#ThePowerOfPeople

#ThePowerOfPeople

True power flows together.

 • Axpo Polska sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
 • Wyślij CV
Axpo Polska sp. z o.o.

Axpo Polska sp. z o.o.

3 polecenia pracodawcy
8 ofert pracy
Rekrutacja zdalna
Branża
 • Energetyka
Lokalizacja
Główna siedziba
Warszawa
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • kontrakt B2B
 • umowa o pracę tymczasową
Fakty
 • Jesteśmy częścią Grupy Axpo – największego producenta energii odnawialnej w Szwajcarii i międzynarodowego lidera w obrocie energią oraz odbiorze energii słonecznej i wiatrowej.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?
Przyszłość energii wymaga innowacyjnej kultury. Wszyscy nasi pracownicy mają swobodę rozwijania swoich umiejętności i potencjału oraz pozostania wiernym sobie. Dbamy o ich rozwój i dajemy im przestrzeń do realizacji własnych pomysłów. Wspieramy się nawzajem i wspólnie tworzymy środowisko, które kultywuje wiedzę, przywództwo i ducha przedsiębiorczości.
Dzień w firmie
pracujemy w systemie hybrydowym
większość naszych pracowników rozpoczyna pracę między 7 a 10
pracujemy na otwartej przestrzeni, ale mamy do dyspozycji także pokoje cichej pracy, strefy kreatywne z interaktywnymi tablicami i tematyczne sale konferencyjne – wszystko wyposażone w wysokiej jakości sprzęt
podczas przerw udajemy się do kuchni na przekąski czy pyszną kawę, odprężamy w otwartych strefach, pokoju relaksu lub rozgrywamy mecz w piłkarzyki
Zdjęcie

Benefity

dla Ciebie
 • dofinansowanie zajęć sportowych
 • prywatna opieka medyczna
 • dofinansowanie nauki języków
  wyróżniony
 • dofinansowanie szkoleń i kursów
  wyróżniony
 • program rekomendacji pracowników
  wyróżniony
 • możliwość pracy zdalnej
 • elastyczny czas pracy
 • owoce
 • spotkania integracyjne
 • firmowa drużyna sportowa
 • strefa relaksu
 • dofinansowanie wypoczynku
  wyróżniony
 • paczki świąteczne
 • inicjatywy dobroczynne
  wyróżniony

Kontakt: Axpo Polska sp. z o.o.

Wyślij nam swoje CV

Żadna oferta nie wzbudziła Twojego zainteresowania? Nic nie szkodzi! Wyślij nam swoje CV, dołączymy je do naszej bazy. Przeglądamy ją w trakcie każdej rekrutacji.

Wyślij CV
Obserwuj pracodawcę

Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych, które prowadzi ten pracodawca. Bądź na bieżąco!

Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Śledź nas w sieci

Praca w firmie Axpo Polska sp. z o.o.

Axpo Polska Sp z o. o. - Strategy & Planning Specialist (f/m)

Strategy & Planning Specialist (f/m)

Axpo Polska Sp z o. o.
Warszawa, WolaPełny etatSpecjalista (Mid / Regular)
opublikowana: 01 lutego 2023
Axpo Polska Sp z o. o. - Junior Billing Specialist (k/m)

Junior Billing Specialist (k/m)

Axpo Polska Sp z o. o.
Warszawa, WolaPełny etatMłodszy specjalista (Junior)
opublikowana: 30 stycznia 2023
Axpo Polska Sp z o. o. - Senior Legal Counsel (f/m)

Senior Legal Counsel (f/m)

Axpo Polska Sp z o. o.
Warszawa, WolaPełny etatStarszy specjalista (Senior)
opublikowana: 30 stycznia 2023
8
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
Zobacz oferty

Proces rekrutacyjny

Rekrutacja krok po kroku
 • 1

  Wyślij do nas swoje CV

  Wybierz stanowisko, które Cię interesuje, i wyślij swoje CV. Do dalszego etapu wybierzemy osoby, których doświadczenie i kompetencje spełniają kryteria stawiane kandydatom.

 • 2

  Rozmowa kwalifikacyjna

  Pierwsze spotkanie najczęściej odbywa się z przedstawicielami działu HR oraz przyszłym przełożonym. Liczba spotkań i skład zespołu są zależne od danego stanowiska.

 • 3

  Zadanie praktyczne

  W zależności od stanowiska możemy poprosić Cię o przygotowanie prezentacji, rozwiązanie case study lub udział w teście (np. technicznym, osobowościowym).

 • 4

  Zakończenie rekrutacji

  Po zakończeniu procesu rekrutacyjnego poinformujemy Cię o jego wyniku. Jeżeli Twoja kandydatura zostanie rozpatrzona pozytywnie, to zaproponujemy Ci pracę w Axpo.

Staże i praktyki w Axpo Polska sp. z o.o.
Zdjęcie
Dostrzeż z nami przyszłość w energii

Szukasz możliwości odbycia stażu? Chcesz postawić pierwsze kroki w innowacyjnej firmie, w której będziesz mieć swobodę w rozwijaniu swoich umiejętności? Dołącz do nas! W Axpo wiemy, że genialne umysły muszą gdzieś zacząć, dlatego nieustannie angażujemy się w rozwój następnej generacji profesjonalistów. Możesz mieć pewność, że po zakończeniu stażu czekają Cię atrakcyjne perspektywy – niezależnie od tego, dokąd zaprowadzi Cię Twoja kariera.

Co oferujemy?
 • elastyczne godziny pracy
 • dużą samodzielność w działaniu
 • wsparcie doświadczonych koleżanek i kolegów
 • jasno zdefiniowaną ścieżkę rozwoju
 • możliwość poznania i rozwoju branży energetycznej
 • nasze nowoczesne biuro w centrum Warszawy w The Warsaw HUB z bardzo dobrym dojazdem i piękną panoramą miasta (dla osób chcących pracować stacjonarnie lub hybrydowo)
Axpo Polska sp. z o.o.

Strefa pracodawcy

Axpo Polska sp. z o.o.

Co nas wyróżnia?

170

pracowników w Axpo Polska

21

lat na polskim rynku

25 000

klientów

Zdjęcie

O nas

Kształtujemy zrównoważoną przyszłość poprzez innowacyjne rozwiązania energetyczne. Jako największy szwajcarski producent energii odnawialnej i międzynarodowy lider w obrocie energią oraz odbiorze energii słonecznej i wiatrowej łączymy doświadczenie i wiedzę 6000 pracowników na całym świecie, których napędza pasja do innowacji, współpracy i wprowadzania zmian.


Na polskim rynku jesteśmy od ponad 20 lat. Nasi klienci mogą skorzystać z szytych na miarę umów PPA, a także rozwiązań w zakresie dostaw energii elektrycznej i gazu w oparciu o ustrukturyzowane kontrakty długoterminowe. Świadczymy także usługi dla 25 000 firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw, rozszerzamy ponadto swoją ofertę o elektrownie fotowoltaiczne dla biznesu.

Okiem pracownika

Opinie o firmie Axpo Polska sp. z o.o.

 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Do grona Axpo dołączyłam na początku 2017 roku i od razu spotkałam się z serdecznym przyjęciem. Pracuję w zespole Wsparcia Sprzedaży, co daje mi dużo możliwości kontaktu z ludźmi oraz poznawania procesów i modelów biznesowych. Mogę tutaj liczyć na rozwój swoich kompetencji, jak również umiejętności interpersonalnych.
  Anna Rychter
  Senior Sales Support Specialist
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Swoboda w wykorzystywaniu moich umiejętności, specjalistycznej wiedzy oraz kreatywności ma znaczący wpływ na sukces zarówno Axpo, jak również mój własny w organizacji. Ponadto aktywne zaangażowanie w zieloną transformację, w kraju, w którym mix energetyczny jest silnie zdominowany przez węgiel, daje mi satysfakcję z pracy na rzecz sensownego celu.
  Mateusz Marczewski
  Head of Institutional Clients WE/EE
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Axpo to dla mnie synonim możliwości, rozwoju i wartościowych ludzi. Dołączyłam tu niespełna trzy lata temu i wciąż mam entuzjazm do pracy i chcę angażować się w coraz to nowsze wyzwania. Możliwość pracy hybrydowej pomaga zaoszczędzić prywatny czas, a udział w szkoleniach podnosi moje kompetencje, co umożliwia mi rozwój w firmie.
  Karolina Kołkowicz
  Administration Specialist
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Axpo daje dużą niezależność oraz zaufanie, jakim osoby na wyższych stanowiskach obdarzają specjalistów. Co więcej, firma oferuje pracownikom możliwość zmiany stanowiska wewnątrz organizacji i szansę podejmowania nowych wyzwań – nie ogranicza ich do pozostania w jednej roli.
  Marcin Trzeszczyński
  Mid Office Services Manager
3 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

The Power of Axpo

Zdjęcie
Kształtujemy zrównoważoną przyszłość

W Axpo troska o środowisko zajmuje szczególne miejsce. Nieustanne dbanie o zrównoważony rozwój odzwierciedla się nie tylko w naszej działalności biznesowej, lecz także we wszystkich pozostałych aktywnościach. Małym i średnim firmom oferujemy wyłącznie zieloną energię. Redukujemy zużycie papieru, m.in. poprzez wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów, e-faktur czy możliwość zawierania umów online. Na naszą siedzibę wybraliśmy The Warsaw HUB, który jest jednym z najnowocześniejszych budynków wyposażonych w szereg rozwiązań oszczędzających i monitorujących zużycie wody i energii. Również na terenie własnego biura dbamy o ekologię, m.in. poprzez segregację śmieci i wyznaczenie tylko 4 miejsc na terenie biura, gdzie mogą być gromadzone. Naszych pracowników motywujemy do korzystania z bezemisyjnych środków transportu, dlatego oferujemy im możliwość wypożyczenia hulajnóg elektrycznych na dojazd z i do pracy. Rowerzyści natomiast mają do dyspozycji parkingi, serwis w budynku oraz zaplecze sanitarne.

Zdjęcie
Zajrzyj do nas!

Nasze biuro mieści się przy Rondzie Daszyńskiego w The Warsaw Hub – nowoczesnym budynku, który wyróżnia się nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale także ekologicznymi rozwiązaniami. Mamy do dyspozycji całe piętro, gdzie pracujemy na otwartej przestrzeni przystosowanej do pracy hybrydowej i wypełnionej ergonomicznym sprzętem. Możesz także korzystać z pokojów cichej pracy oraz wyposażonych w nowoczesny sprzęt sal konferencyjnych, z których każda nawiązuje wystrojem do innego rodzaju energii z portfolio Grupy Axpo. Znajdziesz u nas ponadto przestrzenie do pracy kreatywnej, dużo miejsc do relaksu, przestronną i doskonale wyposażoną kuchnię z jadalnią, a w wolnej chwili możesz rozegrać mecz na PlayStation lub w piłkarzyki. Całości dopełnia widok na wszystkie strony miasta, a z 25 piętra wygląda to co najmniej pięknie!

  Zdjęcie
  Stawiamy na relacje

  Jesteśmy dumni z tego, że społeczność Axpo tworzą tak niezwykli ludzie – ich zaangażowanie oraz indywidualne, unikalne cechy umożliwiają nam tworzenie wyjątkowych wartości. Stawiamy nie tylko na efektywną współpracę na gruncie zawodowym, ale także na budowanie życzliwych relacji. Regularnie organizujemy wspólne wyjścia, spotkania tematyczne w biurze czy imprezy integracyjne, aby świętować sukcesy, spędzić miło czas czy zrobić coś dobrego dla innych i środowiska.

  Zdjęcie

  Lokalizacja: Axpo Polska sp. z o.o.

  Axpo Polska sp. z o.o.
  Główna siedziba
  Axpo Polska sp. z o.o.
  ul. Rondo Daszyńskiego 2B
  The Warsaw HUB
  00-843 Warszawa
  Pokaż feed z...
  • Ikona aplikacji społecznościowej - Facebook
   Facebook
  • Ikona aplikacji społecznościowej - YoutubeVideo
   YouTube
  Axpo Polska sp. z o.o. na Facebook

  Poznaj pozostałych pracodawców

  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   „Homanit Polska Spółka z o. o. i Spółka” Spółka Komandytowa

   Karlino
   • dodatkowe benefity
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   6

   LOTTE Wedel Sp. z o.o.

   Warszawa(+9 lokalizacji)
   • 21 ofert pracy
   • rekrutacja zdalna
   • dodatkowe benefity
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Biuromax Sp. z o. o.

   Baniocha
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   AL FAKHER FACTORY SP. Z O. O.

   Grodzisk Mazowiecki
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   2

   VETLAB sp. z o.o.

   Wrocław(+3 lokalizacje)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Lauda Central Europe

   Gdańsk
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów "RAWAG" Sp. z o.o.

   Rawicz
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   6

   ABB

   Warszawa(+8 lokalizacji)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Hikvision Poland sp. z o.o.

   Warsaw
   • dodatkowe benefity
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   5

   GSK

   Poznań(+1 lokalizacja)