Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Pratt & Whitney Rzeszów S.A

Hetmańska 120
35-078 RZESZÓW
podkarpackie, Polska

NIP: 8130267970

Staże i praktyki

Uskrzydlamy Talenty

Każdy ma szansę na rozwinięcie skrzydeł w Pratt & Whitney Rzeszów. Dzięki programom Uskrzydlamy Talenty i Professionals in Finance  firma umożliwia zdobycie kompleksowego doświadczenia zawodowego absolwentom  szkół wyższych. Możliwość pracy w otoczeniu ekspertów i specjalistów branży lotniczej jest doskonałym pierwszym  krokiem do rozpoczęcia kariery w Pratt & Whitney Rzeszów!

Staże

Dzięki współpracy Pratt & Whitney Rzeszów z lokalnymi Urzędami Pracy oraz organizacjami, które pozyskują środki na staże finansowane przez Unię Europejską, umożliwiamy zdobycie zróżnicowanego doświadczenia zawodowego  osobom zarejestrowanym w urzędach pracy.  Poprzez 6-cio miesięczny staż kandydaci mają możliwość: poznania  organizacji i zdobycia doświadczenia zawodowego. Dotychczas współpracowaliśmy z urzędami pracy na terenie woj. podkarpackiego.

Praktyki

Na terenie Pratt & Whitney Rzeszów organizujemy praktyki zawodowe zarówno dla uczniów szkół średnich, jak i studentów uczelni wyższych. Dzięki zawartym porozumieniom organizowana praktyka jest skoncentrowana na potrzebach zawodowych uczestników praktyk. Aktualnie współpracujemy z: Politechniką Rzeszowską im. Ignacego Łukasiewicza, Uniwersytetem Rzeszowskim, Zespołem Szkół Mechanicznych, Zespołem Szkół Technicznych.

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (27)