Butikowe biura nieruchomości

Butikowe biura nieruchomości

Szukamy talentów

 • Eurovilla
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Eurovilla

Eurovilla

  Branża
  • Nieruchomości/Budownictwo
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Warszawa
  Oddziały
  Warszawa
  Jak zatrudniamy
  • kontrakt B2B
  Fakty
  • Eurovilla sieć butikowych biur nieruchomości w segmencie Premium. Od 1998 roku spełniamy marzenia naszych klientów o zakupie lub najmie nieruchomości w poczuciu komfortu i bezpieczeństwa.

  Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  Jak się u nas pracuje?

  Eurovilla to butikowa sieć nieruchomości premium, która jest znana z wysokiej jakości usług i doskonałej obsługi klienta. Naszą firmę wyróżnia nie tylko prestiżowe środowisko klientów korzystających z usług premium, ale przede wszystkim zespół ambitnych, mądrych i życzliwych ludzi. W Eurovilla wiemy, że równowaga między pracą a życiem osobistym jest niezwykle ważna. Dlatego oferujemy naszym pracownikom elastyczność w kształtowaniu swojego czasu pracy.

  Dzień w firmie

  Praca w Eurovilla to nie tylko wyjątkowe doświadczenie związane z nieruchomościami premium, ale także satysfakcjonujący dzień w firmie, w którym codziennie pracujemy nad unikalnymi nieruchomościami, które wymagają kreatywności i umiejętności zarządzania czasem. Stawiamy na współpracę i wzajemne wsparcie. Nasz zespół jest zgraną grupą ludzi, którzy pomagają sobie nawzajem Wspólnie dążymy do osiągnięcia najwyższych standardów i zadowolenia klientów.
  Zdjęcie

  Kontakt: Eurovilla

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  Eurovilla

  Strefa pracodawcy

  Eurovilla

  Co nas wyróżnia?

  30

  godzin bezpłatnych szkoleń w Akademii Eurovilla

  40

  osób w zespole

  25

  lat doświadczenia

  Zdjęcie
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  Eurovilla wyróżnia się na rynku nie tylko wyjątkowymi ofertami nieruchomości klasy premium, ale także doświadczonym zespołem specjalistów, którzy znają segment dóbr luksusowych od podszewki. Eurovilla oferuje przyjazne, przedsiębiorcze i dynamiczne środowisko pracy, w którym cenione jest zaangażowanie i kreatywność.


  Eurovilla to także profesjonalne doradztwo dla inwestycyji premium. Przez 25 lat zbudowaliśmy silną pozycję i rozpoznawalną markę Lokalnego Eksperta ds. inwestycji w rejonie Wilanowa, Mokotowa i Konstancina. Uczestniczyliśmy w wielu prestiżowych inwestycjach, dzieląc się doświadczeniem i oferując szereg usług, w tym przejmując rolę biura sprzedaży.


  Kultura organizacyjna Eurovilli jest oparta o wsparcie i życzliwość. Jesteś odpowiedzialny za swoje wyniki, ale otrzymujesz pełne zaufanie, kompleksowy pakiet szkoleń w ramach Akademii Eurovilla, pomoc Zespołu oraz nowoczesne narzędzia pracy (w tym łatwe w obsłudze systemy marketingu online oraz usługi fotografa).

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

   

  Lokalizacja: Eurovilla

  Eurovilla
  Główna siedziba
  Eurovilla
  Wilanów Lentza 10
  02-956 Warszawa
  • siedziba główna
   Warszawa
   Wilanów Lentza 10
  Oddziały
  • Warszawa
   Eurovilla Mokotów
   Lentza 10
   Warszawa
   Eurovilla Miasteczko Wilanów
   Sarmacka 16
   Warszawa
   Euroviilla Śródmieście
   Próżna 7/9

  Poznaj pozostałych pracodawców