Dane kontaktowe

Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o.o.

Elektryczna 4a
62-800 Kalisz
wielkopolskie, Polska

www.pwk.com.pl

NIP: 618 188 35 25

Benefity

Karta Multisport

Każdy  pracownik może przystąpić do programu MultiSport. 

Pracowniczy Program Emerytalny

Firma wpłaca co miesiąc kwotę w wysokości 5% wynagrodzenia zasadniczego zasilając indywidualne konto PPE. Pieniądze są odkładane i inwestowane  na przyszłą emeryturę każdego pracownika, który przystąpił do programu.

Programy Premiowe

Nasz system premiowy obejmuję premię kwartalną, nagrodę roczną oraz program uznaniowy, dzięki któremu każdy pracownik osiągający dobre wyniki może otrzymać nagrodę od swojego przełożonego.

Dostęp do darmowej platformy e-learningowej z językami obcymi

Nasi pracownicy mogą bezpłatnie korzystać z jednej  z platform e-learningowych z językiem angielskim i niemieckim.

Program Scholar

Pratt & Whitney Kalisz oferuje unikalny program Scholar, w ramach którego dofinansuje swoim pracownikom naukę w szkole wyższej.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Dbając o zdrowie pracowników i ich rodzin oferujemy możliwość przystąpienia do programu prywatnej opieki medycznej. Pracownik może wybrać dogodny dla siebie pakiet medyczny.

Dofinansowanie do wypoczynku

Dotyczy każdego pracownika bez względu na rodzaj umowy o pracę,  który wykorzystał urlop wypoczynkowy w ilości nie mniejszej niż 14 kolejnych dni kalendarzowych urlopu wypoczynkowego w danym roku kalendarzowym.

Zapomogi

Pracownik, który znajdzie się w trudniej sytuacji  związanej z jego stanem zdrowia lub zdarzeniem losowym może otrzymać pomoc finansową bezzwrotną.

Ubezpieczenie grupowe

Oferujemy program grupowego ubezpieczenia na życie, który jest dostosowany do potrzeb naszych pracowników.

MULTIKAFETERIA

U nas skonfigurujesz swój własny pakiet świadczeń socjalnych. Zrobisz to za pośrednictwem wygodnej w obsłudze platformy Multi Benefit. W ramach programu otrzymasz do wyboru cały wachlarz kart podarunkowych uwzględniających Twoje ulubione formy rozrywki i zainteresowania.