych. Wierzymy, że najważniejsi są ludzie, a work-life balance to klucz do satysfakcji z pracy. Dlatego nawet w naszych startupach nie ma nadgodzin, a wśród benefitów znajdziesz m.in. prywatną opiekę medyczną i "becikowe". O reszcie chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Wiemy, że otrzymaliśmy w życiu bardzo wiele i chcemy się tym dzielić z innymi, którzy nieraz w życiu mieli mniej szczęścia. Dlatego m.in. organizujemy wewnętrzne wyzwania, z których dochód przekazujemy na cele dobroczynne. Wierzymy, że wspólne czynienie dobra zbliża i wzmacnia zespół. Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi, wspierając je w obszarze IT, m.in. jako web devowie. Ruszyliśmy też z naszym własnym programem wsparcia w przekwalifikowaniu się i wejścia do branży IT.

  Lokalizacja: From Poland With Dev

  From Poland With Dev
  Główna siedziba
  From Poland With Dev
  Czysta 10/5
  31-121 Kraków
  • Oddziały
   Bielsko-Biała
   Straconki 122

  Poznaj pozostałych pracodawców