Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PRODIGO S.A.

Al. Śląska 1
54-118 Wrocław
dolnośląskie, Polska

prodigo.eu

NIP: 8943107431

O NAS

Wierzymy w naszą pracę

Grupa PRODIGO to innowacyjne, nowoczesne przedsiębiorstwo, którego przejrzysta struktura organizacyjna oraz zoptymalizowane procesy zarządzania zapewniają naszym Klientom najwyższy standard obsługi, zgodny z obowiązującymi przepisami oraz dyrektywami Unii Europejskiej z zakresu ochrony środowiska naturalnego w formule „circular economy”.

Podejmujemy każde wyzwanie mające na celu zabezpieczenie otoczenia przed pozornie nieuchronnym procesem zanieczyszczenia. W tym celu inicjujemy wszelkie znane próby przetwórstwa odpadów nieposiadających obecnie żadnego zastosowania.

Co robimy?

Grupę Prodigo tworzą zakłady prowadzące odzysk odpadów przemysłowych, produkcję paliw zastępczych a także recykling odpadów gumowych oraz metali żelaznych i nieżelaznych. Siedziba główna GP - wraz z pełnym zapleczem back office - mieści się we Wrocławiu, natomiast 5 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych jest w województwach dolnośląskim, wielkopolskim oraz świętokrzyskim. Kluczowym elementem naszej strategii jest ciągły rozwój poprzez inwestowanie w kompetencje naszych pracowników oraz w nowoczesne procesy przetwarzania odpadów - również w oparciu o programy badawczo-rozwojowe realizowane w ramach własnego działu R&D.

Spółki wchodzące w skład grupy Prodigo oferują komplementarne usługi w dziedzinie przetwarzania odpadów zgodnie z ideą : „circular economy”.

Spółki łączy długoterminowa wizja ciągłego rozwoju oraz dążenie do osiągnięcia statusu lidera na rynku gospodarowania odpadami.


W skład Grupy Prodigo wchodzą spółki:

Paliwa alternatywne                         
Prodigo sp. z o.o.
CemEnergy sp. z o.o.

Odlewanie stopów aluminium
Prodigo Recykling sp. zo.o.

Przetwórstwo metali
Prodigo Metals Recovery sp. z o.o

Piroliza
AG Recykling sp. z o.o.

Back Office
Prodigo S.A
Prodigo Real Estate

Nasza wizja i strategia na przyszłość

WIZJA GRUPY PRODIGO

Maksymalne wykorzystanie potencjału branży przetwórstwa odpadów przemysłowych, przy jednoczesnej optymalizacji procesów zarządzania, w celu umocnienia pozycji lidera na rynku. Utrzymanie wysokiej efektywności GRUPY PRODIGO oraz zapewnienie klientom najwyższego standardu obsługi.

STRATEGIA GRUPY PRODIGO

Działalność GRUPY PRODIGO opiera się na utrzymaniu stabilnej pozycji firmy jako lidera branży, generującej stały dochód i stawiającej na niekonwencjonalne sposoby zagospodarowania odpadów przemysłowych.

Wartości, którymi się kierujemy:

W każdym aspekcie naszej działalności kierujemy się trzema, kluczowymi dla nas wartościami, które determinują to, czym się zajmujemy.

Uważność

na Klienta i jego potrzeby, na jakość świadczonych usług, środowisko, rynek, a przede wszystkim na ludzi i etykę działania. Wpisujemy się tym działaniem w globalny trend biznesowy – „circular economy”.

Sprawność

w organizowaniu, analizowaniu i prowadzeniu procesów. Konsekwentnie wzmacniamy naszą elastyczność w dostosowywaniu oferty do potrzeb rynku i środowiska, jak również niezależność, przez zapewnienie własnego „zbytu” na produkowane paliwa z odpadów (end of pipe solution).

Ekspansywność

w pokonywaniu słabości i granic, ambicja oraz ciągłe doskonalenie pracy ludzi i procesów.