• Deutsche Bank Polska
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Deutsche Bank Polska

Deutsche Bank Polska

4 polecenia pracodawcy
0 ofert pracy
Branża
 • Bankowość/Finanse/Ekonomia
Lokalizacja
Główna siedziba
Warszawa
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
Fakty
 • Deutsche Bank Polska S.A. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej i największego banku rozliczeniowego strefy EURO. W Polsce od 1995 roku, zatrudniamy ponad 350 Pracowników.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Wybierz dział
Jak się u nas pracuje?
Stosujemy hybrydowy model pracy
Pracujemy w doskonałej atmosferze: otwartości i rozwoju, uśmiechu, wzajemengo szacunku, polityki różnorodności i włączania (diversity & inclusion)
Dbamy o pracowników, wspieramy rozwój osobisty i promujemy wellbeing oraz work-life balance
Dzień w firmie
Pracę możemy zaczynać od godziny 8 do 9.30
Codziennie mamy szansę na rozwój kompetencji zawodowych, w tym możliwość komunikacji w j.angielskim
Uczestniczymy w ciekawych spotkaniach, realizujemy indywidualne zadania w ramach interdyscyplinarnych Zespołów
Oferujemy komfortową przestrzeń do pracy: nowoczesne pomieszczenia biurowe, eleganckie wnętrza, wspólne miejsce na przerwę i odpoczynek (Coffee & Connect)
Zdjęcie

Benefity

dla Ciebie
 • prywatna opieka medyczna
 • ubezpieczenie na życie
 • spotkania integracyjne
 • opieka stomatologiczna
 • firmowa biblioteka
 • strefa relaksu
 • dofinansowanie wypoczynku
 • inicjatywy dobroczynne
 • firmowa drużyna sportowa

Kontakt: Deutsche Bank Polska

Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Śledź nas w sieci

Proces rekrutacyjny

Odkryj z nami nowe możliwości i swój potencjał. Nie boisz się zmian, pragniesz się rozwijać i nabywać nowe kompetencje i umiejętności oraz budować swoje doświadczenie zawodowe? Nasz zespół to ludzie o różnorodnych doświadczeniach i pomysłach.
Rodzaj rekrutacji
 • 1

  Selekcja CV / Rozmowa telefoniczna

  Z nadesłanych dokumentów wybierzemy te, które spełniają kryteria określone w ofercie pracy. W następnym etapie zadzwonimy do Ciebie, aby porozmawiać o powodach zainteresowania naszą ofertą oraz motywacją do zmiany pracy.

 • 2

  Spotkanie rekrutacyjne

  Wybrane osoby zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie Banku, podczas którego będziemy chcieli lepiej Cię poznać. Często prowadzimy również pierwszy etap rekrutacji online. Preferujesz spotkanie zdalnie? Dla nas to żaden problem.

 • 3

  Potwierdzenie kompetencji

  Jeśli znajdziesz się w ostatnim etapie rekrutacji, poprosimy Cię o potwierdzenie informacji zawartych w CV (w zakresie doświadczenia, wykształcenia oraz pozostałych kwalifikacji).

 • 4

  Decyzja o zatrudnieniu

  Jeśli zostałaś/łeś wybrana/y złożymy Ci ofertę współpracy na piśmie. Po akceptacji naszej oferty umówimy się na podpisanie umowy. Pozostałym kandydatom przekażemy odpowiednią informację zwrotną.

 • 1

  CV / Screening Interview

  Pierwszy etap polega na selekcji dokumentów, które nam przekazałeś oraz wybraniu tych, które spełniają nasze oczekiwania. Dlatego tak ważne jest, aby CV które do nas prześlesz było czytelne i wprost odpowiadało na określone w ogłoszeniu oczekiwania.

 • 2

  Asessment Center

  Zależy nam, aby sprawdzić Twoją wiedzę i zaangażowanie w praktyce. Stąd też poprosimy Cię o wzięcie udziału w zadaniach grupowych. Specjalna komisja wyłoni najlepszych kandydatów.

 • 3

  Rozmowa rekrutacyjna

  Zadbamy o dobrą atmosferę spotkania i Twój komfort podczas rozmowy. Odpowiemy na Twoje pytania, wyjaśnimy wątpliwości i zrobimy wszystko, byś poczuł/a się komfortowo w nowej roli, z nami i w naszej organizacji.

 • 4

  Decyzja

  Wiemy, że trochę się denerwujesz, w końcu to Twoja pierwsza praca, ale niczym się nie przejmuj, zabierz ze sobą uśmiech i otwarty umysł, czekają na Ciebie serdeczni ludzie. Zapoznasz się z Zespołem, naszym miejscem pracy oraz uzyskasz wszelkie niezbędne informacje.

Deutsche Bank Polska

Strefa pracodawcy

Deutsche Bank Polska

Co nas wyróżnia?

56

- w tylu krajach jesteśmy/działamy na całym świecie

150

- Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank AG, jednej z największych instytucji finansowych na świecie, o ponad 150-letniej tradycji

12

- to średnia liczba lat stażu pracy w Deutsche Bank Polska S.A.

Zdjęcie

O nas

Grupa Deutsche Bank prowadzi działalność na polskim rynku od ponad 30 lat.

Jedynym akcjonariuszem Deutsche Bank Polska S.A. jest Deutsche Bank AG, jeden z wiodących banków o międzynarodowej renomie, posiadający ponad 150-letnie doświadczenia w dziedzinie usług finansowych. To również największy bank rozliczeniowy strefy euro i jeden z kluczowych globalnych graczy w obszarze obsługi handlu zagranicznego, rozliczeń, a także międzynarodowy lider w zakresie wymiany walut i bankowości inwestycyjnej.

W Polsce oferujemy szeroki wybór produktów dla Klientów Korporacyjnych i Instytucji Finansowych. Nasze innowacyjne rozwiązania odpowiadają na potrzeby Klientów w zakresie zarządzania płynnością, ryzykiem walutowym i łańcuchem dostaw. Pełnimy również rolę banku depozytariusza dla funduszy inwestycyjnych i emerytalnych.

Deutsche Bank Polska S.A. obsługuje także Klientów posiadających walutowe kredyty i pożyczki zabezpieczone hipotecznie, zaciągnięte przed 2018 rokiem.

W Deutsche Bank Polska S.A. rozumiemy i wspieramy dbałość o środowisko, społeczność i pracowników.

4 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

„Wzbij się z nami na wyższe poziomy zdobywając wiedzę i doświadczenie zawodowe” - program praktyk dla studentów w Deutsche Bank Polska S.A.

Jesteś studentem ostatnich lat studiów i chętnie przeznaczysz czas na rozwój i doskonalenie? Chcesz się sprawdzić i rozwijać w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku?

Zapraszamy do nas na praktyki.


Kogo szukamy?

Studentów III-V roku polskiej uczelni.


Gdzie?

W ramach skrojonego na miarę Programu praktyk, masz szansę poznać specyfikę funkcjonowania Deutsche Bank Polska, kluczowych procesów naszego łańcucha wartości, a także odpowiednich procedur i zasad pracy w Banku (1-wszy miesiąc). Dla zainteresowanych i najlepszych osób mozliwość kontynuacji praktyk w zakresie określonych zadań, odpowiednich do profilu uczestnika programu, w dedykowanej jednostce Banku (od 3 do 11 miesięcy).

Praktyki będą odbywać się stacjonarnie w siedzibie Banku w wymiarze min. 20 h tygodniowo.


Kiedy?

Prowadzimy nabór trzy razy w roku: w październiku, lutym i czerwcu. Czekamy na Twoje zgłoszenia do najbliższej edycji!

Po zakończeniu stażu otrzymasz zaświadczenie o odbyciu praktyk, referencje oraz dyplomy potwierdzające realizację konkretnych szkoleń. A jeśli Twoje osiągnięcia i rozwój zrobią na nas duże wrażenie to masz szansę na stałą pracę z nami.


Co zyskujesz?

Zdobędziesz wiedzę o funkcjonowaniu instytucji bankowej oraz kompetencje i doświadczenia zawodowe, które będą fundamentem dla dalszego rozwoju. Rozwiniesz także umiejętności komunikacji i budowania relacji w różnorodnych zespołach pod względem doświadczenia, wiedzy, wieku i płci. Podczas stażu możesz liczyć też na liczne szkolenia stacjonarne i online, merytoryczną wiedzę od przełożonych i współpracowników, a także na wspólne zajęcia integracyjne i mile spędzony czas. Otrzymasz także wynagrodzenie.

Inicjatywy społeczne

Poza merytoryczną pracą, nasz Bank angażuje się w różnorodne inicjatywy społeczne, naukowe i kulturalne, kierując się zasadą „Giving more than just money”. 


W ramach międzynarodowych struktur Banku działa Fundacja Deutsche Bank finansująca projekty kulturalne i edukacyjne na całym świecie. Przez niemal 20 lat Deutsche Bank Polska S.A. z Zachętą – Narodową Galerią Sztuki, współorganizował konkurs Spojrzenia, gdzie nagroda Deutsche Bank Polska S.A. wędrowała do najciekawszych młodych artystów na polskiej scenie sztuki współczesnej. 


Grupa Deutsche Bank wspiera również wiele inicjatyw w zakresie muzyki. Od 2002 roku Deutsche Bank jest głównym mecenasem jednej z najsłynniejszych orkiestr symfonicznych na świecie – Filharmoników Berlińskich. W Polsce był inicjatorem cyklu Deutsche Bank Invites, w ramach którego na przestrzeni dekady odbyło się 50 koncertów z udziałem wybitnych muzyków, zarówno polskich, jak i zagranicznych.


Od 2019 roku Deutsche Bank Polska S.A. jest partnerem Konkursu Fotograficznego im. Krzysztofa Millera, organizowanego przez redakcję „Gazety Wyborczej”. Celem Konkursu jest promocja fotografii o wyjątkowych wartościach dziennikarskich, wyróżniających się pogłębionym, rzetelnym i odważnym spojrzeniem na trudne tematy.


Prowadzimy także bankową pasiekię – projekt mający na celu wsparcie ekosystemu, którego pszczoły miodne stanowią ważną część. Ule umieszczone z inicjatywy Pracowników Banku na dachu biurowca Focus, będącego siedzibą Deutsche Bank Polska S.A., to jedna z najwyżej położonych pasiek w Warszawie – dach budynku odpowiada 13. kondygnacji. Każdy sezon miodobrania przynosi średnio 130 kg miodu, którego mamy nadzieję, że spróbujesz! 

  Lokalizacja: Deutsche Bank Polska

  Deutsche Bank Polska
  Główna siedziba
  Deutsche Bank Polska Spółka Akcyjna
  Focus, Al. Armii Ludowej 26
  00-609 Warszawa

  Poznaj pozostałych pracodawców

  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   SGS

   Warszawa(+3 lokalizacje)
   • 94 oferty pracy
   • rekrutacja zdalna
   • dodatkowe benefity
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Kratki.pl

   Jedlińsk - Wsola(+2 lokalizacje)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Coditive Software House

   Knurów
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0

    Fortum

    Fortum Polska(+3 lokalizacje)
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0

    PepsiCo

    Warszawa(+12 lokalizacji)
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0

    Goodvalley Polska

    Przechlewo
    • dodatkowe benefity
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    2

    COLOR-PRESS Sp. z o.o.

    Biestrzyków
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     0

     Formel D Polska Sp. z o.o.

     Gliwice(+2 lokalizacje)
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     1

     Engave S.A.

     Warszawa
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     0

     LyondellBasell

     Poznań