• COWI Polska Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
COWI Polska Sp. z o.o.

COWI Polska Sp. z o.o.

  Branża
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Wrocław
  Oddziały
  Gdańsk, Kraków, Bielsko-Biała
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • kontrakt B2B
  Fakty
  • COWI Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy COWI (www.cowi.com) działającą w obszarze infrastruktury, budownictwa, środowiska, energetyki, przemysłu i planowania przestrzennego.

  Kontakt: COWI Polska Sp. z o.o.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  COWI Polska Sp. z o.o.

  Strefa pracodawcy

  COWI Polska Sp. z o.o.
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  Posiadając ponad 93 biura na całym świecie, COWI jest wiodącą międzynarodową grupą konsultingową dostarczającą klientom innowacyjne i zrównoważone rozwiązania złożonych wyzwań w zakresie transportu, energii, środowiska, wody, przemysłu, budynków i planowania. Wraz z naszymi ponad 6500 oddanymi profesjonalistami COWI przesuwa granice projektowania inżynieryjnego na całym świecie.


  COWI Polska Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, jest firmą doradczą, częścią międzynarodowej grupy COWI (www.cowi.com) działającą w obszarze infrastruktury, budownictwa, środowiska, energetyki, przemysłu i planowania przestrzennego w Europie, Afryce, Ameryce Środkowej, na Bliskim i Dalekim Wschodzie.


  Usługi COWI Polska świadczone są w ramach 4 Sekcji:

  1. Woda i środowisko- usługi w zakresie melioracji, zaopatrzenia w wodę pitną, kanalizacji, akustyki, geologii, kartografii i GIS oraz MEP
  2. Koleje - usługi planistyczne i projektowe w dziedzinach inżynierii kolejowej: permanent way, zasilanie i OCL, sygnalizacja
  3. Tunele i konstrukcje podziemne - projektowanie konstrukcji podziemnych; obliczenia inżynierskie, rysunki, specyfikacje i raporty dla obiektów podziemnych; opracowanie detali konstrukcyjnych do rysunków konstrukcyjnych; analiza MES oraz projektowanie (konstrukcje betonowe); rysunki 2D, modele 3D oraz rozwiązania BIM; analizy, obliczenia i modelowanie geotechniczne.
  4. Energia - wysoce zaawansowane analizy hydrauliczne i termodynamiczne systemów ciepłowniczych i chłodniczych.
  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

   

  Lokalizacja: COWI Polska Sp. z o.o.

  COWI Polska Sp. z o.o.
  Główna siedziba
  COWI Polska Sp. z o.o.
  Strzegomska 138
  54-429 Wrocław
  • Oddziały
   Gdańsk
   Kraków
   Bielsko-Biała

  Poznaj pozostałych pracodawców