Dane kontaktowe

Prime Construction Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Rodakowskiego 1/2
71-345 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: +48 91 422 0 885
[email protected]

www.primeconstruction.pl

NIP: 8522585601

POZNAJ NAS

Prime Construction z siedzibą w Szczecinie z powodzeniem funkcjonuje na rynku budowlanym już od 15 lat. Swoje bogate doświadczenie zdobywamy realizując prestiżowe projekty dla lokalnych oraz międzynarodowych klientów z przemysłu medycznego, spożywczego, motoryzacyjnego oraz logistyki i budownictwa kubaturowego / mieszkaniowego. Działamy lokalnie i jesteśmy z tego dumni. Przede wszystkim skupiamy się na obszarze województw zachodniopomorskiego oraz północnej części lubuskiego. Stąd też nie praktykujemy delegacji, współpracując z nami masz pewność, że codziennie zjesz kolację we własnym domu.

NASZE WYRÓŻNIENIA

Możemy pochwalić się wieloma wyróżnieniami i certyfikatami tj. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej CWB (2014), Orzeł Tygodnika Wprost (2018), Brylant Polskiej Gospodarki (2019) czy też Diament Miesięcznika Forbes (2021), a to tylko kilka z wielu przykładów. Ponadto wdrożyliśmy i utrzymaliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

NASZ ZESPÓŁ

Dołączając do zespołu Prime Construction możesz mieć pewność współpracy ze świetnymi ludźmi, fachowcami w swojej dziedzinie, którzy są gotowi do podjęcia ambitnych wyzwań i nie boją się ciężkiej pracy. W końcu nikt nie obiecywał, że na budowie będzie łatwo, prawda? Obecnie jest nas już blisko 60-ciu specjalistów i inżynierów, a wciąż rośniemy w siłę!

STAŻE I PRAKTYKI

Szukasz firmy otwartej na młodych ludzi, w której możesz odbyć swój staż lub praktyki studenckie? Zapraszamy do Prime Construction! Będziesz mieć możliwość czerpania wiedzy od doświadczonych kolegów po fachu i zakosztujesz, jak w rzeczywistości wygląda praca na budowie. Na co dzień blisko współpracujemy z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym i udzielamy się w społeczności akademickiej w ramach seminariów czy też, w miarę możliwości, zapraszamy studentów na nasze realizacje. Branie aktywnego udziału w rozwijaniu kolejnych pokoleń ekspertów budownictwa stanowi dla nas wyzwanie i przyjemność.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)