• CERATIZIT K-K Sp. z o.o.
  • Najważniejsze informacje
  • Bądźmy w kontakcie
  • Strefa pracodawcy
  • Lokalizacje
CERATIZIT K-K Sp. z o.o.

CERATIZIT K-K Sp. z o.o.

  • 1 polecenie pracodawcy
Branża
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Produkcja - zakłady przemysłowe
Lokalizacja
Główna siedziba
Kędzierzyn-Koźle
Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
Fakty
  • Jesteśmy członkiem międzynarodowej grupy CERATIZIT. Ponad 100 LAT historii i doświadczenia – OD PIONIERA DO GLOBALNEGO GRACZA. Produkujemy najwyższej jakości węglikowe narzędzia skrawające.

Kontakt: CERATIZIT K-K Sp. z o.o.

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

CERATIZIT K-K Sp. z o.o.

Strefa pracodawcy

CERATIZIT K-K Sp. z o.o.

Co nas wyróżnia?

7 000

Ponad 7000 pracowników na całym świecie, w Polsce ok 250.

30

Ponad 30 zakładów produkcyjnych i ponad 70 biur sprzedaży na całym świecie.

100

Ponad 100 lat doświadczenia.

Zdjęcie

O nas

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu CERATIZIT z Grupy Plansee - zaawansowaną technologicznie grupą inżynieryjną specjalizującą się w narzędziach i technologiach twardych materiałów.


Jesteśmy uznawani za najszybciej rozwijającego się dostawcę narzędzi skrawających oraz światowym liderem rynku innowacji w zakresie produkcji prętów węglikowych.


Od początku pracujemy nad prototypami narzędzi, coraz bardziej skomplikowanymi patentami, tworzeniem produktów nowej generacji. Sukcesywny rozwój, podbijanie kolejnych sektorów, wprowadzanie na rynek kolejnych grup produktowych napędza firmę do nieustannego rozwoju.


Inwestycje w nowe technologie i kapitał ludzki, które w naszym przekonaniu muszą iść ze sobą w parze, są dla nas priorytetem, a także gwarancją sukcesu.


Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem. Są siła napędową dla naszego biznesu, inspiracją w codziennych działaniach.


Dołącz do naszego zgranego zespołu! Weź udział w tworzeniu naszej historii.

Obrazek kciuka w górę
1 użytkownik poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Budujemy silny zespół ufając sobie nawzajem

Poszukujemy pracowników z różnym wykształceniem i doświadczeniem, o wszechstronnych zainteresowaniach, zaangażowanych i chętnych do nauki. 


Naszą kulturę opieramy na naszych wartościach:


#Teamwork - budujemy silne zespoły ufając sobie nawzajem. Wspólnie tworzymy zespoły, które pomagają nam stawiać czoła codziennym wyzwaniom i osiągać wyznaczone cele.


#Creativity - nasz ciągły sukces zawdzięczamy przede wszystkim umiejętnościom każdego pracownika. Twój ciągły rozwój postrzegamy jako podstawę sukcesu naszej firmy.


#FightingSpirit - tworzymy wartości, wyznaczając ambitne cele. Dlatego porównujemy się z najlepszymi na rynku. Inwestujemy w przyszłość i staramy się iść o krok dalej w każdym aspekcie naszej działalności.


#Long-termThinking - jesteśmy oddani wizji i misji naszej firmy. W naszych rozważaniach strategicznych uwzględniamy środowisko, naszych współpracowników, klientów i dostawców. Lojalność, skupienie i szacunek są dla nas kluczowe i prowadzą nas przez lata do sukcesu w odpowiedzialny i zrównoważony sposób.

Lokalizacja: CERATIZIT K-K Sp. z o.o.

CERATIZIT K-K Sp. z o.o.
Główna siedziba
CERATIZIT K-K Sp. z o.o.
ul. Przyjaźni 47 B
47-225 Kędzierzyn-Koźle

Poznaj pozostałych pracodawców