• Baxter Polska Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Baxter Polska Sp. z o.o.
Baxter Polska Sp. z o.o.
2 polecenia pracodawcy
0 ofert pracy
Branża
 • Badania i rozwój
 • Służba zdrowia / Medycyna / Weterynaria
 • Farmaceutyka/Biotechnologia
Lokalizacja
Główna siedziba
Warszawa
Oddziały
Lublin, Błonie
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
Fakty
 • Baxter wpływa na poprawę standardów i jakości życia milionów ludzi na całym świecie. Dzięki nam, szpitale i kliniki mogą oferować najwyższy poziom produktów i terapii dla pacjentów.
Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie
Wybierz dział
Jak się u nas pracuje?
Kierujemy się podejściem can do attitude – każdy pomysł pracowników jest analizowany, co daje nam poczucie wolności w wyrażaniu siebie i swoich wizji.
Stawiamy na rozwój, zapewniając pracownikom możliwość uczestnictwa w lokalnych i międzynarodowych szkoleniach.
Oferujemy Ci hybrydowy model pracy, dostosowany do potrzeb biznesowych i osobistych.
Do kwestii ubioru podchodzimy elastycznie. Ufamy, że pracownicy wybierają stroje stosowanie do okazji - dress for your day.
Biuro na warszawskich Powiślu, w którym mieści się również Baxter Business Services, zapewnia nie tylko fantastyczny dojazd do pracy, ale także ogrom możliwości spędzenia czasu po godzinach pracy.
Przyświecają nam cztery kluczowe wartości: szybkość, odwaga, współpraca i upraszczanie.
Zachęcamy naszych pracowników do brania dwutygodniowego urlopu przynajmniej raz w roku i skorzystania z dofinansowania z ZFŚS.
Obowiązuje u nas kultura Speak Up – zachęcamy naszych pracowników do otwartego wyrażania poglądów i zgłaszania nieprawidłowości, co pozwala nam efektywnie pielęgnować kulturę pracy.
Prowadzimy projekt Be Well at Baxter, którego aktywności mają za zadanie wspierać wellbeing pracowników.
Dzień w firmie
Rozpoczynamy dzień pracy w zależności od możliwości i potrzeb, między 7.30 a 9.30 rano.
Mamy zasadę no meetings on Friday - staramy się, aby piątki były wolne od spotkań, dzięki czemu możemy skoncentrować się na pracy bardziej koncepcyjnej.
Zdjęcie
Benefity dla Ciebie
 • prywatna opieka medyczna
 • ubezpieczenie na życie
 • program emerytalny
 • dofinansowanie zajęć sportowych
 • dofinansowanie szkoleń i kursów
 • dofinansowanie wypoczynku
 • dofinansowanie nauki języków
 • zniżki na firmowe produkty i usługi
 • program rekomendacji pracowników
 • dodatkowe świadczenia socjalne
Bądźmy w kontakcie
Obserwuj pracodawcę

Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych, które prowadzi ten pracodawca. Bądź na bieżąco!

Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Śledź nas w sieci
Proces rekrutacyjny
 • 1

  Aplikacja/rozmowa wstępna

  Aplikuj na interesującą Cię pozycję w Baxter. Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojej aplikacji skontaktuje się z Tobą osoba z działu Pozyskiwania Talentów, która umówi Cię na rozmowę wstępną, zazwyczaj telefoniczną, podczas której zapytamy Cię m.in. o doświadczenie, motywację i oczekiwania wobec nowego pracodawcy.

 • 2

  Rozmowa kwalifikacyjna/testy kompetencyjne

  W kolejnym etapie rekrutacji zaprosimy Cię na rozmowę z potencjalnym szefem/szefową oraz osobą z działu Pozyskiwania Talentów. W zależności od roli, poprosimy Cię o przygotowanie krótkiej prezentacji/business case’u, bądź rozwiązanie zadania technicznego.

 • 3

  Etap końcowy/oferta

  Na wstępnie poprosimy Cię o możliwość sprawdzenia referencji z poprzedniego miejsca pracy. Następnie czeka Cię rozmowa końcowa – w przypadku ról związanych z zarządzeniem zespołem, poza rozmową z przyszłym szefem/szefową, porozmawiasz z Dyrektor HR. Jeśli interesują Cię role komercyjne, obowiązkowe jest spotkanie z Dyrektorem Zarządzającym. Po pozytywnej ocenie osoba z działu Pozyskiwania Talentów skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę, którą następnie otrzymasz drogą mailową w formie listu intencyjnego.

 • 4

  Zatrudnienie/wdrożenie

  Na tym etapie nasz zespół HR skontaktuje się z Tobą, aby stopniowo Cię wdrażać do pracy w strukturach Baxter. Otrzymasz m.in.: skierowanie na badania medycyny pracy, informacje nt. onboardingu, dokumenty do uzupełnienia przed pierwszym dniem pracy.

Baxter Polska Sp. z o.o.
Strefa pracodawcy
Baxter Polska Sp. z o.o.
Co nas wyróżnia?

15

mld$ - taka jest wartość rynkowa Baxter, co czyni nas liderem branży medtech.

50

na 50. Diversity jest jedną z najważniejszych dla nas wartości, dlatego dbamy by liczba pracujących u nas kobiet i mężczyzn była niemal równa.

600

m2 - tyle liczy powierzchnia BEC, unikalnego w regionie ECEMEA centrum edukacyjnego dla kadry medycznej.

Zdjęcie
O nas

Jesteśmy amerykańskim koncernem z branży medycznej, którego historia sięga już 90 lat globalnie i 30 lat w Polsce. Naszą misją jest ratowanie i podtrzymywanie życia ludzi na całym świecie. Terapie i rozwiązania medyczne ofertowane przez Baxter wpływają codziennie na życie milionów pacjentów, a także wspierają praktykę lekarzy, pielęgniarek i farmaceutów. Działamy w obszarach: intensywnej terapii, leczenia szpitalnego, żywienia medycznego, leczenia nerkozastępczego oraz chirurgii. Wprowadzamy również przełomowe rozwiązania w zakresie domowej opieki nad pacjentami. 

Jesteśmy firmą, która dynamicznie poszerza portfolio swoich produktów i oferowanych rozwiązań, jak również rozbudowuje struktury. Pod koniec 2021 r. sfinalizowane zostało połączenie Baxter z niedawno zakupioną amerykańską spółką Hillrom. Działanie to pozwoli nam w niezwykle komplementarny sposób poszerzyć paletę oferowanych produktów i usług na rzecz jeszcze większej grupy pacjentów. Ważnym krokiem na drodze rozwoju Baxter Polska jest również powstanie Baxter Business Services - światowej klasy organizacji finansowej, której zadaniem jest wspieranie struktury Baxter w regionie EMEA oraz na całym świecie.

Okiem pracownika
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  “Pracuję w Baxter 8 lat. Baxter jako pracodawca daje bardzo duże możliwości rozwoju i poszerzania kompetencji. W moim przypadku rozpoczęło się od liderowania zespołowi marketingu poprzez business development i w tej chwili zarządzanie biznesem Medication Delivery. Polecam Baxter jako pracodawcę.”
  Marek Grzybowski
  Business Unit Head Medication Delivery
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  „Baxter to firma otwarta na ludzi, na pracowników, gdzie odnalazłam wszystko to co u Pracodawcy cenię i szanuję. Atmosfera, zaufanie do pracownika, szanse ciągłego rozwoju oraz współpracy z bardzo różnorodnym środowiskiem na całym świecie to główne zalety firmy, ale na pewno nie jedyne.”
  Marta Michalik
  Office Coordinator & Executive Assistant Central Europe
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Z Baxterem jestem związana już blisko 10 lat. Praca w Baxter to dla mnie przede wszystkim możliwość rozwoju w obszarze wykonywanego zawodu/stanowiska, możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach (w trakcie których poznaję wspaniałe osoby z różnych zakątków świata).
  Anna Wojtacka
  Supply Chain Manager CE&Israel
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Polecam firmę Baxter każdemu, kto pragnie rozwijać się w motywującym środowisku, które wspiera możliwości rozwoju. Dzięki mentoringowi i wsparciu mojego bezpośredniego przełożonego jestem dumny, że jestem częścią zespołu Agile Polish Managers i częścią ich Leadership Project. Nie mogłem trafić lepiej!
  Bartosz Suchorab
  Business Unit Head, Advanced Surgery, Poland
2 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami
Zobacz nasze biuro

Nasze biuro mieści się w samym sercu Warszawy, na Powiślu. Dzięki tej dogodnej lokalizacji, nasi pracownicy mogą z łatwością dotrzeć do pracy korzystając z komunikacji miejskiej, bądź na rowerze, dzięki pobliskim ścieżkom rowerowym.

  Zdjęcie

  Baxter Polska z tytułem Top Employer!

  Zdobyliśmy tytuł Top Employer Polska 2022 oraz Top Employer Europe 2022! 

  Certyfikat Top Employer, który świadczy o wysokich standardach firmy w tworzeniu przyjaznego środowiska pracy, przyznawany jest najlepszym pracodawcom na świecie. W kwestionariuszu oceniającym potencjalnych najlepszych pracodawców brane pod uwagą są m.in.: strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, well-being, różnorodność i integracja.  

  W Baxter stawiamy na różnorodność, inkluzywność, otwartość, wpływ pracowników na procesy w firmie i jej rozwój. To są wartości, które wyróżniają nas na rynku pracy i dają pracownikom satysfakcję z bycia częścią zespołu. Certyfikat Top Employer potwierdza słuszność obranej strategii rozwoju pracowników. Jednocześnie motywuje nas on do dalszego działania i rozwijania narzędzi pozwalających jeszcze lepiej inwestować w pracowników i wspierać ich nieustanny rozwój – mówi Justyna Betta, Senior HR Manager, Central Europe Baxter Polska. 

  Baxter Business Services

  Jesteśmy międzynarodową organizacją, w której toczy się wiele globalnych procesów. Bardzo ważnym elementem rozwoju Baxter w Polsce jest otwarcie Baxter Business Services. 

  Celem tej części organizacji jest dostarczanie scentralizowanych usług dla wielu zasadniczych procesów biznesowych firmy oraz wspieranie struktury Baxter w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) i na całym świecie. Różnorodność obszarów finansowych oraz ról w ramach Baxter Business Services zapewni wszystkim pracownikom wiele możliwości rozwoju i budowania ścieżki zawodowej w rosnących strukturach i w międzynarodowym środowisku. 

  W ramach Baxter Business Services działają dwa zespoły finansowe: kontrollingu oraz planowania analizy finansowej. Pierwszy z nich składa się z dwóch filarów: Account to Report (A2R) i Country Controlling (CoE). Jest odpowiedzialny za kierowanie wszystkimi procesami księgowymi w celu zapewnienia zgodności ze standardami rachunkowości. Drugi zespół odpowiada przede wszystkim za cele biznesowe. Obie struktury są kluczowe z pespektywy rozwoju i transformacji organizacji, podobnie jak nowo tworzone zespoły Procure to Pay, Customer to Cash, czy Compliance. 

  Zdjęcie
  Zdjęcie

  Baxter połączył się z Hillrom

  Pod koniec 2021 roku sfinalizowana została akwizycja Hillrom – firmy specjalizującej się w dostawie technologii medycznych. To przejęcie nie tylko zjednoczyło dwie wiodące organizacje z obszaru technologii medycznych we wspólnej wizji przekształcania opieki zdrowotnej na całym świecie, ale również ugruntowało pozycję Baxtera, jako lidera branży. Fuzja daje również nieocenioną możliwość dla innowacji, które przyczynią się do zwiększenia efektywności w różnych strukturach opieki zdrowotnej i pomogą w poprawie jej efektów.

  Dzięki połączeniu obu firm możemy jeszcze lepiej i szybciej realizować wizję usprawnionej opieki nad pacjentami na całym świecie. 

  Nasza lokalizacja
  Baxter Polska Sp. z o.o.
  Główna siedziba
  Baxter Polska Sp. z o.o.
  Leona Kruczkowskiego 8
  00-380 Warszawa
  Oddziały
  • Lublin
   Błonie
  Poznaj pozostałych pracodawców
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   3
   Panowie Programiści
   Warszawa
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0
    ETO MAGNETIC Sp. Z o. o.
    Wrocław
    • 10 ofert pracy
    • dodatkowe benefity
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0
    Grupa Klima-Therm
    Warszawa(+1 lokalizacja)
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0
    Autoneum Poland
    Katowice(+1 lokalizacja)
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    1
    Quickpack Polska Sp. z o.o.
    Jędrzejów
    • dodatkowe benefity
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0
    ChilliPharm
    London
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     0
     Emitel S.A.
     Warszawa(+6 lokalizacji)
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     2
     ARC CONSULTING GROUP sp. z o.o. sp. k.
     Kraków
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     0
     BAT - Materiały Budowlane
     Sierakowice
     • Obrazek firmy
      Logo firmy
      Licznik polubień
      0
      Ekaterra Manufacturing Poland sp. z o.o.
      Katowice (+1 lokalizacja)