<b>#Pracuj_w_Eurocast</b>

#Pracuj_w_Eurocast

Dołącz do Nas

 • Eurocast Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Eurocast Sp. z o.o.

Eurocast Sp. z o.o.

 • 1 polecenie pracodawcy
Branża
 • Badania i rozwój
 • Logistyka/Dystrybucja
 • Produkcja - zakłady przemysłowe
Lokalizacja
Główna siedziba
Strzebielino
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
Fakty
 • Zajmujemy się produkcją szerokiego asortymentu folii giętkich oraz sztywnych. Zatrudniamy ponad 200 pracowników.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?

Myślisz o pracy w Eurocast, ale obawiasz się nauki nowych rzeczy? – Bez obaw! Każdy pracownik w pierwszych miesiącach pracy może liczyć na wsparcie Opiekuna Merytorycznego, osoby odpowiedzialnej za proces adaptacji nowego Pracownika w początkowym okresie pracy na danym stanowisku, jak również współpracowników.

Dzień w firmie

Oprócz zapewnienia możliwości rozwoju zawodowego, dbamy również o równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym naszych pracowników. Z tego względu wprowadziliśmy kilka udogodnień dla Pracowników, np. w celu dbania o zdrowie umożliwiamy korzystanie z kart MultiSport oraz grupowego ubezpieczenia zdrowotnego. Pracownicy mogą korzystać również z bezpłatnych przejazdów transportem pracowniczym do i z miejsca pracy na trasach Wejherowo – Strzebielino – Wejherowo oraz Lębork – Strzebielino - Lębork
Zdjęcie

Kontakt: Eurocast Sp. z o.o.

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Eurocast Sp. z o.o.

Strefa pracodawcy

Eurocast Sp. z o.o.

Co nas wyróżnia?

100

% dumy z naszej załogi

100

% dumy z naszych produktów

100

% zaangażowania

Zdjęcie

O nas

EUROCAST Sp. z o.o. zajmuje się produkcją szerokiego asortymentu wielowarstwowych, nowoczesnych folii giętkich z polipropylenu i polietylenu oraz folii sztywnych PET, przeznaczonych do produkcji opakowań do żywności i opakowań medycznych, a także różnych zastosowań w przemyśle.


W EUROCAST zatrudnionych jest ponad 200 pracowników. Ponadto, spółka posiada rozbudowaną sieć agentów/dystrybutorów na terenie całej Europy. Firma, działająca aktualnie pod nazwą EUROCAST, powstała w 1997 r. i od razu zyskała miano lidera na lokalnym rynku metalizowanych folii giętkich. W ciągu ostatnich 25 lat przeprowadzono szereg dużych inwestycji, dzięki którym EUROCAST stał się wiodącą firmą w branży opakowań w Europie.

Obrazek kciuka w górę
1 użytkownik poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Dołącz do Nas

Nasza fabryka to 14.000 m2 powierzchni produkcyjnej i trzy procesy technologiczne: ekstruzja, metalizacja i laminacja. Obecnie EUROCAST posiada możliwości produkcyjne na poziomie 50 tys. ton rocznie oraz planuje kolejne inwestycje. W produkcji przestrzegamy najwyższych standardów jakościowych. Nasze laboratorium wyposażone w nowoczesne urządzenia, kontroluje jakość wytwarzanych produktów, a Dział Badań i Rozwoju udoskonala technologię produkcji i wprowadza nowe produkty. Inwestujemy w rozwój, tak aby nasza praca była maksymalnie wydajna i umożliwiała obsługę na najwyższym poziomie. Potwierdzają to posiadane certyfikaty ISO 22000 i BRCGS oraz sukcesy, jakie EUROCAST odnosi na rynku europejskim. Posiadamy sieć kontaktów handlowych w całej Europie co umożliwia nam dywersyfikację sprzedaży. Realizujemy ambitne projekty i kreujemy nowoczesne rozwiązania. Odważnie patrzymy w przyszłość, inwestując w rozwój technologiczny i profesjonalną kadrę.


Lokalizacja: Eurocast Sp. z o.o.

Eurocast Sp. z o.o.
Główna siedziba
Eurocast Sp. z o.o.
u. Wejherowska 9
84-220 Strzebielino

Poznaj pozostałych pracodawców