Dołącz do naszego zespołu!

 • Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o.o.

Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o.o.

 • 1 oferta pracy
Branża
 • Produkcja - zakłady przemysłowe
Lokalizacja
Główna siedziba
Łochowo k. Bydgoszczy
Oddziały
Tuchola, Chełmno, Gniewkowo, Rojewo
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • kontrakt B2B
Fakty
 • Grupa Gala powstała w 2001 roku w malowniczym regionie kujawsko-pomorskim, który słynie z tradycji meblarskich. W naszych meblach łączymy elegancki i nowoczesny design z najwyższą jakością wykonania.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?

Nasz zespół jest naszym największym atutem i to właśnie czyni nas wyjątkowymi. Różnorodne doświadczenia, zainteresowania oraz umiejętności pozwalają nam się uczyć od siebie nawzajem. Współpracujemy ze sobą aby wymieniać się pomysłami, inspirować się i dzielić najlepszymi praktykami. Nasi pracownicy mają realny wpływ na rozwój naszej marki.

Dzień w firmie

elastyczny czas pracy dla pracowników biurowych;
praca w systemie dwuzmianowym dla pracowników produkcyjnych;
atrakcyjny wybór benefitów pracowniczych (m.in. ubezpieczenie na życie oraz medyczne, karta sportowa, program poleceń pracowniczych);
dzięki programowi doskonalenia z nagrodami finansowymi dla wdrożonych projektów, nasi pracownicy mogą inicjować usprawnienia w organizacji;
zespołowo pracujemy na sukces naszej marki i satysfakcję naszych klientów.
Zdjęcie

Kontakt: Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o.o.

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Praca w firmie Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o.o.

Rojewo (pow. inowrocławski)
 • Kierownik / Koordynator
 • Pełny etat
 • Umowa o pracę
 • Praca stacjonarna

Aplikuj szybko

1
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
zobacz oferty
Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o.o.

Strefa pracodawcy

Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o.o.

Co nas wyróżnia?

20

lat doświadczenia

700

pracowników

5

zakładów produkcyjnych

Zdjęcie
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

Grupa Gala Collezione, to 5 zakładów produkcyjnych łącznie zatrudniających ponad 700 wykwalifikowanych pracowników – są wśród nich m.in. tapicerzy, szwaczki, modelarze, technolodzy, monterzy, krojczy skór, stolarze, kontrolerzy jakości, magazynierzy, pakowacze, logistycy, kierowcy oraz pracownicy biurowi. Wszyscy każdego dnia tworzymy piękne, wygodne, funkcjonalne i nowoczesne wypoczynkowe meble tapicerowane, na których zasiadają tysiące zadowolonych rodzin w kraju i zagranicą. 


Nasze meble sprzedawane są na terenie całej Polski oraz za granicą, eksportujemy je między innymi do: Kanady, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Czech, Izraela, Niemiec, Słowacji, Rumunii, Węgier i Ukrainy. 


Stawiamy na silny i zaangażowany zespół. Nasi pracownicy to otwarte osoby, świadome swoich rękodzielniczych umiejętności, które potrafią znaleźć pasję w tym co robią. Dzięki zgranemu zespołowi, który w dużej części jest związany z marką Gala od lat tworzymy wyjątkowe produkty. 

Obrazek kciuka w górę
Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Poznaj stanowiska odpowiadające za produkcję naszych mebli oraz ich główne zadania:

Technolog: projektowanie mebli w środowisku 3D, dobór komponentów, przygotowanie dokumentacji technicznej, nadzorowanie wdrożenia do produkcji.


Modelarz:
przygotowanie prototypów mebli wg. wytycznych działu technologii, całościowe wykonanie wdrażanego mebla tj. montowanie stelaża, pianki czy tapicerowanie. 


Krojczy:
przygotowanie błamów skór poprzez wskazanie ewentualnych skaz i wad, które powinny być ominięte, obsługa maszyn do krojenia skór i tkanin oraz sprawdzanie jakości gotowych elementów. 


Szwaczka:
szycie pokrowców tapicerskich z tkanin i skór. Ze względu na rodzaj wykonywanych czynności wyróżniamy szycie dwuigłowe wykańcza elementy ściegiem ozdobnym, overlock obszywa elementy pokrowca owatą, szycie marszczące tkaninę, zszywanie elementów w gotowy pokrowiec.


Klejarz:
oklejanie drewnianych stelaży meblowych pianką, aby przygotować je do ubrania w skórzany lub tkaninowy pokrowiec meblowy. 


Monter:
składanie poszczególnych elementów mebla w całość, wyróżniamy monterów szkieletów tapicerskich oraz mechanizmów meblowych. 


Tapicer:
zakładanie pokrowców meblowych na gotowy i opiankowany stelaż, oraz tapicerowanie mebla. Wyróżniamy tapicerowanie lekkie i ciężkie – uzależnione jest ono od wielkości tapicerowanych elementów. 


Kontroler jakości:
sprawdzenie jakości wykonania mebla na każdym etapie produkcji jak również wyrobu gotowego pod kątem zgodności z opisem technicznym, prowadzenia szwów, napięcia tkaniny, stopnia wypchania oraz sprawności elementów mechanicznych. 


W łańcuchu produkcyjnym uczestniczą również magazynierzy, pakowacze oraz kierowcy, którzy odpowiadają za zabezpieczenie i dostarczenie naszych mebli, jak również serwisanci, którzy odpowiadają za obsługę posprzedażową. 

Lokalizacja: Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o.o.

Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o.o.
Główna siedziba
Fabryka Mebli Gala Collezione
Lisi Ogon 73
86-065 Łochowo k. Bydgoszczy
Oddziały
 • Tuchola
  Budowlana 6
  Chełmno
  Polna 8, wejście od ul. Dojazdowej
  Gniewkowo
  Inowrocławska 9, wejście od ul. Piasta
  Rojewo
  Rojewo 43

Poznaj pozostałych pracodawców