Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PreZero Polska Sp. z o.o.

Kokotek 33
41-700 Ruda Śląska
śląskie, Polska

www.prezero.com/pl

NIP: 7962416931

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Dokładamy wszelkich starań aby nasi pracownicy mieli zapewnioną jak najlepszą ochronę swojego zdrowia, dlatego oferujemy możliwość skorzystania z opieki medycznej na preferencyjnych warunkach. Dodatkowo pracownicy mają możliwość wykupienia pakietów dla członków swojej rodziny.

UBEZPIECZENIE GRUPOWE

W trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników oferujemy wszystkim udział w grupowym ubezpieczeniu na życie w jednym z 3 dostępnych wariantach. Pracownik może ubezpieczyć nie tylko siebie, ale także członków swojej rodziny.

PAKIETY SPORTOWE

Wszyscy nasi pracownicy, którzy lubią spędzać aktywnie wolny czas, mogą skorzystać z pakietu OK System, dzięki któremu mają w sposób nieograniczony dostęp do ponad 4500 obiektów sportowych i rekreacyjnych.

KURSY JĘZYKOWE

Inwestujemy w rozwój pracowników, dając im możliwość bezpłatnego udziału w kursach językowych organizowanych na terenie naszych spółek. 

ROZWÓJ I SZKOLENIA

Zależy nam na ciągłym podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników. Ponieważ branża, w której działamy wciąż ewaluuje, organizujemy naszym pracownikom szkolenia zewnętrzne jak i wewnętrzne w dziedzinie ochrony środowiska, jak również szkolenia managerskie, z obsługi klienta, czy negocjacji.

AKTYWNOŚĆ SPORTOWA I CHARYTATYWNA

Potrafimy łączyć się w grupy i wspólnie brać udział w akcjach sportowych i charytatywnych. Nasi pracownicy tworzą nie tylko świetny team footbolowy, ale także godnie reprezentują nas podczas różnego rodzaju biegów, czy w walce o tytuł Rowerowej Stolicy Polski, a my ich w tym chętnie wspieramy.

MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKICH AKCJACH PROMOCYJNYCH

Ponieważ jesteśmy partnerem wielkich wydarzeń, nasi pracownicy mają okazję wziąć udział w jednym z największych i najpopularniejszych festiwali w Europie, jakim jest Pol’and’Rock Festival, gdzie mamy swoją eko strefę PreZero. Chętnie włączamy się także w promowanie aktywnego trybu życia i jako Sponsor Superpucharów Polski w Piłce Siatkowej dajemy możliwość naszym pracownikom aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu i kibicować najlepszym siatkarzom na żywo!

PAKIET ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

Wszyscy pracownicy mają dostęp do szerokiego pakietu świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

WSPÓLNIE ŚWIETNIE SIĘ BAWIMY

Nie tylko razem pracujemy, ale także wspólnie świetnie się bawimy na organizowanych przez firmę imprezach i wyjazdach integracyjnych oraz piknikach rodzinnych, podczas których nie brakuje uśmiechów, dobrego jedzenia i wspaniałej zabawy.

JESZCZE WIĘCEJ

Uwielbiamy robić przyjemność naszym pracownikom. Organizujemy dla nich oraz ich dzieci konkursy ze świetnymi nagrodami. Doceniamy także tych, którzy są z nami najdłużej. Wspólnie świętujemy Jubileusze i okolicznościowe święta.

JESTEŚMY ZESPOŁEM i MYŚLIMY EKO!

W naszej firmie zwracamy się do siebie po imieniu. Tworzymy zespół i działamy zespołowo!
Jesteśmy i myślimy eko! Dlatego segregujemy odpady, oszczędzamy wodę i dbamy o ekologię!