• Blue Tank sp. z o.o.
  • Najważniejsze informacje
  • Bądźmy w kontakcie
  • Strefa pracodawcy
  • Lokalizacje
Blue Tank sp. z o.o.

Blue Tank sp. z o.o.

  • 1 polecenie pracodawcy
Branża
  • Energetyka
Lokalizacja
Główna siedziba
Warszawa
Jak zatrudniamy
  • umowa zlecenie
  • kontrakt B2B
Fakty
  • Blue Tank to firma wywodząca się z trzech, powszechnie uznanych, liderów swoich branż – Sandler Training Polska, E.ON Foton i Fortum. Naszą ambicją jest wniesienie nowej jakości na rynek energii.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?

Pracujemy mobilnie
Mamy elastyczne godziny pracy
Obsługujemy Klientów B2B
Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy

Dzień w firmie

Praca w Blue Tank to ekscytująca i dynamiczna przygoda z mobilnym charakterem i elastycznymi godzinami. Twój dzień rozpoczyna się od zdobywania klientów i budowania z nimi bliskich relacji. Przedstawiasz im innowacyjne rozwiązania energetyczne, które odmienią ich biznes. Dzięki swobodnemu harmonogramowi pracy, masz pełną kontrolę nad czasem i możliwość osiągnięcia swoich celów biznesowych. Twoje wysiłki mają realny wpływ na zrównoważony rozwój i oszczędność energii, a co za tym idzie, na sukcesy twoich klientów.
Zdjęcie

Kontakt: Blue Tank sp. z o.o.

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Blue Tank sp. z o.o.

Strefa pracodawcy

Blue Tank sp. z o.o.
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

Blue Tank jest rewolucyjnym startup'em, którego trzon stanowią trzej niekwestionowani potentaci w swoich dziedzinach! Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobytemu w Sandler Training Polska, światowym koncernie E.ON oraz liderze rynku czystej energii - Fortum, Blue Tank ma na celu diametralną zmianę podejścia do doradztwa i obsługi klientów biznesowych w zakresie optymalizacji kosztów energii.


Blue Tank jest zgrupowaniem pasjonatów energii, którzy nie boją się wyzwań i wiedzą, jak zapewnić kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Podejście jest zupełnie inne niż w przypadku typowych firm energetycznych. Priorytetem jest zawsze klient i jego potrzeby, a celem jest zapewnienie mu idealnie dopasowanych rozwiązań technologicznych, fachowej obsługi oraz poczucia bezpieczeństwa na długie lata po zakończeniu inwestycji. Czy jesteś gotów dołączyć do rewolucyjnej misji?

Obrazek kciuka w górę
1 użytkownik poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Lokalizacja: Blue Tank sp. z o.o.

Blue Tank sp. z o.o.
Główna siedziba
Blue Tank sp. z o.o.
ul. Flisa 4
02-247 Warszawa

Poznaj pozostałych pracodawców