Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PreZero Warszawa

Zawodzie 5
02-981 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 49 24 300
Fax: +48 22 49 24 301

prezero.pl

ETAP 1

Aplikowanie

Zanim do nas zaaplikujesz zapoznaj się prezentowanymi w ogłoszeniu obowiązkami na danym stanowisku i oczekiwaniami; upewnij się, że mieścimy się w dogodnej dla Ciebie lokalizacji; poczytaj o firmie i podejmij decyzję, czy chcesz u nas pracować. Jeśli tak to aplikuj!

ETAP 2

Selekcja aplikacji

Aplikacje są weryfikowane przez zespół HR na bieżąco przez cały czas trwania publikacji ogłoszenia pod kątem dopasowania profilu osoby aplikującej do oczekiwań. Spośród przesłanych aplikacji wybieramy te, które najbardziej odpowiadają naszym potrzebom i kontaktujemy się z wybranymi osobami.

ETAP 3

Wstępna rozmowa telefoniczna

Pierwszy kontakt z kandydatem/kandydatką jest najczęściej telefoniczny, rozmowę prowadzi przedstawiciel Działu HR. W trakcie wstępnej rozmowy telefonicznej omawiamy z kandydatem/kandydatką kluczowe dla nas kwestie oraz odpowiadamy na pytania dotyczące stanowiska i firmy. Wstępna rozmowa telefoniczna trwa od 10 do 30 minut. Na tej podstawie podejmujemy decyzję o tym, kogo chcielibyśmy zaprosić na spotkanie rekrutacyjne.

ETAP 4

Spotkanie rekrutacyjne

Spotkanie rekrutacyjne odbywa się w siedzibie firmy i jest prowadzone przez potencjalnego przyszłego przełożonego oraz, w zależności od stanowiska, przez przedstawiciela Działu HR. W trakcie spotkania kandydat/kandydatka otrzymuje informacje związane ze stanowiskiem, narzędziami pracy, benefitami i samą firmą. Omawiane są kwestie wynagrodzenia i dostępności do podjęcia pracy.

Spotkanie trwa ok. 45 minut – 1,5 godziny.

W zależności od stanowiska możesz zostać zaproszony/a na więcej niż jedno spotkanie rekrutacyjne, jak również do udziału w grupowym / indywidualnym assessment center lub do wykonania innych zadań weryfikujących Twoją wiedzę i umiejętności (testy językowe, testy Excel, zadania analityczne).

ETAP 5

Decyzja i informacja zwrotna

W określonym w trakcie spotkania czasie otrzymujesz od nas informację zwrotną w formie mailowej lub telefonicznej dotyczącą Twojej kandydatury na dane stanowisko.