liczy się wnętrze

Zawód na Propsie

Zawód na Propsie

Trening czyni mistrza

 • CMC Poland Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
 • Wyślij CV
CMC Poland Sp. z o.o.

CMC Poland Sp. z o.o.

0 poleceń pracodawcy
3 oferty pracy
Rekrutacja zdalna
Branża
 • Produkcja - zakłady przemysłowe
 • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
 • Logistyka/Dystrybucja
Lokalizacja
Główna siedziba
Zawiercie
Oddziały
Dąbrowa Górnicza, Rzeszów, Żyrardów, Katowice, Bydgoszcz, Chrzanów
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • kontrakt B2B
 • umowa o staż / praktyki
Fakty
 • Commercial Metals Company (CMC) to globalne przedsiębiorstwo zajmujące się recyklingiem, produkcją i przetwórstwem stali. W Polsce firma CMC obecna jest od 3.12.2003.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Wybierz dział
Jak się u nas pracuje?
Tutaj zlokalizowana jest główna siedziba naszej firmy, z wydziałami produkcyjnymi, wydziałami utrzymania ruchu, kontroli jakości i pełnym wsparciem administracyjnym. W CMC Poland liczy się wnętrze, a nasz sukces rozumiany jest poprzez indywidualne osiągnięcia poszczególnych pracowników.
Dzień w firmie
Zajmujemy się recyklingiem, produkcją i przetwórstwem stali. To trzy filary naszej działalności. Na odprawie zmianowej lub brygadowej lub spotkaniach przekazujemy sobie najważniejsze informacje i każdy z nas wypełnia obowiązki powierzone na danym stanowisku w zgodzie z najwyższymi standardami BHP, ochrony danych, bezpieczeństwa IT i etyki biznesu. Dbamy o poszerzanie kompetencji kadry na szkoleniach organizowanych przez pracodawcę.
Zdjęcie

Benefity

dla Ciebie
 • dofinansowanie zajęć sportowych
  wyróżniony
 • prywatna opieka medyczna
  wyróżniony
 • dofinansowanie szkoleń i kursów
  wyróżniony
 • ubezpieczenie na życie
 • możliwość pracy zdalnej
 • elastyczny czas pracy
 • preferencyjne pożyczki
 • dodatkowe świadczenia socjalne
 • karty przedpłacone
 • dofinansowanie wypoczynku
 • dofinansowanie wakacji dzieci
 • wyprawka szkolna
 • kawa / herbata
 • napoje
 • możliwość uzyskania uprawnień
 • pikniki rodzinne

Kontakt: CMC Poland Sp. z o.o.

Wyślij nam swoje CV

Żadna oferta nie wzbudziła Twojego zainteresowania? Nic nie szkodzi! Wyślij nam swoje CV, dołączymy je do naszej bazy. Przeglądamy ją w trakcie każdej rekrutacji.

Wyślij CV
Obserwuj pracodawcę

Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych, które prowadzi ten pracodawca. Bądź na bieżąco!

Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Śledź nas w sieci

Praca w firmie CMC Poland Sp. z o.o.

CMC Poland Sp. z o.o. - Kierowca C+E

Kierowca C+E

CMC Poland Sp. z o.o.
BydgoszczPełny etatPracownik fizyczny
opublikowana: 17 marca 2023
CMC Poland Sp. z o.o. - Dyżurny Ruchu

Dyżurny Ruchu

CMC Poland Sp. z o.o.
ZawierciePełny etatSpecjalista (Mid / Regular)
opublikowana: 16 marca 2023
CMC Poland Sp. z o.o. - Spawacz - Ślusarz

Spawacz - Ślusarz

CMC Poland Sp. z o.o.
Herby (pow. lubliniecki)Pełny etatPracownik fizyczny
opublikowana: 14 marca 2023
3
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
Zobacz oferty

Proces rekrutacyjny

 • 1

  Daj się poznać!

  Prześlij do nas swoją aplikację w odpowiedzi na interesujące Cię ogłoszenie. Jeśli w danej chwili nie znajdujesz dla siebie odpowiedniej oferty, nie zwlekaj, wyślij nam swoje CV w rekrutacji spontanicznej. Odezwiemy się do Ciebie, gdy pojawi się wakat dopasowany do Twojego profilu.

 • 2

  Analiza

  Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i poświęcony czas, teraz nasza kolej, aby przeanalizować przesłane przez Ciebie dokumenty. Jeśli Twoje doświadczenie zawodowe i kompetencje spełniają nasze oczekiwania skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy czas i miejsce spotkania rekrutacyjnego.

 • 3

  Spotkanie

  Wybranych kandydatów zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne. Rozmowa jest okazją, abyśmy mogli lepiej się poznać. Zaangażujemy w to spotkanie naszych specjalistów działu HR i przedstawiciela pionu, do którego szukamy pracownika.

 • 4

  Decyzje i informacja zwrotna

  Każdy kandydat, który uczestniczył w rozmowie rekrutacyjnej otrzymuje od nas wiadomość niezależnie od wyniku procesu. Pozytywna informacja zwrotna oznacza rozpoczęcie współpracy z nami – witamy w CMC Poland! Poznaj swój zespół, kulturę organizacyjną CMC i pokaż zaangażowanie, na którym warto polegać.

Staże i praktyki w CMC Poland Sp. z o.o.
Zdjęcie
Zawód na propsie! Technikum daje więcej

CMC Poland od lat angażuje się w kształcenie młodego pokolenia. Dualny system kształcenia, oparty na porozumieniach z lokalnymi szkołami technicznymi działa w firmie od 2016r. W roku szkolnym organizujemy dla uczniów zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe na naszych wydziałach produkcyjnych oraz w obszarze logistyki.

Uczniom naszych klas patronackich zapewniamy fachową opiekę Instruktorów Praktycznej Nauki Zawodu. 

Studia dualne

Współpracujemy z Politechniką Śląską z Wydziałem Technologicznym Mechanicznym. W ramach współpracy, studenci studiów dualnych odbywają u nas staże przemysłowe, dzieląc rok akademicki między zajęcia teoretyczne na uczelni a praktyczną naukę i zdobywanie doświadczenia w firmie przemysłowej w relacji 50/50. Przy współpracy z CMC Poland i zaangażowaniu naszych pracowników, Politechnika Częstochowska od roku akademickiego 2018/2019 uruchomiła kierunek Metalurgia.

CMC Poland Sp. z o.o.

Strefa pracodawcy

CMC Poland Sp. z o.o.

Co nas wyróżnia?

4

Miliony ton złomu rocznie w segmencie Recyklingu

8

Milionów ton stali rocznie wyprodukowanej w 11 hutach CMC na świecie

3

Miliony ton rocznie w segmencie prefabrykacji stali

Zdjęcie

O nas

Commercial Metals Company (CMC) to globalne przedsiębiorstwo zajmujące się recyklingiem, produkcją i przetwórstwem stali. Naszą stal można znaleźć na stadionach futbolu amerykańskiego, na niemieckich lotniskach, w infrastrukturze budowanej w Arabii Saudyjskiej, w wieżowcach Singapuru oraz w innych znanych budowlach na całym świecie, a w Polsce - m.in. w budynku Warsaw Spire. W Polsce firma CMC obecna jest od 3 grudnia 2003r., kiedy przejęła udziały w Hucie Zawiercie S.A. Obecnie CMC Poland Sp. z o.o. produkuje wyroby gorącowalcowane długie w oparciu o wsad pochodzący z własnej stalowni elektrycznej, w której do produkcji wykorzystuje się złom stalowy. Aktualnie CMC Poland zatrudnia w całej Polsce ok. 2 850 pracowników.

Okiem pracownika

Opinie o firmie CMC Poland Sp. z o.o.

 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  W CMC Poland pracuję od ponad 5 lat na Wydziale Walcowni. Dlaczego warto wybrać CMC Poland? Pewny pracodawca, solidne wynagrodzenie, dodatki premiowe i szeroki wachlarz benefitów.
  Kamil
  Walcownik
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Z CMC Poland związałam swoje losy już w technikum, gdzie uczęszczałam do klasy patronackiej CMC o kierunku technik mechanik. Po zakończeniu kształcenia i zdanej maturze, podjęłam pracę w CMC Poland w oddziale Laboratoriów.
  Anita
  Ślusarz-Laborant
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  W CMC Poland pracuję ponad 10 lat. Liczne szkolenia, najnowsze technologie z którymi na co dzień mamy do czynienia- to tylko niektóre z czynników, które pozwoliły mi na rozwój zawodowy i osobisty.
  Leszek
  Menedżer procesu SIOP
0 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Zdjęcie
Otoczenie społeczno- gospodarcze

Zaangażowanie w życie lokalnych społeczności wzmacnia naszą reputację, buduje dobre relacje oraz inspiruje do podejmowania działań przez pracowników. Wspieramy liczne akcje, inicjatywy ważne dla mieszkańców Zawiercia i okolic oraz pasje naszych pracowników. W ostatnich latach mieliśmy okazję wesprzeć finansowo i uczestniczyć w sztafecie Business Run Katowice, wesprzeć półmaraton w Zawierciu, charytatywną akcję jednego z pracowników CMC – „Patrząc w góry 1100 km dla Nicole”, Jurathlon.

Wspieramy lokalne instytucje i organizacje: Państwową Straż Pożarną, Orkiestrę Dętą CMC, akcję charytatywną “Szlachetny Dar”, Stowarzyszenie "Amazonki", Fundację „Pomoc Rodzinie”, Szpital Powiatowy w Zawierciu oraz wiele innych w zależności od bieżących potrzeb.

Corocznie od kilkunastu lat w sobotę przed Wigilią Świąt Bożego Narodzenia organizujemy na terenie Zawiercia akcję „Mikołaje CMC”, podczas której nasi pracownicy w strojach Mikołajów rozdają zawierciańskim dzieciom maskotki i słodycze. 

Zdjęcie
Zdjęcie
liczy się wnętrze- liczą się sportowe emocje

Lokalnie wspieramy drużyny sportowe (jesteśmy sponsorem tytularnym), które mają rzeszę fanów wśród naszych pracowników:

 • klub siatkówki męskiej grający w PlusLidze - Aluron CMC Warta Zawiercie - aluroncmc.pl
 • klub piłki ręcznej grający w I lidze – KS Viret CMC Zawiercie - viretzawiercie.pl


Wiemy, że wielu mieszkańców Zawiercia oraz naszych pracowników całym sercem aktywnie kibicuje lokalnym drużynom sportowym, a szczególnie naszemu klubowi siatkarskiemu. Wielu z nich aktywnie działa w klubie kibica „Jurajska Armia” (nazwa pochodzi od regionu, w którym położone jest Zawiercie – Jura Krakowsko-Częstochowska), będącym przykładem świetnej oddolnej akcji mieszkańców, którzy zjednoczyli swoje siły i w sposób bardzo profesjonalny i oddany kibicują swojej drużynie nie tylko w lokalnych meczach, ale również wyjazdowych

Zdjęcie
Zdjęcie
Nagrody dla CMC Poland

Nasze działania w różnych obszarach zostały dostrzeżone. W 2022 roku zostaliśmy wyróżnieni przez Forbes i Statista. Znajdujemy się w rankingu 300 najlepszych pracodawców w Polsce tj. Poland’s Best Employers (forbes.pl). 


W 2022 roku odebraliśmy nagrodę Pracodawcy Przyjaznego Pracownikom (prezydent.pl), kolejny raz zyskaliśmy tytuł Dobrego Pracodawcy 2022, oraz Srebrny Laur TuV Nord w dziedzinie Jakość w konkursie Supermeni Jakości.

Galeria

 

  Lokalizacja: CMC Poland Sp. z o.o.

  CMC Poland Sp. z o.o.
  Główna siedziba
  CMC Poland Sp. z o.o.
  Józefa Piłsudskiego 82
  42-400 Zawiercie
  Oddziały
  • Dąbrowa Górnicza
   Zakład Produkcyjny
   ul. Roździeńskiego 15
   Rzeszów
   Zbrojarnia
   ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 16
   Żyrardów
   Zbrojarnia
   ul. Jaktorowska 25
   Katowice
   Zakład Złomowy oraz Biuro Projektów Konstrukcji Żelbetowych
   ul. Surowcowa 30
  • Bydgoszcz
   Zakład Złomowy
   ul. Przemysłowa 19 B
   Chrzanów
   Zakład Złomowy
   ul. Kolonia Stella 33
   Gdańsk
   Zakład Złomowy
   ul. Roberta de Plelo 6
   Gdańsk
   Zakład Złomowy – Biuro
   ul. Mariana Chodackiego 33
  • Herby
   Zakład Złomowy
   ul. Lubliniecka 41
   Konin
   Zakład Złomowy
   ul. Marantowska 13A
   Koszalin
   Zakład Złomowy
   ul. Szczecińska 4
   Lublin
   Zakład Złomowy
   ul. Chemiczna 11a
  • Olsztyn
   Zakład Złomowy
   ul. Lubelska 23 A
   Raczki
   Zakład Złomowy
   ul. Kolejowa
   Świdnica
   Zakład Złomowy
   ul. Pogodna 5
   Zębiec
   Zakład Złomowy
   P.O. Box No. 1 Iłża
  • Katowice
   Finansowe Centrum Usług Wspólnych
   ul. Piotr Skargi 6
  Pokaż feed z...
  • Ikona aplikacji społecznościowej - Facebook
   Facebook
  • Ikona aplikacji społecznościowej - YoutubePlaylist
   YouTube
  CMC Poland Sp. z o.o. na Facebook

  Poznaj pozostałych pracodawców

  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   M2M Team Sp. z o.o.

   Warszawa
   • 3 oferty pracy
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Balton Sp. z o.o.

   Warszawa
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Hirschvogel Components Poland

   Gliwice
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   1

   All Windows Group Sp. z o.o. (Alsecco)

   Nysa(+3 lokalizacje)
   • 18 ofert pracy
   • dodatkowe benefity
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Instytut Adama Mickiewicza

   Warszawa
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Vents Group Sp. z o.o.

   Niepruszewo
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0

    e-point SA

    Warszawa
    • dodatkowe benefity
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0

    AFFORDABLE LIVE-IN HOMECARE LIMITED

    Cork City
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0

    BitPeak

    Warsaw(+1 lokalizacja)
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    2

    Sokołów S.A.

    Sokołów Podlaski(+1 lokalizacja)