Dołącz do Cetes Cosmetics Poland!

Dołącz do Cetes Cosmetics Poland!

 • Cetes Cosmetics Poland Sp z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Cetes Cosmetics Poland Sp z o.o.

Cetes Cosmetics Poland Sp z o.o.

  Branża
  • Produkcja - zakłady przemysłowe
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Warszawa
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • umowa na zastępstwo
  • umowa o pracę tymczasową
  Fakty
  • Cetes Cosmetics Poland (CCP) to fabryka zlokalizowana w warszawskim Ursusie, będąca częścią GRUPY ORIFLAME, jednej z największych koncernów kosmetycznych na świecie.

  Kontakt: Cetes Cosmetics Poland Sp z o.o.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  Cetes Cosmetics Poland Sp z o.o.

  Strefa pracodawcy

  Cetes Cosmetics Poland Sp z o.o.

  Co nas wyróżnia?

  23

  linie produkcyjne

  300

  nowych wdrożeń rocznie

  10

  lat średni staż pracowników w CCP

  Zdjęcie
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  Cetes Cosmetics Poland (CCP) to fabryka zlokalizowana w warszawskim Ursusie, będąca częścią GRUPY ORIFLAME, jednej z największych koncernów kosmetycznych na świecie. W Warszawie jesteśmy obecni od ponad 30 lat, najpierw jako Oriflame Products Poland a od 2019 roku jako Cetes Cosmetics Poland. 

  Nowa nazwa wiąże się ze zmianą strategii i mocnym wejściem na rynek niezależnych producentów oferujących usługi typu contract manufacturing i private label. Naszą bogatą, popartą wieloletnim doświadczeniem, praktyczną wiedzę o produkcji kosmetyków łączymy z efektywnością kosztową i wysoką sprawnością operacyjną, przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższych standardów jakościowych i środowiskowych.


  Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą, ponad 50-letnią historią Oriflame i jej szwedzkich założycieli, braci Roberta i Jonasa Af Jochnick, a także do poznania faktów dotyczących współczesnego Oriflame na stronach www.thisisoriflame.com i https://career.oriflame.com

  Oriflame to nasze korzenie, wspólna historia i wartości, wspólna unikalna kultura organizacyjna i cudowni ludzie, którzy sprawiają, że chce się tu zostać na dłużej.

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

  Nasze produkty

  Z naszych linii produkcyjnych schodzi szeroka gama kosmetyków „białych”, inaczej zwanych PHC (Personal Healthcare Cosmetics). Są to kremy, emulsje, szampony, balsamy, scruby, pasty do zębów, dezodoranty, toniki, mleczka, itp. Znaczną część portfolio wypełniają także produkty EDT, czyli wody perfumowane, wody toaletowe i wody kolońskie, oraz kosmetyki kolorowe (Colour Cosmetics), takie jak mascary i fluidy.


  Kosmetyki produkowane dla Oriflame są dostępne w sprzedaży realizowanej bezpośrednio poprzez sieć Brand Partnerów. Aktualny katalog emitowany co 3 tygodnie.

  Lokalizacja: Cetes Cosmetics Poland Sp z o.o.

  Cetes Cosmetics Poland Sp z o.o.
  Główna siedziba
  Cetes Cosmetics Poland Sp z o.o.
  Bohaterów Warszawy 2
  02-495 Warszawa

  Poznaj pozostałych pracodawców