<b>SPRAWIAMY, ŻE ZIELONE DZIAŁA</b>

SPRAWIAMY, ŻE ZIELONE DZIAŁA

Zespołowo i kompleksowo: innowacyjne BIOtechnologie czyszczenia dla przemysłu

 • Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o.

Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o.

 • 1 oferta pracy
 • 2 polecenia pracodawcy
Branża
 • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
 • Logistyka/Dystrybucja
 • Handel hurtowy
Lokalizacja
Główna siedziba
Katowice
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • kontrakt B2B
 • umowa o staż / praktyki
Fakty
 • Bio-Circle Polska. Innowacyjne BIOtechnologie czyszczenia dla przemysłu. Zespołowo: wspólna misja i pasje. Kompleksowo: środki chemiczne i urządzenia, doradztwo, usługi i serwis. W Polsce od 26 lat.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?

Jesteśmy doświadczonym i zgranym Zespołem, który łączy wspólna misja: MAKING GREEN WORK. Razem SPRAWIAMY, ŻE ZIELONE DZIAŁA. Pracujemy zespołowo i kompleksowo. Nie chodzimy utartymi ścieżkami – wciąż szukamy nowych dróg. Wzajemnie się wspieramy i nieustannie rozwijamy. Dzielimy też nasze pasje.

Dzień w firmie

Zespół stacjonarny w siedzibie Firmy oraz doradcy i serwisanci w całej Polsce
Sprawna komunikacja i współpraca, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi
Wsparcie rozwoju zawodowego i osobistego pracowników, poprzez mentoring i programy szkoleniowe
Międzynarodowa wymiana wiedzy i doświadczeń w ramach Grupy Bio-Circle
Zapewnienie work-life balance, dostępności oraz różnorodności w Zespole
Zdjęcie

Kontakt: Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o.

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Praca w firmie Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o.

Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o.

Specjalista ds. Wsparcia i Obsługi Klienta

4 900–5 100 zł brutto / mies.
 • Specjalista (Mid / Regular)
 • Pełny etat
 • Umowa o pracę
 • Praca stacjonarna, Praca hybrydowa

Aplikuj szybko

1
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
zobacz oferty
Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o.

Strefa pracodawcy

Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o.

Co nas wyróżnia?

26

To nasze lokalne doświadczenie. Od tylu lat wdrażamy na polskim rynku nowoczesne rozwiązania w dziedzinie czyszczenia przemysłowego.

29

To nasza siła. Tyle osób liczy obecnie nasz Zespół, który pracuje w siedzibie Firmy w Katowicach oraz we wszystkich regionach Polski.

65

To nasza międzynarodowość. W tylu krajach na świecie działa Grupa Bio-Circle, z siedzibą w Niemczech i zakładami produkcyjnymi w 5 globalnych lokalizacjach.

Zdjęcie
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

W Bio-Circle Polska łączymy lokalność z globalnością. Działamy w całej Polsce – zarówno w naszej siedzibie w Katowicach, jak i poprzez doradców i serwisantów we wszystkich regionach kraju. Jednocześnie stanowimy część Grupy Bio-Circle działającej na całym świecie. Dzięki temu korzystamy zarówno z polskiej, jak i międzynarodowej wiedzy i wymiany doświadczeń. 


Bliskie relacje, wielostronna komunikacja i czerpanie z tych bogatych międzynarodowych zasobów pomagają nam nieustannie się rozwijać. Dbamy o regularne podnoszenie poziomu wiedzy i kompetencji naszego Zespołu, nabywanie nowych umiejętności i wspieranie ich nowoczesnymi narzędziami pracy. Wciąż poszukujemy też usprawnień w różnych obszarach naszej pracy. Wszystko po to, by zapewniać naszym klientom wsparcie na najwyższym poziomie, a naszym pracownikom umożliwiać rozwój zawodowy i osobisty.


Specjalizujemy się w optymalizacji procesów czyszczenia przemysłowego: innowacyjne technologie i bezpieczne środki chemii technicznej. Naszymi priorytetami są: najwyższa jakość i skuteczność, poprawa bezpieczeństwa pracy i minimalizacja wpływu procesów czyszczenia na środowisko naturalne. Edukujemy i towarzyszymy we wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań, przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju polskiego przemysłu. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy.

Obrazek kciuka w górę
2 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Poznaj nasz Zespół i jego pasje!

W Bio-Circle Polska naszą największą siłą jest Zespół – przyjazny, zgrany i zaangażowany. Lubimy razem pracować i nie tylko. Łączą nas wspólne cele i misja. Razem SPRAWIAMY, ŻE ZIELONE DZIAŁA.


Aby tak było, musimy nieustannie się rozwijać. Nasi pracownicy biorą udział w regularnych szkoleniach wewnętrznych w różnych obszarach tematycznych, jak również w zewnętrznych programach szkoleniowych. Podnoszą kompetencje, zdobywają dodatkowe kwalifikacje i doskonalą umiejętności językowe. 


Wiedzą równie chętnie się też dzielimy. Podczas licznych wykładów, konferencji branżowych i webinarów technicznych dostarczamy naszym odbiorcom w branży przemysłowej wiedzy, która umożliwia im optymalizację procesów czyszczenia pod względem efektywności, bezpieczeństwa i ekologii. Wierzymy, że takie działania pozytywnie wpływają na przemiany jakościowe zachodzące w branży przemysłowej.


Oprócz wspólnej misji i zamiłowania do wiedzy, nasz Zespół łączą również wyznawane wartości, takie jak społeczna odpowiedzialność i szukanie rozwiązań przyjaznych środowisku naturalnemu – nie tylko w pracy, ale również w życiu prywatnym. 


Dzielimy też nasze zainteresowania w dziedzinie sportu, a w szczególności – sportów motorowych, które od lat wspieramy – zarówno kibicując zawodnikom na torach wyścigowych, jak i wdrażając w ich warsztatach ekologiczne rozwiązania w dziedzinie czyszczenia. To kolejny obszar, w którym wspólnie SPRAWIAMY, ŻE ZIELONE DZIAŁA.


Lokalizacja: Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o.

Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o.
Główna siedziba
Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o.
Połomińska 16
40-585 Katowice

Poznaj pozostałych pracodawców