<b>#drzwidolepszejkariery</b>

#drzwidolepszejkariery

Trwa rekrutacja lektorów języka angielskiego na rok szkolny 2023/24!

 • Early Stage
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Early Stage

Early Stage

9 poleceń pracodawcy
3 oferty pracy
Rekrutacja zdalna
Branża
 • Szkolenia/Edukacja
Lokalizacja
Główna siedziba
Warszawa
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • kontrakt B2B
 • umowa zlecenie
Fakty
 • Jesteśmy szkołą języka angielskiego dla dzieci oraz młodzieży z 29-letnim doświadczeniem i autorskim programem nauczania.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Wybierz dział
Jak się u nas pracuje?
Early Stage posiada ponad niemal 850 szkół w całej Polsce – wszystkie informacje o naszych filiach znajdziesz pod adresem https://universe.earlystage.pl/praca/lokalizacje
W naszej szkole rozwijasz swoją karierę dzięki sprawdzonemu programowi Talent Booster, już od pierwszych miesięcy pracy! Co więcej, możesz przechodzić między filiami i mieć gwarancję, że Twój stopień awansu jest wszędzie uznawany
Podczas zajęć angażujemy wyobraźnię, pamięć i zmysły uczniów co umożliwia przyswajanie nowej wiedzy w sposób naturalny i zgodny z indywidualnym rozwojem każdego dziecka
Do Twojej dyspozycji oddajemy bogatą ofertę szkoleń, dzięki którym nieustannie możesz rozwijać swoje nauczycielskie umiejętności – zarówno te twarde, jak i miękkie! W samym roku szkolnym 2022/23 nasi nauczyciele mogą skorzystać z 45 różnych tematów szkoleń i warsztatów 😊
Razem ze swoimi uczniami możesz realizować projekty muzyczne, filmowe i teatralne związane z naszym corocznym projektem międzynarodowym (https://earlystage.pl/pl/przygoda/projekty)
Dzień w firmie
Twój grafik jest układany na podstawie dyspozycyjności, którą zgłaszasz swojemu dyrektorowi
Swoje lekcje przygotowujesz w oparciu o profesjonalny i autorski program nauczania korzystając z bogatej bazy z gotowymi materiałami, które ułatwiają przygotowanie zajęć
Twoją codzienną pracę w Early Stage wspomagają nowoczesne technologie - m.in. aplikacja muzyczna, e-dziennik i platforma z gotowymi materiałami
Otrzymujesz stałą opiekę metodyczną i jesteś częścią zespołu, który się wspiera, wymienia pomysłami oraz dobrą energią :)
Nie zapominamy także o chwilach na wspólną kawę, rozmowy oraz integrację w pracy i poza pracą :)
Zdjęcie

Kontakt: Early Stage

Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Śledź nas w sieci

Praca w firmie Early Stage

Early Stage - Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
60 lokalizacji
Pełny etatSpecjalista (Mid / Regular)
opublikowana: 23 marca 2023
Early Stage - Właściciel szkoły języka angielskiego
Early Stage
75 lokalizacji
Pełny etatDyrektor
opublikowana: 22 marca 2023
Early Stage - Właściciel szkoły języka angielskiego
Early Stage
75 lokalizacji
Pełny etatDyrektor
opublikowana: 22 marca 2023
210
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
Zobacz oferty

Proces rekrutacyjny

Rodzaj rekrutacji
 • 1

  ETAP I

  Właśnie otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie! Jeśli będziemy mogli zaproponować Ci rozwijanie się pod naszymi skrzydłami, na pewno skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

 • 2

  ETAP II

  Spotkanie online/stacjonarne, podczas którego przeprowadzimy test językowy. Chcemy poznać Twoje pomysły na ciekawe i angażujące metody pracy z dziećmi. Opowiemy o warunkach pracy i zatrudnieniu. Obejrzymy fragmenty zajęć, które wskażą najważniejsze elementy w naszej metodyce.

 • 3

  ETAP III

  Poprosimy Cię o poprowadzenie fragmentu zajęć w terminie dogodnym dla obu stron. Jeżeli uda się to wcześniej ustalić, to będzie możliwość przeprowadzenia go od razu po Etapie II.

 • 4

  ETAP IV

  Gratulujemy i witamy na pokładzie! 🙂 Po pozytywnym przejściu etapów opisanych powyżej pozostaje nam tylko podpisanie umowy i powitanie Cię na pokładzie Early Stage.

 • 1

  ETAP I

  Wypełniasz aplikację.

 • 2

  ETAP II

  Poznajemy się / Przeprowadzasz lekcję pokazową w jednej z naszych szkół.

 • 3

  ETAP III

  Omawiamy warunki współpracy i podpisujemy umowę.

 • 4

  ETAP IV

  Szkolimy i przygotowujemy Cię do otworzenia szkoły.

 • 1

  ETAP I

  Wypełniasz formularz rekrutacyjny i przesyłasz go do nas wraz ze swoim CV.

 • 2

  ETAP II

  Zapraszamy Cię na spotkanie (online lub stacjonarne), żeby porozmawiać o Twoim doświadczeniu i oczekiwaniach obu stron. *W zależności od stanowiska na jakie aplikujesz możesz otrzymać prośbę o wykonanie zadania rekrutacyjnego.

 • 3

  ETAP II

  Omawiamy warunki współpracy i podpisujemy umowę.

 • 4

  ETAP IV

  Po pozytywnym przejściu etapów opisanych powyżej witamy Cię na pokładzie i wdrażamy w nowe obowiązki :-)

Early Stage

Strefa pracodawcy

Early Stage

Co nas wyróżnia?

29

lat na rynku edukacyjnym

850

placówek w całej Polsce

50 000

uczniów w całej Polsce

Zdjęcie
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

Early Stage to szkoła języka angielskiego, działająca od 1993 roku - zaczynaliśmy na warszawskim Mokotowie jako mała rodzinna firma. Dzisiaj prowadzimy niemal 850 szkół, w których współpracuje z nami ponad 1000 nauczycieli – ludzi z pasją do nauczania dzieci i młodzieży.

Działamy na zasadzie franczyzy, a nasze filie otwierają angliści na terenie całej Polski. Większość z nich to nasi lektorzy - dziś prowadzą własne szkoły Early Stage, na bezpiecznych warunkach finansowych oraz bez opłaty wstępnej.

Okiem pracownika

Opinie o firmie Early Stage

 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Nauczanie rozpoczęłam właśnie tu, 5 lat temu. Była to najlepsza decyzja. Nauczyłam się mnóstwo, zwłaszcza w trudnym okresie lockdownu. Ogromnym + jest elastyczny grafik i szkolenia :) Polecam każdemu, kto chce się rozwijać i czuć się docenionym :)
  Beata Pietrasz
  Lektorka Early Stage Warszawa
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  W Early Stage pracuje już drugi rok. Obecnie w pełni realizuje się jako lektor, bo przekazywanie wiedzy to moja pasja. Praca z młodzieżą w Early Stage to coś, co sprawia mi ogromna satysfakcję i pozwala wierzyć, że to co robię ma sens!
  Bartłomiej Matracki
  Lektor Early Stage Warszawa
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Wybrałam franczyzę Early Stage, ponieważ nie wyobrażałam sobie uczyć inaczej niż naszą metodą. Jestem wdzięczna za to, jak świadomą i dojrzałą organizacją jesteśmy, jak potrafimy się komunikować i jakie mamy podejście do zmian.
  Justyna Tymińska
  Właścicielka Early Stage Pruszków, Ursus, Michałowice, Komorów, Nowa Wieś
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Otworzenie własnej szkoły językowej pozwoliło nam zrealizować nasze zawodowe marzenia i ambicje. Bardzo ważne dla nas jest to, że możemy prowadzić szkołę według wartości, które są nam bliskie, a takie właśnie znaleźliśmy w Early Stage.
  Ewelina i Łukasz Iwańczyk
  Właściciele Early Stage Tarnogród
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Early Stage to miejsce, w którym naprawdę dba się o pracownika poczynając od procesu rekrutacji, poprzez ciepłą atmosferę oraz szeroki pakiet szkoleń i wsparcia nie tylko swojego zespołu, ale również każdej osoby w firmie. Lubię tu być!
  Agnieszka Batory
  Specjalistka ds. marketingu w centrali szkoły
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Z Early Stage jestem związana od 30 lat – zaczynałam jako uczennica. Obecnie pracuję w centrali szkoły - dzięki temu, że jako organizacja ciągle się rozwijamy, nie ma tu miejsca na nudę. Jest za to przestrzeń na własne pomysły i poczucie realnego wpływu.
  Dorota Neal
  Dyrektorka ds. szkoleń i EdTech w centrali szkoły
9 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Miejsce pracy, w którym to co robisz ma znaczenie

Zdjęcie
O naszych wartościach

W Early Stage zależy nam, aby tworzyć miejsce pracy, które daje poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Nasz system wartości opiera się na relacjach, tolerancji, otwartości oraz konstruktywnym feedbacku. Cieszymy się, że nasze wewnętrzne działania na rzecz pracowników zostały zauważone i docenione przez ekspertów w tej dziedzinie. Po wybuchu pandemii portal Pracuj.pl wyróżnił naszą firmę tytułem ‘Dobry pracodawca na trudne czasy’. 


W tym roku zostaliśmy również docenieni przez portal MarkaPracodawcy, która na bazie naszych działań, przyznała nam odznakę "Friendly Workplace 2022". Zostaliśmy wyróżnieni m.in za budowanie kultury organizacyjnej w oparciu o wartości etyczne, wzmacnianie relacyjnej i partnerskiej kultury organizacyjnej, a także za zaangażowanie na rzecz tworzenia zdrowego i przyjaznego miejsca pracy.

Zdjęcie

You matter!

Zależy nam, aby wszyscy nauczyciele czuli się zauważeni i docenieni. W 2019 roku rozpoczęliśmy serię działań pod hasłem ‘‘You matter’, które zwracają uwagę na to jak ważna w budowaniu poczucia sensu z wykonywanej pracy jest kultura doceniania i wdzięczności. 


W 2020 w ramach akcji YOU MATTER zaprosiliśmy do naszej siedziby 8 nauczycieli z informacją, że obejrzą krótki materiał filmowy. Nauczyciele nie wiedzieli, że w filmie zobaczą osobę, która nagrała dla nich specjalne podziękowanie za wykonywaną pracę. Autorami nagrań byli uczniowie, rodzice, dyrektorzy, metodycy oraz koledzy z pracy. Całość była niesamowicie autentyczna i poruszająca. Kampania zwraca uwagę na to jak ważne jest poczucie, że nasza praca jest doceniania, oraz jak wartościowe potrafi być dawanie pozytywnego feedbacku innym.


Wszystkie nagrania są dostępne na naszej stronie youmatter.earlystage.pl

  Lokalizacja: Early Stage

  Early Stage
  Główna siedziba
  Early Stage
  ul. Oksywska 23
  01-694 Warszawa

  Poznaj pozostałych pracodawców

  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   1

   SIGNAL IDUNA POLSKA TU S.A. | SIGNAL IDUNA Życie Polska TU S.A.

   Warszawa
   • 1 oferta pracy
   • rekrutacja zdalna
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   1

   Elis Polska

   Nowy Tuchom
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   2

   PM Group Polska Sp. z o.o.

   Wrocław
   • dodatkowe benefity
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   BUZZcenter Sp. z o.o.

   Warszawa
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    3

    EME Aero Sp.z o.o

    Jasionka
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0

    TOM-GAST Sp.J.

    Łódź
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     2

     Paragon Siechnice Sp. z o.o.

     Siechnice
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     0

     Elkom Trade S.A.

     Ostrowiec Świętokrzyski
     • Obrazek firmy
      Logo firmy
      Licznik polubień
      0

      Eko-logis Jacek Adamczyk

      Wrocław
      • Obrazek firmy
       Logo firmy
       Licznik polubień
       0

       Q4GLASS JANKOWIAK I WSPÓLNICY SP. K.

       Koszalin