Dane kontaktowe

PrismaWorx Sp. z o.o.

Kościuszki 17/2
45-062 Opole
opolskie, Polska
Telefon: +48 692 28 28 00
[email protected]

prismaworx.pl

NIP: 7010959506

Poznajmy się bliżej!

Jako członek Moonen Group of Companies, PrismaWorx jest częścią dużego koncernu wielonarodowego, rodziny kulturowej, która istnieje na rynku już od wielu lat. W Polsce działamy jako PrismaWorx Sp. z o.o. – Agencja Pośrednictwa Pracy z Krajowym Rejestrem Agencji Zatrudnienia (KRAZ) 23700. Szukamy chętnych osób do pracy w Holandii lub Belgii u stabilnych pracodawców. Oferujemy więcej, niż tylko pracę!

Własne domki w Holandii oraz Belgii

Zapewniamy zakwaterowanie w normalnych domach, a nie bungalow jakie oferują inne agencje. Jest to niezwykle istotne w aktualnej sytuacji z koronawirusem – Twoje bezpieczeństwo to dla nas priorytet.

Łatwy i szybki proces rekrutacyjny

Oferujemy zarówno zdalną rekrutację, jak i zdalne dopełnienie wszelkich formalności. Również nie lubimy wypełniać dokumentów, dlatego przygotowaliśmy proces rekrutacyjny, który jest naprawdę krótki.

Różnorodność ofert

Każdego tygodnia oferujemy pracę w różnych sektorach – produkcja, logistyka i wiele innych. W związku z sytuacją wywołaną koronawirusem możemy zapewnić Ci stabilną pracę w branży spożywczej, która nieustannie funkcjonuje.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)