W blasku świec
Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.
Aplikuj szybko
Aplikuj szybko
Aplikuj szybko
26
tyle lat jesteśmy na polskim rynku
75
do tylu krajów dostarczamy nasze produkty
1
milion - tylu konsumentów każdego dnia.
Jesteśmy międzynarodowym producentem świec, wkładów i zniczy. Nieodłączną częścią naszej wspaniałej historii jest Bolsius Polska sp. z o.o.- zakład produkcyjny w Zalesiu Małym koło Kobylina, od 1997 roku produkujący świece, lampiony i wkłady do zniczy na potrzeby rynku polskiego oraz rynków Europy Środkowej i Wschodniej.
Jesteśmy nastawieni na innowacje i najnowsze technologie. Zależy nam na ciągłym wzroście efektywności, warunkującej budowanie przewagi nad konkurencją. Każdego dnia wspólnie dbamy o rozwój naszej firmy.
Od 1870 roku nieustannie rozwijamy się by tworzyć magiczne chwile dla Was oraz przyszłych pokoleń. W pełni szacunku do naszego dziedzictwa, dbając o jakość oraz inspirowani miłością do ludzi i naszej planety.