#BiedronkaToMy

#BiedronkaToMy

www.pracawbiedronce.pl

#DealWithIT
 • Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

27 poleceń pracodawcy
393 oferty pracy
Możliwość pracy zdalnej
Rekrutacja zdalna
Branża
 • Handel detaliczny
Lokalizacja
Główna siedziba
Warszawa
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
Fakty
 • Zatrudniamy blisko 80 tys. Pracowników w ponad 3300 lokalizacjach. Od 27 lat kreujemy trendy w branży retail w Polsce.

Benefity

dla Ciebie
 • dofinansowanie zajęć sportowych
 • prywatna opieka medyczna
  wyróżniony
 • dodatkowe świadczenia socjalne
  wyróżniony
 • dofinansowanie nauki języków
 • paczki świąteczne
  wyróżniony
 • ubezpieczenie na życie
 • możliwość pracy zdalnej
 • elastyczny czas pracy
 • służbowy telefon do użytku prywatnego
 • preferencyjne pożyczki
 • wyprawka dla dziecka

Kontakt: Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

Obserwuj pracodawcę

Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych, które prowadzi ten pracodawca. Bądź na bieżąco!

Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Praca w firmie Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

Magazynier Kompletacji

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)
Ruda ŚląskaPełny etat4 300–6 500 zł brutto / mies.Pracownik fizyczny
opublikowana: 23 marca 2023

Sprzedawca – Kasjer

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)
GdyniaPełny etat, Część etatu3 750–4 600 zł brutto / mies.Pracownik fizyczny
opublikowana: 23 marca 2023
Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.) - Sprzedawca – Kasjer

Sprzedawca – Kasjer

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)
Warszawa, RembertówPełny etat, Część etatu4 300–4 600 zł brutto / mies.Pracownik fizyczny
opublikowana: 23 marca 2023
399
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
Zobacz oferty

Proces rekrutacyjny

 • 1

  Aplikacja

  Wszystkie stanowiska, na które obecnie prowadzimy rekrutacje wraz z podanymi lokalizacjami znajdują się w wyszukiwarce ofert. Aplikacja odbywa się on-line.

 • 2

  Kontakt telefoniczny

  To etap, który włączamy do wielu procesów rekrutacyjnych. Podczas rozmów telefonicznych sprawdzamy kluczowe dla nas kryteria. Ten etap umożliwia też kandydatom lepsze poznanie stanowiska (jeszcze przed spotkaniem rekrutacyjnym) oraz uzyskanie odpowiedzi na ważne dla kandydatów pytania.

 • 3

  Spotkanie rekrutacyjne

  Spotkania rekrutacyjne są dla nas najważniejszym etapem rekrutacji. Staramy się, żeby były prowadzone w przyjaznej, niestresującej dla kandydatów atmosferze. Chcemy poznać dotychczasowe doświadczenia zawodowe, a także dowiedzieć się, co jest ważne dla danej osoby, czego oczekuje od nas jako pracodawcy.

 • 4

  Informacja zwrotna

  Dbamy o to, aby każda osoba, która do nas zaaplikuje, niezależnie od tego, czy zostanie zakwalifikowana do kolejnego etapu rekrutacji, czy też nie, otrzymała informację zwrotną. Informację możesz otrzymać w formie mailowej – na podany podczas wypełniania kwestionariusza adres – lub też w formie telefonicznej.

Staże i praktyki w Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)
Zdjęcie
Program menedżerski - Management Trainee

Program menedżerski, do którego zapraszamy absolwentów i studentów ostatniego roku studiów, którzy marzą o dynamicznej karierze w branży retail.

W tym roku w ramach programu do naszego zespołu dołączyło 10 stażystów, którzy rozpoczęli pracę w wybranych działach Biedronki w Poznaniu oraz Warszawie. Uczestnicy mają szansę rozkwitnąć u lidera branży, zdobyć kluczową wiedzę biznesową i kompetencje liderskie, a w przyszłości objąć stanowiska menedżerskie. Świeżość ma przyszłość. Twórzmy ją razem!

Praktyki letnie - Owocne Wakacje

Owocne Wakacje to szansa na letnią przygodę w jednym z Biur Regionu Biedronki lub Biurze Głównym w Warszawie. To idealna okazja do rozpoczęcia przygody w handlu detalicznym.

Pod okiem doświadczonych pracowników naszej firmy praktykanci biorą udział w ciekawych i angażujących projektach, a także poznają działalność naszej sieci od środka i sprawdzają z czym to się je!

Rozpocznij swoją ścieżkę rozwoju zawodowego z Biedronką. Spraw, aby doświadczenie zostało z Tobą nie tylko na lato, a na lata!

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

Strefa pracodawcy

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

Co nas wyróżnia?

1

prywatny pracodawca w Polsce

24

benefity i programy wsparcia

3 300

lokalizacji, w których możesz pracować!

Zdjęcie
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

TO MY. CODZIENNIE.


Blisko 80 000 pracowników, 3250 sklepów w ponad 1100 miejscowościach, 17 centrów dystrybucyjnych, biura regionu i biuro główne w Warszawie, To właśnie Biedronka – część grupy Jeronimo Martins, lider polskiej branży retail, który cieszy się zaufaniem 4 milionów klientów i pracowników od ponad 26 lat. Codziennie.


Naszą misją jest wpływanie na doświadczenia zakupowe Polaków przez dostarczanie produktów i usług wysokiej jakości, z poszanowaniem zasad środowiska naturalnego i dbaniem o zrównoważony łańcuch dostaw.


Pracownikom gwarantujemy stabilność zatrudnienia oferując umowę o pracę od 1. dnia i pensję na czas, możliwość rozwoju w strukturach firmy – 90% awansów to awanse wewnętrzne oraz bogaty pakiet programów wsparcia i benefitów dla nich oraz ich rodzin.

Okiem pracownika

Opinie o firmie Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Dobra praca to dobre życie. To poczucie docenienia i możliwości rozwoju, a także miła atmosfera w pracy. Wiadomo, bywają cięższe momenty, ale da się przeżyć.
  Anita
  Sprzedawca-Kasjer
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Cenię sobie pracę w Biedronce, ponieważ daje mi zarówno dużo satysfakcji zawodowej, jak i możliwość rozwoju osobistego. Praca tutaj pozwala mi na dobre i spokojne życie.
  Mariusz
  Pracownik Magazynu
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Lubię pracę z profesjonalistami i ciągłe zmiany, które nie pozwalają popaść w rutynę. Świadomość pracy w największej prywatnej firmie w Polsce to tak jak gra w Realu Madryt – ogromny zaszczyt i prestiż.
  Zbigniew
  Dyrektor Operacyjny
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Praktyki w Biedronce dały mi możliwość poznania wielu inspirujących ludzi, którzy chętnie dzielili się ze mną swoją wiedzą. Byłam zaangażowana w różnorodne projekty, w tym w proces tworzenia kampanii, organizację wydarzeń pracowniczych, a także publikację treści w mediach Biedronki. Był to dla mnie z pewnością okres intensywnego rozwoju.
  Alicja
  Praktykantka
27 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Jak się pracuje w naszych działach

Sklep

Sercem naszego biznesu jest sprzedaż. Jeśli lubisz pracę z ludźmi i chcesz mieć realny wpływ na wynik sprzedaży to oferujemy Ci pracę w sklepie. Na początek masz kilka możliwości: lubisz pracę w sklepie z towarem to proponujemy Ci stanowisko Pracownika Sklepu. Stworzyliśmy stanowisko Kasjera z myślą o pracownikach, którzy lubią kontakt z klientem. Pracując jako Sprzedawca-Kasjer będziesz zajmować się zarówno obsługą klienta, jak i pracą na sali sprzedaży. Twoim kolejnym krokiem mogą być stanowiska kierownicze: Starszy Sprzedawca Kasjer współprowadzi zmiany i ściśle współpracuje z Kierownikiem Sklepu, Zastępca Kierownika Sklepu organizuje pracę zespołu i wspiera Kierownika Sklepu w różnorodnych działaniach, Kierownik Sklepu jest odpowiedzialny za funkcjonowanie sklepu i organizację pracy całego zespołu.

Magazyn

Rozpoczynając pracę w jednym z naszych 17 Centrów Dystrybucyjnych masz wiele możliwości. Sercem naszych magazynów jest Sekcja Kompletacji, która odpowiada za codzienne dostawy do sklepów w całej Polsce. Praca na stanowisku Magazyniera Kompletacji wiąże się z wysiłkiem fizycznym, ale też dobrym wynagrodzeniem. Jeżeli chcesz wspierać funkcjonowanie magazynu w Sekcji Przyjęć lub Sekcji Zwrotów i Reklamacji, spodoba Ci się stanowisko Magazyniera. Czujesz się pewnie prowadząc pojazdy? Proponujemy Ci stanowisko Operatora Wózka Wysokiego Składu. 


Pracując jako Inspektor ds. Administracyjno- Magazynowych będziesz odpowiedzialny za o zapewnienie właściwego obiegu dokumentacji w Centrum Dystrybucyjnym. Jako Specjalista ds. Administracyjno – Magazynowych będziesz dbać o utrzymanie odpowiedniej jakości i wydajności procesów w CD poprzez organizację czasu pracy swojego zespołu. Kontrolerzy Jakości odpowiadają za utrzymanie wysokiej jakości towarów przyjeżdżających do Centrum Dystrybucyjnego od naszych dostawców. Na stanowisku Specjalisty ds. Planowania i Transportu będziesz zajmować się właściwą organizacją dostaw do sklepów. Jeśli dobrze znasz procesy zachodzące w Centrum Dystrybucyjnym i potrafisz zarządzać zespołem proponujemy Ci stanowisko Koordynatora Sekcji Przyjęć, Opakowań i Reklamacji lub Kontroli Magazynu. Pracując w Sekcji Technicznej odpowiadać będziesz za utrzymanie ciągłości ruchu oraz nadzór nad stanem infrastruktury technicznej w CD.

Biuro

Interesuje Cię praca w biurze? W Biedronce mamy aż 16 lokalizacji regionalnych. Pracownicy biura regionu zapewniają wsparcie biznesu w różnych obszarach, np.: personalnym, prawnym, IT, technicznym oraz finansowym. Poza tym masz również możliwość rozwoju w jednym z trzech Biur Centralnych. W Poznaniu poszukujemy pracowników do działu Finansów. W Kostrzynie czekają wakaty w IT. W Warszawie mieści się natomiast główna siedziba naszej firmy, gdzie znajdziesz pracę w jednym z kilkudziesięciu działów, m.in. dziale Zakupów, Logistyki, Marketingu i HR.

Jesteśmy pewnym pracodawcą na niepewne czasy.

Pracownikom sklepów i magazynów, obok pensji zasadniczej regularnie wypłacamy premie miesięczne, nagrody za obecność oraz nagrodę roczną, a także oferujemy dodatki finansowe w ciągu roku. Obiecujemy, że nasze wypłaty zawsze przychodzą na czas! Przyznajemy podwyżki stażowe, w oparciu o precyzyjne zasady. Oferujemy pakiet szkoleń, dedykowany poszczególnym stanowiskom oraz wdrożenie stanowiskowe.

Zdjęcie
Zdjęcie
Stawiamy na Twój rozwój i doceniamy zaangażowanie oraz codzienną pracę.

Aż 90% awansów w sklepach i magazynach to awanse wewnętrzne! Sprawdź historie karier naszych pracowników i rozwijaj się z nami: https://pracawbiedronce.pl/historie-pracownikow/

Możesz uczyć się tak jak lubisz, tam, gdzie chcesz!

Dzięki platformie edukacyjnej - eduAkcja, dostępnej dla każdego pracownika dowiesz się jak obsługiwać programy biurowe, poznasz historię naszej firmy, ale też poznasz nowe przepisy w kąciku kulinarnym czy nauczysz się Excela na poziomie zaawansowanym. Dostępne są tam również materiały potrzebne do pracy w sklepie - procedury, szkolenia oraz wiele, wiele innych. Możesz nauczyć się z nami prawie wszystkiego! Poszukujemy pracowników w każdym wieku. Stawiamy na różnorodność – szukamy zarówno młodych, którzy mogą zdobyć cenne doświadczenie i jednocześnie studiować, jak i seniorów.

Zdjęcie

Lokalizacja: Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)
Główna siedziba
Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)
ul. Dolna 3
00-773 Warszawa
Pokaż feed z...
 • Ikona aplikacji społecznościowej - Facebook
  Facebook
 • Ikona aplikacji społecznościowej - YoutubeVideo
  YouTube
 • Ikona aplikacji społecznościowej - Instagram
  Instagram
Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.) na Facebook

Poznaj pozostałych pracodawców

 • Obrazek firmy
  Logo firmy
  Licznik polubień
  0

  Sweco Polska sp. z o.o.

  Poznań(+2 lokalizacje)
  • 7 ofert pracy
  • rekrutacja zdalna
  • dodatkowe benefity
 • Obrazek firmy
  Logo firmy
  Licznik polubień
  3

  Universal Investment Group

  Frankfurt am Main(+1 lokalizacja)
 • Obrazek firmy
  Logo firmy
  Licznik polubień
  0

  Scanfil Poland

  Sieradz
 • Obrazek firmy
  Logo firmy
  Licznik polubień
  1

  Process Solutions Sp. z o.o.

  Warszawa
 • Obrazek firmy
  Logo firmy
  Licznik polubień
  0

  MM Shared Services sp. z o.o.

  Kraków
 • Obrazek firmy
  Logo firmy
  Licznik polubień
  1

  JMB Wind Engineering

  Goleniów
 • Obrazek firmy
  Logo firmy
  Licznik polubień
  0

  Biazet S.A.

  Białystok
 • Obrazek firmy
  Logo firmy
  Licznik polubień
  0

  Compass Group Poland

  Warszawa(+77 lokalizacji)
 • Obrazek firmy
  Logo firmy
  Licznik polubień
  0

  Bonito.pl Sp. z o.o.

  Modlniczka
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Julimex sp. z o.o. s.k.a.

   Łódź