PARTNER PIERWSZEGO WYBORU DLA ZWINNYCH ROZWIĄZAŃ INTRALOGISTYCZNYCH W EUROPIE

PARTNER PIERWSZEGO WYBORU DLA ZWINNYCH ROZWIĄZAŃ INTRALOGISTYCZNYCH W EUROPIE

www.europasystems.pl

 • Europa Systems Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Europa Systems Sp. z o.o.

Europa Systems Sp. z o.o.

  Branża
  • Badania i rozwój
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Pyrzyce
  Oddziały
  Szczecin, Poznań
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • kontrakt B2B
  Fakty
  • Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu podczas realizacji setek projektów dla klientów w 35 krajach, jesteśmy uznawani za dostawcę światowej klasy rozwiązań w zakresie intralogistyki.

  Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  Wybierz dział

  BIUROPRODUKCJA

  Jak się u nas pracuje?

  Pracę zaczynamy między 7:00 a 8:00.
  Jeżeli jesteś ze Szczecina lub Stargardu, zapewniamy Ci dojazd służbowym samochodem do biura w Żabowie (car-sharing).
  W zależności od charakteru naszego stanowiska, część naszych obowiązków wykonujemy zdalnie (home-office).
  Jesteśmy zespołem profesjonalistów – dzielimy się wiedzą i podnosimy swoje kwalifikacje.
  Dbamy o relacje i dobre samopoczucie w pracy, a komunikację opieramy o wzajemny szacunek.

  Dzień w firmie

  Ośmiogodzinny dzień pracy możesz zacząć od naprawdę dobrej kawy.
  W zależności od działu pracujemy w kilkuosobowych biurach bądź na tzw. open-space.
  Oderwaniu się od codziennych obowiązków sprzyjają spotkania przy lunchu w przestronnej i przyjemnej przestrzeni jadalnej.
  Zdjęcie

  Kontakt: Europa Systems Sp. z o.o.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  Śledź nas w sieci
  social-link-iconsocial-link-icon

  Proces rekrutacyjny

  • Weryfikacja CV
   Każde CV, wpływające do naszej bazy, zostaje poddane wnikliwej analizie. Rekruter wspólnie z przedstawicielem danego obszaru bizne...
  • decoration-image
   I rozmowa rekrutacyjna
   Podczas I spotkania (f2f lub online) opowiemy Ci o naszej firmie oraz o tym jak się u nas pracuje. Będziemy Cię chcieli poznać, wi...
  • decoration-image
   II rozmowa rekrutacyjna
   Podczas II spotkania zaprosimy Cię do naszej siedziby, abyś mógł nas poznać osobiście i ocenić, czy jest między nami „chemia”. Cza...
  Europa Systems Sp. z o.o.

  Strefa pracodawcy

  Europa Systems Sp. z o.o.

  Co nas wyróżnia?

  1

  Jesteśmy polską firmą zatrudniającą ponad 300 najlepszych specjalistów w regionie, posiadającą jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie.

  2

  Jesteśmy wiodącym w Europie producentem, dostawcą i integratorem systemów zautomatyzowanych rozwiązań i urządzeń intralogistycznych.

  3

  Posiadamy ponad 1000 zadowolonych klientów w 35 krajach.

  Zdjęcie
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  Europa Systems jest wiodącym producentem zautomatyzowanych systemów logistyki wewnętrznej. Jesteśmy polską firma posiadającą jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie, zatrudniającą przeszło 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu zdobytemu podczas realizacji setek projektów dla klientów w 35 krajach Europa Systems jest uznawana za dostawcę światowej klasy rozwiązań w zakresie automatyzacji i optymalizacji procesów transportu wewnętrznego i magazynowania. Posiadamy własne Centrum Badawczo-Rozwojowe, w którym testujemy nowe innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów. Marki takie jak Bridgestone, Michelin, Cisowianka, Carlsberg, Rockwool, czy Avery Dennison wykorzystują do transportu i przechowywania swoich produktów systemy zaprojektowane i wyprodukowane przez Europa Systems.

  Okiem pracownika

  Opinie o firmie Europa Systems Sp. z o.o.

  • Obrazek cudzysłowu
   „Europa Systems jest firmą, która oferuje możliwość pracy i rozwoju na różnorodnych stanowiskach. Nowoczesny park maszynowy, dostęp do nowych technologii, możliwość udziału w bardzo ciekawych projektach dla Klientów lub R&D dają możliwość realizacji swoich ambicji zawodowych.”
   Jarek
   Dyrektor Działu R&D
  • Obrazek cudzysłowu
   „Praca w Europa Systems to praca w nowoczesnym środowisku. Firma nastawiona jest na rozwój, nie tylko swoich produktów, ale także pracowników. Różnorodność osobowa daje możliwość spojrzenie na dotychczasowe rozwiązania pod całkiem innym kątem. Współpraca oraz swoboda w działaniu powodują, iż uczymy się od siebie nawzajem.”
   Edyta
   Lider ds. Zakupów Projektowych
  • Obrazek cudzysłowu
   „Pracuję w Europa Systems od ponad 10 lat. Miałem okazję obserwować jak firma się zmienia. Firma inwestuje w technologie i maszyny oraz kompetencje swoich pracowników. Firma stawia sobie coraz to bardziej ambitne cele i dąży do ich realizacji. Obecnie to zupełnie inne miejsce niż dekadę temu.”
   Marcin
   Inżynier ds. Aplikacji
  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

  Jak pracujemy?

   

  Europa Systems

  Europa Systems – integrator, producent i dostawca rozwiązań w obszarach Automatyzacji Magazynu i Logistyki Produkcji. Aby sprostać wyzwaniom, przed którymi stoją firmy na dzisiejszym i przyszłym rynku, 

  Europa Systems zatrudnia ponad 300 inżynierów, techników i specjalistów opracowujących zwinne rozwiązania intralogistyczne dla branż FMCG, handlu detalicznego, e-commerce, przemysłu ciężkiego i oponiarskiego.

  Europa Systems od ponad 25 lat z sukcesem wdrożyła ponad 1000 projektów w 35 krajach, zapewniając dziś najnowocześniejszy serwis dostępny dla klienta 24/7. 

  Będąc jednocześnie producentem i integratorem, Europa Systems łączy pasję inżynierską, innowacyjne oprogramowanie i technologię dostarczając rozwiązania „pod klucz” do automatyzacji łańcucha dostaw, które zapewniają doskonałość operacyjną w fabrykach, magazynach i centrach dystrybucyjnych.     

  Lokalizacja: Europa Systems Sp. z o.o.

  Europa Systems Sp. z o.o.
  Główna siedziba
  Europa Systems Sp. z o.o.
  Żabów k. Pyrzyc
  Żabów 76 B
  74-200 Pyrzyce
  • Oddziały
   Szczecin
   Poznań

  Poznaj pozostałych pracodawców