• Elkom Trade S.A.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Elkom Trade S.A.

Elkom Trade S.A.

  Branża
  • Produkcja - zakłady przemysłowe
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Ostrowiec Świętokrzyski
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  Fakty
  • Jesteśmy wiodącym producentem pojemników siatkowych, pojemników na wino, kontenerów na butelki, stelaży BIG BAG, rollkontenerów, nadstawek paletowych.

  Kontakt: Elkom Trade S.A.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  Elkom Trade S.A.

  Strefa pracodawcy

  Elkom Trade S.A.

  Co nas wyróżnia?

  100

  ponad 100 krajów na 5 kontenentach

  50

  lat doświadczenia

  4 000

  ponad 4000 indywidualnych projektów

  Zdjęcie
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  Elkom Trade posiada 50 letnie doświadczenie w branży metalowej. Jesteśmy wiodącym producentem pojemników siatkowych, pojemników na wino, kontenerów na butelki, stelaży BIG BAG, rollkontenerów, nadstawek paletowych. Produkujemy systemy logistyczne służące do zapewnienia optymalnego przebiegu operacji transportowych, magazynowych oraz logistyki wewnętrznej i zewnętrznej. 


  Każdego dnia w Elkom Trade analizujemy potrzeby Klientów i tworzymy dla nich gotowe rozwiązania. Od początku istnienia naszej firmy kierujemy się tymi samymi zasadami – wysoka jakość produktu, obserwacja rynku i odpowiadanie na jego potrzeby. Dostarczamy nasze produkty i usługi do ponad 100 krajów, na 5 kontynentów. Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami pozwalającymi na optymalizację sieci logistycznej, magazynowej i produkcyjnej. Sprzedajemy, wynajmujemy i serwisujemy oferowane przez nas pojemniki metalowe i kosze transportowe. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientów, dynamicznie zmieniającej się branży i realiom rynkowym, tworzymy dedykowane rozwiązania, wprost dopasowane do wielu parametrów, w tym różnych wymiarów i cech konstrukcyjnych.

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

  Galeria

   

  Lokalizacja: Elkom Trade S.A.

  Elkom Trade S.A.
  Główna siedziba
  Elkom Trade S.A.
  ul. Targowa 25a
  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Poznaj pozostałych pracodawców