Dołącz do nas i twórz z nami mobilność przyszłości!
Razem zainspirujmy przyszłość mobilności
#wrzućswojąkarieręnawyższybieg
Żadna z ofert nie jest tym czego szukasz? Mimo to, rozważasz rozpoczęcie współpracy z tym pracodawcą i nie wiesz jak mu o tym powiedzieć? To proste! Zgłoś swoją kandydaturę do przyszłych rekrutacji, przesyłając swój profil z Pracuj.pl.
Wyślij CVPracodawca wpadł Ci w oko? Chcesz być na bieżąco z jego najnowszymi ofertami? Dodaj go do obserwowanych! Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych.
Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.
„Fabryka Młodych Talentów” to program stażowy dla Studentów i uczestników studiów podyplomowych do 28. roku życia. Trwa do 15 miesięcy i umożliwia rozwój umiejętności zawodowych w jednym z oddziałów FORVII w Polsce. Od początku zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Oferujemy także: premię semestralną i pakiet benefitów: karta Multisport, dofinansowanie kursów i szkoleń, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wypoczynku i dodatkowe świadczenia.
Program VIE to forma międzynarodowego stażu dla absolwentów w wieku od 18 do 28 lat, trwający od 12 do 24 miesięcy, który umożliwia młodym Europejczykom zdobywanie nowych kompetencji zawodowych i pracę w jednym z oddziałów FORVIA na świecie.
9
zakładów produkcyjnych w Polsce, a na świecie 257!
1
centrum rozwojowo badawcze w Polsce, a na świecie aż 39!
26
lat na rynku
FORVIA powstała dzięki połączeniu dwóch liderów technologii motoryzacyjnych: Faurecia i HELLA. Po przejęciu pakietu kontrolnego akcji HELLA przez Faurecia, staliśmy się siódmym, co do wielkości, producentem części motoryzacyjnych na świecie.
Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już 257! Z dumą chwalimy się także 39 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 111 tysięcy FORVIAn. W Polsce rozwinęliśmy 9 fabryk, które znajdują się w Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.
Zajmujemy się projektowaniem i produkcją elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.
Lubimy spędzać czas razem. Każdy z zakładów FORVIA organizuje dla naszych pracowników wiele wydarzeń - od pikników rodzinnych i imprez integracyjnych przez organizację wspólnych akcji charytatywnych po udział pracowników w wydarzeniach takich jak: FORVIA Women's Summit, rajdy rowerowe czy FORVIA Day. Aktualne informacje na temat wydarzeń organizowanych przez nasze zakłady znajdziesz na naszym fanpage'u na Facebooku.
Nasz Summit to już wydarzenie na rynku Automotive! Jest to nasz krok w przyszłość FORVII w zakresie różnorodności. FORVIA Women’s Summit to jedno z działań wpisujących się w utworzony 3 lata temu program Faurecia Gender Diversity i szerszą strategię firmy na rzecz budowania różnorodności i inkluzywności. Za nami już drugie wydarzenie FORVIA Women's Summit. Jesteśmy dumni, że nasz zespół tworzą tak wyjątkowe kobiety!
Z radością informujemy, że wzięliśmy udział w 2. edycji badania Diversity IN Check, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu (koordynator Karty Różnorodności w Polsce) i znaleźliśmy się na liście pracodawców, którzy są najbardziej zaawansowani w zakresie zarządzania różnorodnością i budowania inkluzywnych organizacji!
Gratulacje dla wszystkich pracowników FORVIA Faurecia za budowanie różnorodnej i inkluzywnej organizacji!
nasza firma otrzymała tytuł Laureata Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności - Dobry Pracodawca 2022, organizowanym przez Forum Biznesu Dziennika Gazety Prawnej.
Kapituła Programu wysoko oceniła działania naszej firmy skierowane do pracowników, które promują zasady o odpowiedzialnym biznesie. Uzyskany tytuł potwierdza status naszej organizacji jako firmy wrażliwej na potrzeby pracowników i społeczności lokalnych.
Poznajmy się lepiej! Dołącz do Zespołu, który ma wpływ na przyszłość mobilności!