Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Primark

Zgrupowania AK "Kampinos” 15
01-943 Warszawa
mazowieckie, Polska

pl.kariera.primark.com

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Primark – jedną z największych marek odzieżowych. Od ponad 50 lat oferujemy naszym Klientom najnowszą modę, kosmetyki i wyposażenie domu o najlepszym stosunku jakości do ceny - zgodnie z hasłem: „Niesamowita Moda w Niesamowitych Cenach” (‘Amazing Fashion at Amazing Prices’). Nasz pierwszy sklep powstał w Dublinie w 1969 roku (pod nazwą Penneys). Obecnie zatrudniamy ponad 79 000 osób w ponad 370 sklepach, w takich krajach jak Irlandia, Wielka Brytania, Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Holandia, Belgia, Austria, Francja, Stany Zjednoczone, Włochy, Słowenia i stale się rozwijamy.

W tym roku otwieramy pierwszy sklep w Polsce - to bardzo ekscytujący moment dla nas, dla polskiego rynku i dla Ciebie!

Nasza kultura

Przez cały czas naszego rozwoju nigdy nie straciliśmy z oczu tego, co dla nas najważniejsze - Naszych Ludzi. Bycie częścią Zespołu Primark oznacza bycie otoczonym przyjaznymi i wspierającymi współpracownikami. Nasi Koledzy to prawdziwi gracze zespołowi z pasją do obsługi Klienta. Dzięki wsparciu swoich menedżerów, prężnie rozwijają się w naszym dynamicznym środowisku.  Każdy dzień w naszych sklepach jest inny i niesie ze sobą mnóstwo wyzwań i satysfakcji.  To wszystko sprawia, że Primark to niesamowite miejsce do pracy!

W całej naszej działalności zakorzeniony jest szacunek i pełne zaangażowanie w zrównoważoną przyszłość. Więcej o naszych zasadach dotyczących Ludzi i Planety można przeczytać na naszej stronie internetowej.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)