<b>Spójrz na pracę z nowej perspektywy</b>

Spójrz na pracę z nowej perspektywy

Poznaj naszą firmę

 • EFL
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
EFL

EFL

0 poleceń pracodawcy
10 ofert pracy
Rekrutacja zdalna
Branża
 • Bankowość/Finanse/Ekonomia
 • Ubezpieczenia
Lokalizacja
Główna siedziba
Wrocław
Oddziały
Warszawa, Olsztyn, Legnica, Jelenia-Góra, Wałbrzych, Bydgoszcz
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • kontrakt B2B
 • umowa na zastępstwo
 • umowa o staż / praktyki
Fakty
 • Jesteśmy jedną z pierwszych firm leasingowych w Polsce. W skład Grupy EFL wchodzi 5 spółek: EFL, EFL Finance, Carefleet, Eurofactor i Truck Care. W sumie zatrudniamy ponad 1000 osób w całym kraju.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?
Pracujemy razem - wspólnie tworzymy atmosferę pracy i miejsce, w którym każdy czuje się dobrze.
Pracujemy hybrydowo - zdalnie lub w nowoczesnym biurze.
Korzystamy z programów wellbeingowych.
Jesteśmy częścią dużej, międzynarodowej firmy o rozbudowanych strukturach i możliwościach.
Razem celebrujemy osiągnięcia i dzielimy się profitami.
Nasze wartości w biznesie to: szacunek, satysfakcja klienta i odpowiedzialność.
Troszczymy się o otoczenie, w którym żyjemy i pracujemy.
Dzień w firmie
Codziennie wspieramy przedsiębiorców i dostarczamy im dopasowane rozwiązania leasingowe i finansowe.
Tworzymy przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę.
Wymieniamy się doświadczeniami w ramach międzynarodowej Grupy Crédit Agricole.
Wspieramy się.
Zdjęcie

Benefity

dla Ciebie
 • dofinansowanie zajęć sportowych
 • prywatna opieka medyczna
 • dofinansowanie szkoleń i kursów
 • ubezpieczenie na życie
 • możliwość pracy zdalnej
 • zniżki na firmowe produkty i usługi
 • spotkania integracyjne
 • firmowa drużyna sportowa
 • służbowy samochód do użytku prywatnego
 • preferencyjne pożyczki
 • parking dla pracowników
 • dodatkowe świadczenia socjalne
 • dofinansowanie biletów do kina, teatru
 • dofinansowanie wypoczynku
 • program rekomendacji pracowników
 • inicjatywy dobroczynne

Kontakt: EFL

Obserwuj pracodawcę

Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych, które prowadzi ten pracodawca. Bądź na bieżąco!

Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Śledź nas w sieci

Praca w firmie EFL

EFL SA - Ekspert ds. Analiz Klienckich i Data Mining

Ekspert ds. Analiz Klienckich i Data Mining

EFL SA
Wrocław, FabrycznaPełny etatEkspert
opublikowana: 23 marca 2023
EFL Finance SA - Doradca Finansowy
EFL Finance SA
5 lokalizacji
Pełny etatSpecjalista (Mid / Regular)
opublikowana: 23 marca 2023
29
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
Zobacz oferty

Proces rekrutacyjny

Do zobaczenia na rekrutacji, do zobaczenia w pracy! Proces rekrutacji to etap kiedy poznajemy się po raz pierwszy. Jeśli Twoje zgłoszenie będzie odpowiadało profilowi szukanej przez nas osoby, skontaktujemy się z Tobą, chcąc Cię lepiej poznać.
 • 1

  Selekcja nadesłanych aplikacji

  HR Business Partner przeanalizuje Twoje CV pod kątem dopasowania do stanowiska. Zwróci uwagę na Twoje doświadczenie, znajomość konkretnych narzędzi oraz wykształcenie.

 • 2

  Rozmowa telefoniczna (opcjonalnie)

  Czasami zdarza się, że przed spotkaniem kontaktujemy się telefonicznie, aby porozmawiać o Twoich doświadczeniach oraz oczekiwaniach odnośnie stanowiska.

 • 3

  Rozmowa z przełożonym oraz HR Business Partnerem

  Spotkanie rekrutacyjne trwa zazwyczaj około godziny i dotyczy Twoich doświadczeń, zainteresowań zawodowych oraz umiejętności. W przypadku eksperckich i managerskich stanowisk może się zdarzyć, że poprosimy Cię o zrobienie zadania weryfikującego dane umiejętności. Oczywiście zostaniesz o tym poinformowany przed spotkaniem.

 • 4

  Złożenie oferty i rozpoczęcie współpracy

  Na zakończenie dostaniesz od nas informację zwrotną. Jeśli pozytywnie rozpatrzymy Twoją kandydaturę, złożymy Ci ofertę. A wtedy mamy nadzieję, że niedługo zobaczymy się w pracy!

Staże i praktyki w EFL
Zdjęcie
Staże w naszych spółkach

Wiemy, że początki kariery mogą być trudne. Wiemy, że studenci ostatnich lat studiów i absolwenci najwięcej potrzebują praktyki. Wiemy też, że wartościowy staż to dobry początek drogi zawodowej.


Dlatego zapraszamy na program stażowy. Możesz do nas dołączyć w dwóch edycjach: wiosennej – zwykle start w marcu - kwietniu oraz letniej – start w lipcu. Dzięki praktykom zdobędziesz doświadczenie zawodowe i nową wiedzę.

EFL

Strefa pracodawcy

EFL

Co nas wyróżnia?

32

lata na rynku leasingu

5

spółek

1 000

pracowników

Zdjęcie

O nas

Wspólnie działamy dla trwałego rozwoju naszych klientów i partnerów na konkurencyjnym rynku. Szanujemy ich czas i pieniądze oraz zaufanie, jakim nas obdarzają – nasze rozwiązania finansowe są użyteczne i nowatorskie. Kreujemy rynek. Od ponad 20 lat jesteśmy częścią Grupy Crédit Agricole, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Dla naszych klientów i partnerów oznacza to więcej możliwości, różnorodność dostępnych produktów oraz eksperckie doradztwo.


Nasze wartości w biznesie to:


Satysfakcja klienta - myślimy i działamy w sposób nastawiony na potrzeby klienta. Codziennie angażujemy wszystkie swoje zasoby, energię i umiejętności przewidując i wykraczając poza oczekiwania klienta. Dotrzymujemy obietnic i zobowiązań.


Szacunek - nasza transparentność, uczciwość i aktywne słuchanie wszystkich partnerów i stanowi świadectwo szacunku, jakim ich darzymy.


Odpowiedzialność - czujemy się odpowiedzialni za nasze zobowiązania, działania i tworzenie dobrej atmosfery. Jesteśmy odpowiedzialni za podejmowanie i konsekwencje naszych decyzji.

Okiem pracownika

Opinie o firmie EFL

 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  W EFL pracuję już kilkanaście lat, głównie dlatego, że moimi współpracownikami są fantastyczni ludzie. Mogę liczyć na ich wiedzę i pomoc w realizacji zadań. Mam poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Szczególnie cenię sobie możliwość rekrutacji wewnętrznych. Za każdym razem było to trochę jak zmiana pracy, ale w poczuciu komfortu i wsparcia.
  Beata Gachowska
  Senior System Product Owner & Business Process Manager
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Jestem związana z EFL już od ponad 10 lat i z wdzięcznością patrzę na to doświadczenie. Uważność na pracownika, program well-beingowy, możliwość pracy hybrydowej są ogromnie przez nas doceniane. Studenci nierzadko już po pierwszym m-cu stażu szukają u nas możliwości zatrudnienia. Jest to najlepszy dowód, że jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą.
  Joanna Skarżyńska
  Kierownik Działu Wsparcia Operacji i Obsługi Szkód Częściowych
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  W EFL pracuję już 7 lat. Staż mojej pracy to świadectwo zadowolonego pracownika. Oprócz wynagrodzenia liczy się dla mnie poczucie sensu i wpływu. Moi przełożeni ufają mi, dlatego dostaję zadania, które mnie rozwijają. W EFL angażujemy się charytatywnie, integrujemy się na wyjazdach. Jako mama doceniam pracę hybrydową, która daje dużą elastyczność.
  Marta Hatalska
  Digital Marketing Specialist
0 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Zdjęcie
Spółki

Nasze spółki to EFL, EFL Finance, Carefleet, Eurofactor i Truck Care. Tym samym oferujemy szeroki pakiet rozwiązań finansowych, takich jak: leasing wszelkich środków trwałych, pożyczka, ubezpieczenia, zarządzanie flotami samochodowymi, wynajem długoterminowy aut, najem pojazdów transportowych oraz usługi faktoringowe. 

Zatrudniamy w wielu obszarach, m.in.: sprzedaż, finanse, rachunkowość, prawo, audyt, marketing, HR, compliance, controlling, ryzyko, informatyka, obsługa klienta, innowacje. 


Program well-beingowy

Dbamy o nasze dobre samopoczucie. Organizujemy wiele inicjatyw w trakcie pracy i poza pracą, które wspierają fizyczny i mentalny dobrostan, m.in. webinary, sportowe rozgrywki, zajęcia jogi, spotkania świąteczne, warsztaty, konkursy i wycieczki. Nasi pracownicy mają również dostęp do platformy streamingowej z materiałami wspierającymi rozwój osobisty i poradami specjalistów z dziedziny psychologii.

Troszczymy się o środowisko

Na 30-lecie naszej firmy posadziliśmy 30 tys. drzew, tym samym zalesiliśmy 5 hektarów Warmii. Ograniczamy ilość drukowanych dokumentów i przystąpiliśmy do akcji #BiznesBezPapieru, aby również innych zachęcać do cyfrowego podejścia w biznesie. Co roku bierzemy udział w Europejskim Tygodniu Mobilności/Zrównoważonego Transportu. Wspólnie z Credit Agricole BP, w ramach kampanii #mniejplastiku przeprowadzamy akcje sprzątania naszego otoczenia. Angażujemy się w sprzątanie Odry, Wisły i gór z zalegających tam śmieci.

Zdjęcie
Zdjęcie
Pomagamy innym

Jesteśmy zaangażowani społecznie. Regularnie wspieramy pacjentów Przylądka Nadziei oraz naszych kolegów i koleżanki znajdujących się w trudnej sytuacji. Już ponad 200 osób zarejestrowało się w bazie Fundacji DKMS podczas wydarzeń organizowanych w naszej firmie. Wśród nich znaleźli się również dawcy szpiku kostnego. Bierzemy udział w akcjach krwiodawstwa, wśród nas są honorowi dawcy krwi. Co roku angażujemy się także w biegi charytatywne organizowane w całej Polsce, tj. półmaratony, sztafety itp., w których wpisowe opłaca firma, a pracownicy wkładają serce, siłę i energię, żeby pobiec i pomóc potrzebującym. W sytuacjach kryzysowych, takich jak Covid czy wojna w Ukrainie – pomagamy sobie nawzajem i wspieramy też innych potrzebujących oraz organizacje społeczne.

Zdjęcie
Pracujemy w nowoczesnych przestrzeniach

Nasza główna siedziba została wybudowana zgodnie ze standardem certyfikatu ekologicznego LEED Platinum. Podczas budowy i wyposażania kompleksu zastosowane zostały najnowsze rozwiązania przyjazne środowisku oraz ekologiczne materiały budowlane. Budynki wyposażone są w energooszczędne oświetlenie i ogrzewanie oraz wydajny system segregacji odpadów. Biuro ułatwia także rezygnację z samochodów na rzecz ekologicznych środków transportu - zadbaliśmy o stojaki dla rowerów w podziemnym parkingu oraz prysznice i przebieralnie dla rowerzystów. Siedziba została zaprojektowana według filozofii Human-Centric i odpowiada na zróżnicowane potrzeby pracowników. 

Zdjęcie
Zdjęcie
Jesteśmy aktywni

W ramach programu well-beingowego bierzemy udział w różnych aktywnościach sportowych, np. jodze, spływach kajakowych, wyjazdach narciarskich, maratonach. Mamy również firmowe drużyny, które regularnie razem trenują siatkówkę, koszykówkę oraz piłkę nożną.

Zdjęcie
Zdjęcie
Nasze działania są docenianie

Inicjatywy, które podejmujemy w celu budowania przyjaznego środowiska pracy, nasze programy rozwojowe i strategie HR są doceniane przez zewnętrznych ekspertów. W obszarze filaru ludzkiego, w ostatnich latach, zostaliśmy wyróżnieni tytułami: HR Najwyższej Jakości 2023, Friendly workplace 2022, Friendly workplace 2021, EFL Przyjaznym miejsce pracy 2021 oraz Friendly Workplace 2020.

Również nasze działania biznesowe są doceniane nagrodami tj. Business Superbrands 2022, Turbiny Polskiej Gospodarki 2022, Perły Polskiego Leasingu 2022, European Content Award.

Zdjęcie

 

  Lokalizacja: EFL

  EFL
  Główna siedziba
  EFL
  Legnicka 48
  bud. C-D
  54-202 Wrocław
  Oddziały
  • Warszawa
   Olsztyn
   Legnica
   Jelenia-Góra
  • Wałbrzych
   Bydgoszcz
   Poznań
   Wrocław
  • Lublin
   Zielona Góra
   Łódź
   Kraków
  • Płock
   Opole
   Rzeszów
   Białystok
  • Gdańsk
   Katowice
   Częstochowa
   Kielce
  • Kalisz
   Szczecin

  Poznaj pozostałych pracodawców

  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny

   Warszawa(+2 lokalizacje)
   • 7 ofert pracy
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   1

   Wazdan Solutions Sp. z o.o.

   Opole(+16 lokalizacji)
   • 65 ofert pracy
   • rekrutacja zdalna
   • dodatkowe benefity
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   1

   ABRAMCZYK Sp. z o.o.

   Bydgoszcz
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   2

   Mondelēz International w Polsce

   Warszawa(+9 lokalizacji)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   2

   Grupa Maspex sp. z o.o.

   Wadowice(+35 lokalizacji)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   3

   Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o.

   Legnica
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   2

   MIRO sp. z o.o.

   Warszawa(+1 lokalizacja)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   PZL SĘDZISZÓW S. A.

   Sędziszów Małopolski
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0

    Palta

    Warszawa
    • dodatkowe benefity
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    1

    Angelini Pharma Polska Sp. z o. o.

    Warszawa(+2 lokalizacje)