Dane kontaktowe

Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o.o.

Elektryczna 4a
62-800 Kalisz
wielkopolskie, Polska

www.pwk.com.pl

NIP: 618 188 35 25

Staże

W Pratt & Whitney Kalisz oferujemy studentom możliwość odbycia płatnego stażu „Rozwiń Skrzydła” trwającego od 2-3 miesięcy. Staż ten jest dedykowany głównie studentom uczelni technicznych.

Na mocy podpisanego porozumienia z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Kaliszu umożliwiamy studentom lokalnej uczelni możliwość realizacji płatnego stażu „Twoja Przyszłość”. Staż jest realizowany w wymiarze 2 dni w trakcie VI semestru nauki oraz 4 dni w trakcie VII semestru.

Uczniom szkół średnich oferujemy możliwość odbycia stażu współfinansowanego przez Unię Europejską w porozumieniu z Politechniką Poznańską „Czas Zawodowców BIS”, w trakcie którego uczniowie mają możliwość poznania  organizacji pracy w korporacji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

W ramach oferowanych przez nas staży studenci i uczniowie mają szansę obserwować pracę specjalistów, ale również wykonywać złożone zadania pod nadzorem przydzielonych im opiekunów. W ten sposób PWK umożliwia zdobycie kompleksowego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, oraz wkroczenie na rynek pracy z pakietem bogatych doświadczeń.

Praktyki

Na terenie Pratt & Whitney Kalisz organizujemy praktyki zawodowe zarówno dla uczniów szkół średnich, jak i studentów uczelni wyższych. W ramach organizowanych praktyk zawodowych realizujemy program dedykowany klasom patronackim lokalnej technicznej szkoły.