Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PRO. MED. PL Sp. z o.o.

Al. Korfantego 141
40-154 Katowice
śląskie, Polska
[email protected]

promed.pl

NIP: 5210121132

PRO.MED.PL to część czeskiej firmy farmaceutycznej PRO.MED.CS Praha a.s., która została założona w 1989r., a obecnie działa w ponad 30 krajach w Europie, Azji, Australii i Oceanii.

W Polsce rozwijamy się dynamicznie od ponad 10 lat, nasz zespół liczy ponad 60 osób. Na naszą ofertę dla pracowników składa się rynkowe wynagrodzenie, możliwości rozwoju zawodowego, klarowne zasady w pracy oraz przyjazna atmosfera. Co poza tym bardzo cenią nasi pracownicy? Możliwość pracy z ciekawymi lekami, które zawsze spotykają się z zainteresowaniem lekarzy.

Rzetelna informacja medyczna

Priorytetem jest dla nas praca merytoryczna oparta na wiedzy medycznej, a nasz stały rozwój jest możliwy dzięki lekom docenianym przez lekarzy i pacjentów. Promujemy leki na receptę, które są liderami w swoim segmencie. PRO.MED.CS posiada własną bazę naukowo-badawczą, z główną specjalizacją w obszarze gastroenterologii. Portfolio obejmuje unikalne leki generyczne i innowacyjne.

Zespół

Stawiamy na autentyczność i pozytywną energię. U nas znajdziesz dobrą atmosferę, współpracę i możliwości rozwoju zawodowego. Łączą nas szacunek, uczciwość, elastyczność, pozytywne nastawienie i zaangażowanie. W PRO.MED.PL na pierwszym miejscu zawsze jest człowiek - pacjent stosujący nasze leki i każdy z naszych pracowników, niezależnie do zajmowanego stanowiska. Szacunek i uczciwość są zawsze na pierwszym miejscu - w związku z pandemią pracujemy zdalnie, nadal prowadzimy rekrutacje i wywiązujemy się z zobowiązań podjętych wobec naszych pracowników i kandydatów.

 

Mamy pomysły i wdrażamy je!

Tutaj każdy ma realny wpływ na rozwój firmy. Jeśli tylko masz pomysł, argumenty i chęć do działania, możesz razem z nami kształtować PRO.MED.PL. Działamy szybko, jesteśmy elastyczni. Firmą zarządzamy nowocześnie, jednak niezależnie od liczebności naszego zespołu, chcemy zachować naszą kulturę pracy nastawioną na ludzi i wzajemny szacunek.