Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PreZero Warszawa

Zawodzie 5
02-981 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 49 24 300
Fax: +48 22 49 24 301

prezero.pl

Korzyści pracy u nas

Pracownicy są dla nas najważniejsi, dlatego dbamy o ich komfort oferując im różnorodne benefity. Dodatki dla pracowników różnią się w poszczególnych spółkach. Najczęstsze benefity to:

Ubezpieczenie na życie

Oferujemy ubezpieczenie na życie płatne przez pracodawcę oraz możliwość dołączenia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Prywatna opieka medyczna

Oferujemy prywatną opiekę medyczną dla Ciebie płatną przez pracodawcę oraz możliwość zapewnienia dla Twojej rodziny opieki medycznej na preferencyjnych warunkach.

Karta sportowa

Oferujemy możliwość korzystania z karty Multisport, jak również sponsorujemy naszym pracownikom dodatkowe zajęcia sportowe (piłka nożna z trenerem, koszykówka, siatkówka).

Płatny program poleceń

Bardzo cenimy zdanie naszych pracowników i nagradzamy ich, gdy polecą osoby, które podejmą pracę w naszej firmie.

Szkolenia dla pracowników/Udział w konferencjach

Nasi pracownicy mają liczne możliwości uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych sponsorowanych przez pracodawcę.

Wewnętrzne programy rozwojowe /Programy stażowe

W naszej firmie realizujemy Program Praktyk Letnich, po którym istnieje możliwość kontynuowania rozwoju zawodowego w firmie. Mamy wdrożone ścieżki karier oraz promujemy wewnętrzne rekrutacje w ramach danej spółki, jak również w ramach Grupy w Polsce i na świecie.

Dofinansowanie kursów/studiów

Pracownicy z dłuższym stażem w firmie mają możliwość otrzymania dofinansowania studiów i/lub kursów, w których chcą uczestniczyć.

Kursy językowe

Zachęcamy naszych pracowników do nauki języka angielskiego i niemieckiego oraz dajemy im w tym wsparcie poprzez dofinansowanie nauki.

Konkursy wewnątrzfirmowe

Nasi pracownicy chętnie angażują się w życie firmy, dlatego organizujemy co pewien czas konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, takie jak: konkurs na najlepsze zdjęcie na Instagram, konkurs na hasło promujące bezpieczeństwo w firmie i inne.