Dane kontaktowe

Press Glass SA

Nowa Wieś, ul.Kopalniana 9
42-262 Poczesna
śląskie, Polska

www.pressglass.eu

NIP: 5740007496

Czym się zajmujemy

Jesteśmy wiodącym europejskim liderem w przetwarzaniu szkła płaskiego. Swoją markę budujemy od 1991 roku. W zaledwie 10 lat staliśmy się największym polskim producentem szyb zespolonych. W następnych latach swojej działalności rozpoczęliśmy sprzedaż zagraniczną, budowę kolejnych zakładów w Polsce, a także poszerzenie asortymentu. W 2015 roku powstał nasz pierwszy zakład poza granicami kraju.

  • 4 oddziały
  • Regularni odbiorcy w całej Europie
  • 2200 pracowników
  • 10 mln m2 przetworzonego szkła rocznie

– tak PRESS GLASS wygląda w liczbach. Długoletnia obecność na rynku oraz setki zatrudnionych osób utwierdziły nas w przekonaniu, że to właśnie człowiek jest najcenniejszą wartością naszej firmy.

Nasze spółki

Posiadamy cztery nowoczesne zakłady produkcyjne o powierzchni 106 tys. m2 , zlokalizowane w Polsce i w Chorwacji. Ich położenie, moce produkcyjne, zakres certyfikacji oraz asortyment sprawia, że, jako jedyni w tak wydajny sposób dopasowaliśmy się do zapotrzebowania obsługiwanych rynków. Każdy z zakładów specjalizuje się  w wytwarzaniu innego asortymentu i spełnianiu odmiennych wymagań, a wszystkie razem tworzą wydajny system powiązań.

Wizja

Od początku naszej działalności mamy jasną wizję:

Budujemy nowoczesną, dynamiczną i aktywną globalnie firmę, która przyczynia się do rozwoju swoich pracowników i partnerów biznesowych.

Naszym klientom oferujemy wartość dodaną rozumianą jako wzbogacanie  naszych produktów, usług i rozwiązań o nowe, lepsze cechy i wartości. Dzięki naszym wartościom oraz zaufaniu jakim obdarzyli nas pracownicy i partnerzy biznesowi staliśmy się wiodącym europejskim dostawcą płaskiego szkła przetworzonego dla budownictwa.

Wartości

Nasze wartości stanowią fundament kultury organizacyjnej PRESS GLASS. Chcemy, aby niezależnie od zmieniającego się rynku, stanowiły trwały element przekazywany kolejnym pokoleniom naszych pracowników.  Chcemy, aby wspólna wizja i poczucie jedności stanowiły dla nas kierunkowskaz w codziennej pracy.

SZACUNEK

Jesteśmy przekonani, że otwarta i szczera komunikacja oparta na szacunku przyczynia się do osiągania najlepszych efektów. Dbamy o skuteczną wymianę informacji, która wpływa na atmosferę współpracy oraz możliwości rozwoju.

UCZCIWOŚĆ

Wierzymy, że dzięki uczciwości wobec naszych pracowników i partnerów biznesowych budujemy firmę ukierunkowaną na jakość i niezawodność. Nasze działania są zgodne z prawem i oparte na przejrzystych warunkach współpracy.

ZAANGAŻOWANIE

W naszej codziennej pracy wykazujemy się inicjatywą i otwartością na nowe pomysły. Cenimy prostotę i nieskomplikowane rozwiązania. Działamy z pasją i wyznaczamy nowe kierunki rozwoju.

ZAUFANIE

Jesteśmy przekonani, że pracujemy  najefektywniej w atmosferze wzajemnego zaufania. Ważne jest dla nas poczucie bezpieczeństwa, ponieważ wierzymy, że razem możemy więcej.

DYSCYPLINA

Konsekwentnie dążymy do realizacji wspólnie wyznaczonych celów. Wierzymy, że odwaga w podejmowaniu decyzji buduje współpracę i wspiera twórcze inicjatywy.

Ostatnie wpisy dla Press Glass SA

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)